II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. říj 2009

Niki nemáš to jednoduché, Ráda už zrušil páteční noční pro jistotu, řekla jsem mu že nemusí, ale on chce být v pohotovosti

nika
autor
5. říj 2009

berryl jojo to se máš, Manža volal samo nasraný, prý si může vybrat, buď práce nebo vypověď, ach jo, za dobrotu a takové roky a dřinu co.

to jsem zvědavá jestli bude ten týden co mi slíbil doma jak příjdeme z porodnice, začínám spíše bazírovat na tom, než na tom porodu, ikdyž i ten je pro mne důležitý.

ikdyž dneska jsem to probírala s kamarádkou, rodila v Porubě, měla vyvolaný prodod, byla tam hospitalizovaná kvůli nějakým problémům a furt byl čas volat tatínka, samo to nestihl, že, tak říkala že je i ráda že tam nebyl. říkala že do teď neví zda by ho stejěn neporodila.

už to asi budu muset nechat osudu, kdo ví jak to dopadne, není to 100% tak si počkám 🙂

no nic za hodinu valím na kurz, zvažuji jestli ještě upéct buchtu ale nechce se mi.

nika
autor
5. říj 2009

berryl já si myslím že si vybere malej to krásné nedělní datum 11.10.09 a bude.

berryl
5. říj 2009

🙂 já mám takový pocit že to bude hodně brzo! Niki vím,že ho chceš mit u porodu i já toho svého,ale jsem smíšená i tím,že to nemusí stihnout nechci se na to právě upinat. Hod nohy nahoru a nic nepeč!

nika
autor
5. říj 2009

no ale to u mne není jisté jestli to pomůže, kdo ví jestli odjede nebo ne, a kdy se vtátí, to je asi to nejhorší, kdybych věděla že protě odjede a přijede a řekne dopředu tak je to ok ale takto.

hele nepeču jen jsem vypeckovala švestky a upeču jak příjdu, včera jsem udělala štrůdl a ten jsme už snědli, každej jeden, nedělám to sladké a dala jsem tam spoustu skořice - ta taky napomáhá k porodu tak uvidíme, mám spoustu jablek, ael nechce se mi dělat přesnídávky, to slíbila mamka, 🙂 tak je musím spořádat jinak.

to spíš ty bys měla ležet a nic nedělat, ikdyž ty na nic nečekáš co. nic tě neomezuje 🙂

nika
autor
5. říj 2009

holky já dneska potkala toliko známých v čekárně u Dr. taky jsem tam čekala více jak 1,5 hodiny to se mi ještě nestalo, bylo narváno, hm taky jsem tam byla o hodinu později než chodím normálně asi tím. ale bylo to super, pokecala jsem paráda. některé hočiny jsem neviděla cca 5 let atd.

nika
autor
5. říj 2009

jo jen pro zajímavost jsem vytáhla letáky ze schránky, v Rosemance od dneška maj v akci Huggies premium za 319,- od velikosti mini to je 90 Ks dobrá cena, plus k tomu je balíček ubrousků zadara. kdo máte zájem.

a newborn huggies 28 ks za 149.-

a v hypernově- teda albert hypermarket - huggies preminum super flex - od velikosti 3/52 kusů za 189,- taky myslím že super cena - tak kdo chce do zásoby - tu je to od 7.10.

berryl
5. říj 2009

no právě mě nic nebrzdí! Já si dávám skořici do toho maliníkoveho čaje. No to máš fakt blbé,nemá to dané a pokaždé jinak. No jo holka nic s tím neudělás. To je fajn potkat lidí co jsi dlouho neviděla 🙂

kelly1983
5. říj 2009

Ahoj

Nika nic si z toho nedělej, ty máš manžu aspon fakt v práci, ale ten můj když není v práci tak sedí v hospodě, jsem doma pořád sama...kdybych neměla ty psy tak nevím co bych tady pořád dělala ☹ ☹ ☹

kelly1983
5. říj 2009

berryl tak Ríša bude za chvilku u tebe 🙂 jsem zvědavá kdy to teda bude. Držím pěstičky

nika
autor
5. říj 2009

kelly to je mi líto, to u nás nehrozí, hospoda, jen spoustu dalších koníčků ale ty teď omezil, nemá na ně čas 😵
ty jo a kell ty bydlíš přímo v Brně, nebo někde v přilehlé vísce?

