II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. zář 2009

dneska začnu pít ten maliník

adellaide03
14. zář 2009

Ahoj holky,
tak já dnes byla v poradně a vše je v pořádku. Miminko je hlavičkou dolů, čípek je trochu zrkácený, ale otevřená ještě nejsem a točili mi i monitor. Teď už budu chodit do poradny každý týden. To to tak utíká.

berryl
14. zář 2009

Adel to mám radost, že je vše ok
to já jdu až 29.9 a pak asi budu chodit častěji. Ptal se mě jestli chci tak můžu chodit už do nemocnice, ale to mi každy vymluvil, jsou tam čekačky cca 2h a pokaždé se vás vrtá jiný mudr a k tomu mému jdu na obědnání a za půl hoďky jsem venku

kelly1983
14. zář 2009

Dobré ránko

adell tak to je fajn, že je vše v pořádku a vystavil ti už mateřskou? Já jsem zvědavá ve čtvrtek, monitor mě nikdy ještě nedělal, ani srdíčko jsem neslyšela...mám asi divnýho dr....říká ti kolik mimčo váží a měří?

berryl
14. zář 2009

ahoj kelly ty váhy jsou hodně orientační a spíše špatné kamarádce týden před porodem mudr řekl, že malý bude mít 3200g a měl 4100gr 🙂

adellaide03
14. zář 2009

No Berr tu už asi budeš chodit častěji. Mě zatím do nemocnice neposílají na kontroly protože mají monitor v ordinaci. Akorát teď jak půjdu ve čtvrtek s tou nohou tak si mám tam dojít na ultrazvuk protože se normálně léčím s vyšším tlakem tak mi mají udělat ultrazvuk průtoky tak se tam v ten čtvrtek asi taky pořádně zdržím.
Kelly mateřskou už mám vystavenou od 31.8. Já srdíčko slyšela pokaždé. Mě ho vždycky sestřička poslouchala. To Ti ho vážně ani jednou neposlouchali teda tak to je asi fakt divný dr. Noc proti.Pokud jde o vážení tak dnes mi ultrazvuk nedělala, ale u minulé kontorly ho dělala a tam mi říkala kolik váží a měří. Jo vždycky ať už doktork nebo doktorka mi to říkali. Já jsem totiž chodial k doktorovi a on už tam moc nebývá a pacientky pomalu předává své dceři tak teď chodím k ní. Oba jsou bezvadní.

kelly1983
14. zář 2009

berryl jej 4100 to já bych teda chtěla menší 😅

adell no nahlas jsem srdíčko ani jednou neslyšela, tak nevím jestli ho tam nějak poslouchal dr...ale utz mi teda dělá při každé kontrole.

berryl
14. zář 2009

kelly mi ho dělal poprvé teď ve čtvrtek

kelly1983
14. zář 2009

berryl co jako myslíš??

berryl
14. zář 2009

ten monitor, ozvy

kelly1983
14. zář 2009

Aha tak třeba se toho taky dočkám. A jinak ti podává informace o malém??

berryl
14. zář 2009

tak teď nevím jak to myslíš? vždy na poradně mám ultrazvuk a říká mi vše co se děje a já se když tak ptám na to co mě zajímá

kelly1983
14. zář 2009

no já když jsem se minule ptala kolik asi malá měří a váží tak mi řekl, že mi to neřekne a smál se, mě to teda k smíchu moc nepřišlo....a když mi dělá utz tak neříká nic, jen když pak něco píše do komplu tak si mumlá pod nos.

adellaide03
14. zář 2009

no jo ale mě poslouchali srdíčko i normálně. Ne že mi dělali monitor prostře mě sestřička natřela gelem a pak jsme poslouchaly jen chvíli jak tluče srdíčko. Monitor jako takový mi dnes dělaly poprvé.

berryl
14. zář 2009

aha tak ono se tam nic moc neděje, můj vždy vše zkontroluje, to já furt melu tak on pak musí mluvit taky 😀
ty míry jsou fakt orientační i můj mudr říkal, že to je zbytečné zjišťovat ,výsledek prý bude jiný

kelly1983
14. zář 2009

No uvidím ve čtvrtek. Já se právě moc neptám je mě to takový blbý 😒 když on nic nechce říkat.

berryl
14. zář 2009

tak se ptej on tam je od toho aby Ti odpověděl na to co tě zajímá!!! já se taky ptám, protože pak příjdu domů a nic nevím, tak se ptej!!!

kelly1983
14. zář 2009

No on jen řekne vše v pořádku 😀 já taky když dojdu dom, tak mám plno otázek na který jsem se chtěla zeptat a pak hledám na netu 😀 trošku ho ještě potrápím než se mě zbaví.

adellaide03
14. zář 2009

Kelly mě zase moje doktorka řekne všechno pořát kecá a kecá takže se ani nemám na co ptát, ale jsou tam od toho tak já bych se zeptala. Mě se třeba i sestřička pokaždé ptá jestli nemám nějaké otázky ohledně něčeho.

berryl
14. zář 2009

:o) no všude to je jinak co?

kelly1983
14. zář 2009

adell tak to máš dobrou dr buď ráda, nemusíš se aspoň na nic ptát

berryl jj svatá pravda, stejně se už mooooooc těším až to budu mít za sebou a malou u sebe

berryl
14. zář 2009

taky tak 🙂

adellaide03
14. zář 2009

Kell jo jsem strašně ráda, že mám takovou doktorku jakou mám.
Berr, ale ono je to všude, že všude to funguje jinak.

nika
autor
14. zář 2009

čuste vespolek, tak jsem doma, hurááá.
poradna ok, v pohodě, miminku se daří, je stále hlavičko dole, po vyprávění naší nové sestřičky kdy se jí malý v 33 tt otočil koncem pánevním a pak zase zpět, brrrr.
jinak potěším všechny kdo mi záviděli, jsem na své váze před otěhotněním, i tak jsem spokojená.
další KO za 2 týdny, pak už asi ji monitory v porodce.

na interně taky v poho.

berryl
14. zář 2009

ahoj Niki to je super,že je vše ok!

nika
autor
14. zář 2009

😢 ach jo teď jsem četla na foru snažilky kam jsem chodila že jedna z holek o mimi přišla, umřelo jim, měla termín 21.10. jsem z toho pěkně naměko, ach jo. proč se toto stává. 😢 ☹ 😢

adellaide03
14. zář 2009

Niky teda to je hrůza a je to tak nespravedlivé. Taky to nedokážu pochopit.Ale Ty zkus myslet na něco příjemného. Dnes si byla v poradně a víš, že je mimi v pořádku tak mysli na tohle.

nika
autor
14. zář 2009

adel jojo ale i tak je to šílené, chudák holka. fuj.
jinak jak tu psala petul o kamarádce že porodila o měsíc dříve, tak jak jsem byla v noci vzhůru tak jsem domouvala bříšku ať ještě alespoň 14 dní vydrží, že není nachystáno 🙂 ta hlava fakt funguje co, jak chce.

jinak kdo se chce pobavit, tak se mi zdál sen, že jsem chtěla jít v totmto stádiu těhu darovat krev a strašně jsem se divila že mne nechtěj. no pitomosti. ale sen byl pěkně živý.