II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
26. srp 2009

Jé - ta je pěkná a dobrá cena! Pak vyfoť, jak ste ji postavili 😉 Ty máš teda nabitej den! Tak si to užij! MNě je dnes nějak blbě, tak sem zalezlá doma a čučím do PC...

nika
autor
26. srp 2009

ahojki vespolek, zdravím vás kočenky z dovolené z okolí Brna a Jižní Moravy, je to paráda, skvělé počasí, výlety prostě super.

salikova
26. srp 2009

Ahoj! Tak ty si tak užíváš??? 😎

salikova
27. srp 2009

Dobré ranko! 😉

Sice brzo, ale vyspaná do růžova 😎 Hezkej den všem !!!

berryl
27. srp 2009

ahoj Sal, já jsem byla od 2h do 5.30h vzhůru, jsem hotová, nevyspaná!!! bylo mi normálně do breku, tak moc jsem se snažila usnout a nic, manžel si krásně pochrupkávala a mi to prostě nešlo, byla jsem vyspaná, za to teď :O(
za hodinu vyrážím k mudr, tak se moc těším, že uvidím malého

odpoledne cvičení a večer padnu

salikova
27. srp 2009

Jéé, to ti závidím! Já jdu k doktorovi až 1.9. Tak ať to všechno zvládneš!

berryl
27. srp 2009

děkuji :o)

petule83
27. srp 2009

aHOJ HOLKY,tak já spala opět dobře,akorát ve 4.00 akutní wc,myslela jsem že nedoletím a počůrám se 😀

Týnko tak ať doktor dopadne dobře!Mrzí mě,že jsi nevyspaná.Jé a já se tě dneska chtěla zeptat,jestli bys nejela se mnou dříve,chtěla jsem tam obmrknout to obchodní středisko,co kolem něj chodíme.Tak to asi neuspěju co? 😀 Tak si na cvíču můžeš schrupnout co my budem cvičit a já tě pak vzbudím na diskuzi 😅 A tu postýlku máte mooooc krásnou,fakt super 😉

Niki teda ty si užíváš,úplně ti to závidím! 😉 Pořádně si to užijte! 😵

Sali,Dandul,Adel,Kalei jak se máte? 🙂

adellaide03
27. srp 2009

AHoj holky,
Petul díky za optání my se máme s mimiškem docela dobře. Dnes se mi teda zdálo, že se nám narodila Amálka, která byla u každého hodná jen u mě pořát brečela ☹ to teda byla něco.
Niky užij si dovču.
Berr já se dnes taky moc nevyspala.
Holky chtěla jsem se zeptat. Už jste dostaly papíry na mateřskou? Kam s nimi vlastně budu muset jít?
Já jsem ale dobrá že mám vystudovanou sociální práci a tohle nevím no už se stydím

kelly1983
27. srp 2009

Ahoj Peti, tak co ti řekli na gyndě na ty kyčle?

petule83
27. srp 2009

Ahoj holky,
Kelly no já se nakonec neptala,nebyl tam můj doktor,byl tam zástup.Tak až 7.9.,to už tam bude můj.

Adell já je dostanu až 7.9. na kontrole.A abych ti řekla pravdu,taky nevím kam s nima,zaměstnaná už nejsem a na pracáku taky ne,jsem teď jenom v ochranné lhůtě,tak nevím 😒

kelly1983
27. srp 2009

peti aha a co kyčle pořád zlobí? Mě jo i když beru ty prášky takže to je úplně fuk 😎

salikova
27. srp 2009

ad! Ahoj! Papíry dostaneš u doktora a zaneseš je svymu zaměstnavateli...

Peťul, tys tu kdysi psala, že máš smlouvu na určitou dobu, že? A ta tu už teď vyprchala? Ty seš teda ještě na neschopence, takže stále zaměstnaná - já bych zkusila ten papír udat ještě u zaměstnavatele - anebo přímo na sociálku...Protože zaměstanavatel to tam stejně posílá a mateřskou ti platí právě ta sociálka...

Nic, valím s kámošem na zmrzlinu a pak se sem ještě přijdu rozloučit, jelikož už zase jedu do Prahy - no nechce se mi v tom vedru teda vůbec! Ale zase jedem o víkendu na grilovačku, tak je to aspoň něčím kompenzovany 😅 A příští týden vyřídím ten internet a bdu si s vama snad brzy psat i z Prahy 😎

adellaide03
27. srp 2009

Sal díky za radu. Já věděla, že mám něco dát zaměstnavateli, ale myslela jsem, že musím s nějakýma papírama lítat i na sociálku.