nika
autor
5. říj 2009

no mne se o berr zdálo tuším předevčírem že mi přišla sms, že je malý na světě .-)

kelly1983
5. říj 2009

nika přímo v Brně

berryl
5. říj 2009

kelly to mě mrzí,ten můj na pivo chodí jen vyjmecne a to více pres léto na zahrádku a to jsem tam většinou taky v zimě ho kluci občas vytáhnou. On zase je furt v posilovne, hraje 1x týdne hokej,ale kvůli mě vše hodně omezil,bychom spolu vůbec nebyli. No začínám se těšit jeste více,to nevydržím už at to bolí 🙂

kelly1983
5. říj 2009

proč Nika??

nika
autor
5. říj 2009

🙂 berr ještě chvíli a budeš mít malého u sebe, s takovou pozitivní náladou určitě.

kelly jen tak, neb v Brně je spoustu možností kam jít, hlavně pak s kočárke, spoustu parků, do Mariánského údolí, atd.
mám tam rodinu tak jsem se jen ptala. často tam jezdím

kelly1983
5. říj 2009

Nika to jo, ale víš jak toho chlapa chceš mít taky občas u sebe a ne být pořád jen sama a smutně koukat na ostatní páry jak jsou spolu atak..

nika
autor
5. říj 2009

jo vím, chápu tě, naštěstí u nás hospoda je tak 2x do roka nebo chodíme společně, nebo se sedí u nás doma s kamarády to taky jde. nebo jak u Berr.

zata koníčci vybíraj svou daň, je toho moc, teď jsem omezili oba, já teda bohůžel i k vůli manžovi, v so se chystám pryč jen je to trochu dál, vím že to v klidu odřídím, ale i tak, nechci tam jet sama. co kdyby, že. pak už třeba s bolestmi řídit dom 80 km nebude asi sranda.

😉

berryl
5. říj 2009

kelly a nedá se s ním nějak domluvit? Procházka a pak az pivo kamarádi?

kelly1983
5. říj 2009

No to máte dobrý to já s tím nic neudělám, když se naseru a řeknu, že mě to vadí tak mě řekne, že to vadí jen mě, že jsem hrozná a at si zvykám a nebo si najdu někoho jinýho a nazdar.

nika
autor
5. říj 2009

kelly to je od něj hnusné, sorry.

kolik že Vám je let?

nika
autor
5. říj 2009

tobě asi 26 že dle přihlašovacího jména je-li to ročník narození.

nika
autor
5. říj 2009

jo jinak jak jsem se těšila že ta naše pračka je jen řemen, tak se podržte, šla jsem ho koupit, když to prý půjde dobře tak bude cca za týden, pokud budou muset objednávat u výrobce tak 2-3 týdny, to je paráda co, jsem zvědavá jak budu prát když bude mimi. pokud to fakt bude trvat dýl.

nika
autor
5. říj 2009

no nic holky jdu na sebe hodit něco pohodlného a jdu na povídání do kurzu, tak se tu mějte a moc nekecejte ať to nemusím zase dočítat 🙂 jako dopoledne .-)

kelly1983
5. říj 2009

jj je mě 26 a jemu 31, to víš máme tady za barákem hospůdku kam chodí všichni kamarádi a ho to tam baví a nikam jinak nechce jen tam....sedí tam celý léto, a mě to už nebaví tak pořád být.

berryl nedá, ho to nebaví se procházet a hlavně on dojede z práce a já ani nevím, že třeba dojel a on už tam sedí, a já to zjistím až jdu s pejskama a uvidím auto před barákem ☹

berryl
5. říj 2009

niki a můžeš chodit prát jinam? my máme třeba rodiče 3min autem, tak jsme jednu dobu chodili prát k nim

kelly tak to nemám slov, mrzí mě to, někteří chlapi jsou hold takový

kelly1983
5. říj 2009

berryl taky nemám už slov, snažím se to neřešit, protože když se naseru jak dojde, tak on je zlej a já si tím stejně nepomůžu..akorát je ostuda. ale někdy vybuchnu když už toho mám fakt dost

berryl
5. říj 2009

a jak často na to pivko chodí?

kelly1983
5. říj 2009

no když není na fušce do večera, že třeba dojede fakt až v 9 tak každej den

nika
autor
5. říj 2009

berryl naše mám cca 20 km, no uvidíme, asi hned nebudu látkovat, a budu muset koupit nějaké ty plíny jednorázové ☹

něco k našim vyprat dám, taky jem to tak dělala na prvním bytě, když jsem se nezmohli první rok na koupit pračky, ono žít z jedné výplaty já studovala, manže bral málo 🙂 to byly časy 🙂 málo peněz ale i málo starostí, takový bezstarostný život, tak jsem dávala věci k mamce, mělo to výhodu, vracely se už i vyžehlené 🙂

nic letím papa naštěstí to mám kousek 🙂

trochu nevyklusaný hřebeček co kelly, tak jedinné, kontrolu z hygieny ať zavřou hospodu a už ho nikam nepustit.