II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
17. zář 2009

Tak jí vem sebou 😀

berryl
17. zář 2009

:o)to jo ještě by chtěla taky miminko 😲

adellaide03
17. zář 2009

AHoj holky, Tak jsem dnes byla na kontrole s nohou a bohužel ještě na ní došlapovat nemůžu. Už si můžu sdělat ortézu, ale došlapovat ne takže nevím jak to pak bude s porodem. Budu se muset domluvit s mojí doktorkou jak to udělat jestli přece nebude nutný ten císař. Sice jsem ho strašně nechtěla, ale na další kontrolu s nohou jdu až 15.10 takže za měsíc tak nevím jak to bude. Uvidíme. Taky jsem byla v nemocnici na ultrazvuku kde chtěla doktorka ať mi udělají průtoky a všechno je v pořádku, miminko odhadně váží 2260 tak pokud je to pravda tak mi to přijde tak akorát. A taky jsme byli ve ValMezu v jednom ochodě kde měli všechno možné pro mimi tak máme už zamluvený i kočárek tak jsem ráda, že už mám skoro vše nakoupené. Taky mi to trvalo.

kelly1983
17. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u dr. ale jak jsem minule slíbila,že ho potrápím tak jsem ho teda moc nepotrápila, zase jen řekl vše ok a dojděte za 3týdny a napsal mě teda už mateřskou.

adellaide03
17. zář 2009

Kelly až za tři týdny?Já už teď budu chodit co týden.

kelly1983
17. zář 2009

jj já taky nevím proč až za 3 týdny 😒

nika
autor
17. zář 2009

ahojki vespolek, adel to je mi líto s tou nohou, snad se to zpraví a císař nebude nutný.
kde jste byli v Darě? a jaký kočárek jsi vybrala.

já jdu taky až 29.10 tj. dva týdny od minulé kontroly, která byla tento týden.

adellaide03
17. zář 2009

Niki chtěla si napsat 29.9. ne 29.10 snad už budeš mít miniška u sebe ne? 🙂 Ano byli jsme v Daře a nakoupili jsme ještě i nějaké kravinky. Kočár jsme koupili Cross country tak nějak mi ho tady na netu do těch našich kopců všichni doporučovali a i paní ho doporučovala tak jsme se pro něj nakonec rozhodli.
No já nevím proč moje doktorka ke konci zve co týden. Asi proto, že už se točí monitor nebo to nechápu přoč.

nika
autor
17. zář 2009

jojo to máš pravdu.
tak já zatím monitor neměla, můj Dr na něj posílá až od 38, ale vzhledem k tomu že dle utz jsem méně o cosi tak nevím kdy mne tam pošle.

adel raději po týdnu ne, lepší 🙂 neboj těch pár týdnů už to vydržíme.

nika
autor
17. zář 2009

určitě budeš spokojená s kočárkem.
no nic jdu pokračovat v činnosti, hele vůbec mi neschne prádlo děs. zítra už má být sluníčko. tak to bude lepšíííí

nika
autor
17. zář 2009

mne se nic nechce 🙂

kelly1983
17. zář 2009

mě taky nedělal monitor...a kontrola za 3týdny to už budu jako ty nika v 37tt.....jo to já miluju když jdu na gyndu a on mi řekne, že jsem třeba o týden míň....nechápu

dandulka1
17. zář 2009

čauky, já chodím taky co 14 dní, k tomu od zítra monitor, odběry na krevní obraz, příště stěry a monitor.....a kontrola po týdnu. Dneska mám bolesti v podbříšku, docela velký, ale nejsou to poslíčci, mám to už od rána v kuse, tak jsem zvědavá co to zase je. Byla jsem za mamkou v nemocnici a myslela jsem že skončím o patro víš na porodnici jak mě to tam chytlo silně. Jsem doma a nic nedělám, jen čučím do pc a půjdu si lehnout.
Dneska jsem četla článek že klidový režim nemá na předčasný porod vliv. http://www.porodnice.cz/node/6046

nika
autor
17. zář 2009

dandul to je článek pro nás co 🙂

ale když si člověk dáchne, je to přeci jen znát.

no já se těíšm na sluníčko, to zataženo mne nebaví.

adellaide03
17. zář 2009

No mě dnes dr. v nemocnici řekl, že mimi podle ultrazvuku je 33+3 a přitom bych dnes měla být 34+4. No u nás jsou nějakí aktivní když už dělají tak brzy monitor, ale jsem na druhou stranu spokojená, že mám tak starostlivou doktorku a doktora.
Niky to se nedivím, že Ti neschne prádlo v takovém počasí 🙂 , ale neboj už od zítřka bude zase krásně tak Ti uschne.

nika
autor
17. zář 2009

adel z toho si nic nedělej, stejně berou jako nejdůležitější ten co ti dělal dr. mezi 9 až 12 týdnem.

dandulka1
17. zář 2009

nika ty máš ráda ty neutrální barvy, myslím že by se ti to líbilo http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3927342

nika
autor
17. zář 2009

dan pěkné, díky

berryl
18. zář 2009

dobré ráno děvčata, tak já hlásím 6x wc za noc no mazec! Pomoc umírám. Teď se manžel báli na víkend na to školení.Lítá tu jako splaseny zajíc :o) nechápu proč všechno dělá na poslední chvíly! Já sedím neumíta,neucesana,ale z jídlem v puse,takže to musí být krásný pohled na milující tlustou manželku.

nika
autor
18. zář 2009

už jsem chtěla napsat kde jste jestli jste se včera vůbec z toho cvičení vrátily 🙂

nika
autor
18. zář 2009

jinak krásné ráno, já chci sluníčko.

endie
18. zář 2009

dobré ranko 😀

nika
autor
18. zář 2009

berryl klasika ne 🙂 můj chlap balil včera večer, ráno v před pátou už vypadl, a vrátí se až v neděli, hold jsem obě slaměné vdovy 🙂

nika
autor
18. zář 2009

ahojki endie

endie
18. zář 2009

tři slaměné vdovy 🙂

salikova
18. zář 2009

Dobré ranko, holky!

Zatím co vám manželé odjíždí, ten můj dneska přijede, tak se těšim 😀

nika
autor
18. zář 2009

jojo přesně tak,
já tu vymýšlím dar pro kolegyni ale nemůžu psát protože sem někdy chodí nakukovat jak semi daří 🙂

nika
autor
18. zář 2009

sali v někdo musí vyčuhovat z řady ne 🙂 určitě si to užijete.

endie
18. zář 2009

tak jsemsi včera pobrečela, přišlo mi najednou líto že m anža je pryč ☹ a do toho ještě rodiče že jsem tlustá protože jak viděli holky tak že mají fajné bříška jenomjá jsem jak buldozer atd to jsem poslouchala až do půl desáte večer ☹

salikova
18. zář 2009

Endie, v klidu! To zase schodíš raz dva! Já byla včera u babičky se ségrou a ta, že prej je ségra nějaká vychytrlá a ségra: Ne babi, já sem furt stejná... A babička na to: No, to asi když stojíš vedle své sestřičky, tak vypadáš oproti ní strašně hubeně...

nika: Já zase dolaďuju zítřejší svatební den svojí kamarádky - máme naplánovanej únos,špalek a alkohol pro ženicha u nevěstina domu, slavobránu, dvě soutěže na večer a teď sem si uvědomila, že sem zapomněla na chomout, takže scháním po kamarádech chomout 😅