petule83
27. srp 2009

Sali jo,smlouva mi skončila 28.7. a si máš pravdu,protože lístek na peníze mám prý po dobu ochranné lhůty taky posílat ještě zaměstnavateli.Díky za info 😉 A ten net si v Praze zařiď! 🙂

petule83
27. srp 2009

kelly pořád bolí?tak to asi už budem muset vydržet 🙂 Zrovna dneska k ránu mě bolely parádně 😝

slunilibu
27. srp 2009

Holky, me zase desne boli zada..... taky des. 😝 Doktor rikal, ze uz to lepsi nebude.....ba naopak horsi. 😅

adellaide03
27. srp 2009

Tak já musím zaklepat, ale zatím mě záda ani kyčle nebolí. Kdybych neměla zlomenou tu nohu tak je mi skvěle. Tedy kromě toho že mě pálí skoro každý večer žáha, ale to se dá zvládnout. Mě kdyčle bolely strašně na začátk těhu a záda tak nějak po dvacátém týdnu, ale dalo se to vydržet. No jo musíme to vydržet co se dá dělat.

berryl
27. srp 2009

ahoj právě jedu mě mudr, malý je v pořádku a má kolem 2kg, zrovna zival a díval se na nás. V noci se budím a hodně se škrábu tak mi vzali krev na jaterní testy a dostala jsem dithiaden půlku si mám vzít na noc,to je parada to se mi bude dobře spát. Jinak jsem dneska nastoupila mateřskou a papíry odnesla do práce. Petul můžeme jet dříve,je mi dobře probrala jsem se.

petule83
27. srp 2009

Týnko tak to je dobře!!! 😉 Tak můžem jet třeba ve dvě?

salikova
27. srp 2009

Jé, berryl, super 🙂 - už budeš mít v noci klid!

Tak já jedu směr Praha... Papa Mějte se hezky!

berryl
27. srp 2009

přidala jsem fotku krokodýlka

berryl
27. srp 2009

ahoj kde pak jste???

petule83
28. srp 2009

Dobré ránko,teda tady to dneska žije 😀 Jakpak jste se vyspaly maminy?Já dobře,spala jsem celou noc a wc bylo opět až ráno 😉

berryl
28. srp 2009

ahoj holky, já jsem vstávala právě teď, ještě mám zalepené oči
to ten včerejší dithiaden, celou noc jsem prospala i bez wc a teď jsem vstala, tedaaaaaaaaaaaaaaa paráda!!!!

dneská má být 30st asi nevylezu do večera z domu

Peťul ještě jednou děkuji za odvoz až k domu!

petule83
28. srp 2009

Týnko já si to myslela že spíš jak miminko! 😀 Za nic neděkuj,to je samozřejmost,vždyť jsme jeli tím směrem! 😉
Já asi pouklízím a začnu prát prckovi věcičky.Taky nejdu z domu,je to hnus 😝

berryl
28. srp 2009

právě mi přišlo lehátko a je ještě hezčí než na fotce :o) mám radost
skříň už stojí, tak jdu taky přehodit věci a dělat generálku 😀

berryl
28. srp 2009

ahoj holky právě mi na účet přišly peníze z nemocenské za červenec, včera jsem byla u mudr a ke konci dostávám nemocenský lístek a ten dávám v práci, no jenže tím, že jsem včera ukončila nemocenskou a přešla na MD tak už mi lístek na peníze nedala, jen papíry opět do zaměstnání, tak jsem zvědavá kdy mi příjdou peníze za srpen, protože než se to zase vyřeší a tak no už teď z toho mám hrůzu!!!

petule83
28. srp 2009

ahoj holky,tak já vařím gulášek na zítřek a asi pojedu zítra někam kuknout do obchůdku.Přítel jde do práce,tak bych stejně byla doma sama.Co všechny děláte?Užíváte si manžílků že? 🙂 Já jsem slaměnná vdova,přítel šel na pivko 🙂

dandulka1
28. srp 2009

Ahoj, tak jsem vás dočetla, u nás se maká. Dnes manža betonoval podlahu u rodičů celý den, tak šel taky na pivko. Už se těší na pondělí do práce po 14 dnech dovolený. Dneska jsem si připravila tašku do porodnice ale ještě nevím kde a jak budu rodit tak to mám jen na hromadě, protože u nás v Chomutově musím mít vše (i oblečení pro mimi i pleny...) a v Kadani nic tak uvidím. Holky já už to chci mít za sebou. Jsem tak neohrabaná 😒 a ufuněná. Večer mi trvá než si najdu polohu, kyčle bolí jak čert. Naštěstí žáha úplně přestala, kleslo mi břicho tak aspon to. 1.9. jdu do poradny pro papíry na mateřskou. Malá kope jak šílená, ve dne, v noci, je jí to úplně jedno. A když se vzpříčí tak to bolí.