II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
5. říj 2009

kelly ty o to je hrůza, s takovým chlapem bych já nemohla žít, mám chlapa z jiné sorty, hlavně na pivo není čas skrz ty koníčky a starosti, které měl.

věřím, že toho moc nesvedeš, to se mu musí rozsvítit samo, ty jo fakt je mi to líto. 😖

kelly1983
5. říj 2009

nika jj ale mu se nerozsvítí ani když odejdu. pro něj jsem hrozná ženský která ho drží zkrátka a nechce ho nikam pouštět

berryl
5. říj 2009

😲 😲 😲 aha tak to je dost často teda já myslela, že tak 2x - 3x týdně, tak to bych řvala a vyhrožovala, no jo holka, ale ty se teď nesmíš nervovat, až bude malé tak ho neuvidíš vůbec
no a koupit mu pivko domů 🙂

kelly1983
5. říj 2009

berryl pivo si domů kupuje sám ale stejně tady leží, víš co v hospodě jsou drby, pomlouvá se tam každej navzájem a to ho baví...proč myslíš že jak bude malá tak nebude doma vůbec.??

berryl
5. říj 2009

no tak si řekne, že tam nejsi sama a máš hodně starostí, tak půjde na pivko, to je jen můj názor, třeba to tak nebude, ale teď jsi doma sama a je mu to jedno a jde si na pivko

kelly1983
5. říj 2009

berryl no to máš pravdu, to tak asi bude....však on pořád říká...at se ti už ta malá narodí abys měla co dělat a nenudila ses tady ☹

endie
5. říj 2009

je berryl tak to máš zapár 😀 😵

endie
5. říj 2009

kelly třeba se to změní až se malá narodí

kelly1983
5. říj 2009

endie to mě říká každej, ale já tomu nevěřím.....lidi se nemění ale jen přetváří....a on si svoji pusinku neošidí.
jinak ty to máš taky pěkně za pár 😀

endie
5. říj 2009

ach jo někteří chlapy by zasloužily 😠 a ten můj taky

no zapár jak se to vezme, takové nálezy,bolesti atd jako holky se mi vyhýbají zdaleka 😀

kelly1983
5. říj 2009

endie musím jít s pejskama, tak se zatím měj pěkně, však ono tě to chytne ani nebudeš vědět jak 🙂

berryl
5. říj 2009

já byla s pejskem a jsem tady

Endie uvařila jsem si maliníkový čaj a dala jsem si do něj skořici, tak uvidíme 🙂

kukinek
5. říj 2009

berryl...no co to tady čtu? 😲 Tak to je mazec, to máš za chvilku Ríšu venku, se máááááááš 😵 Já to musím taky zvládnout o něco dříve, ať máme váhu a ne štíra 😀
My jsme byli pro kočárek, tak už ho máme doma a už jsme s ním jezdili po domě, je skvělý, báječný a úžasný, nejraději bych s ním už vyjela,chjo 😝
Jinak lehátko máme aky, takové to vibrační s hrazdičkou a myslím,že je dobré ho mít, třeba právě v té kuchyni malou nebudu mít kam dát.
Můžu se zeptat, jestli máte nějakou zásobu lahviček, sterilizátor a ohřívač?Já mám jednu lahvičk ua tedka jsoem koukala na ten sterilizátor do mimkrovlnky, ale envím, zda to nejsou zbytečnosti. A ještě mě zajímá, jestli třeba perete hračky, myslím třeba takové ty hračky do kočárků a tak, já totiž nevím 😅

kukinek
5. říj 2009

berr..proč tam dáváš tu skořici?Já ho mám právě uvařený, tak jestli ji tam mám přisypat 🙂

berryl
5. říj 2009

no skořice se vyvolává porod!!! je to skoro všude napsané!!!

kuki dívala jsem se na fotky vy máme taky jorkšírka?

já mám jednu lahvičku od aventu, ohřívač nemám a sterilizátor podědím od švagrové, zatím kdyby bylo potřeba vyvařím normálně v hrnci 🙂

berryl
5. říj 2009

Bylinky vhodné při PORODU :
Skořice – skořice vyvolává porodní stahy, pokud je Vám její vůně příjemná je ideální si ho vzít s aromalampou do porodnice, také si její vůni můžete dopřát několik dní před termínem porodu, nám to bylo velice příjemné
Kontryhel – stimuluje zatahování dělohy po porodu, snižuje krvácení při porodu a spolu s meduňkou navrací energii po porodu a zvyšuje sekreci mateřského mléka, je ideální si čaj z něj vzít k porodu a pít ho i během hospitalizace až do konce 6tinedělí
Dubová kůra – působí hojivě na pokožku, intimní mycí gel s jejím obsahem hojí zranění po porodu
Chlorophyl – hojí a zklidňuje zranění po porodu, v lékárně se dá koupit jako spray.
Několik rad na nemilé bolístky, které provází těhotenství :
Ke zmírnění otoků nohou pomáhá konzumace hroznového vína, jablek, chřestu a samozřejmě pití dostatečného množství vody.
Na zácpu pomůže pití jablečné šťávy, nejlépe na lačno, povzbuzuje střeva a navíc dodá tělu minerály a jíst potraviny bohaté na vlákninu.
Bolestem zad pomůže masírování s oleji, dobrý je z levandule lékařské a tymiánu, levandule zmírňuje bolest a tymián uvolňuje napětí ve svalech.
Na hemeroidy hojivě působí přiložený extrakt z habru obecného a zvýšená konzumace syrového ovoce a zeleniny.

endie
5. říj 2009

takže skořice jo 😀 asi si půjdu udělat čaj nějaký a skořici do něho 😀 😀

petule83
5. říj 2009

Týnko pomalu!Čekej na mě 🙂 Holky to je mazec,v tomhle mám zlatého chlapa.Ale u nás jsou zase jiné věci,je až příliš závislý na své rodině atd... 😝 Teď vlastně se mnou taky skoro vůbec nebývá,jezdí k ségře pomáhat na baráku švagrovi.Na jednu stranu to chápu,co tady se mnou,když může pomoct jim tam,ale na druhou stranu celou dobu tam tak často nejezdil,až teď když jdeme do finále a raději by měl být se mnou... 😒 No ale tak jinak je hodný,pomáhá mi teď jak může.Však ještě tento týden ať si klidně není doma,pokud teď neporodím,tak příští týden už bude hezky jen se mnou a budeme do toho bušit a čekat kdy to příjde 😀

Nikuš ty jo ty to máš taky těžké ☹ No snad budeš mít manžílka u porodu.Endie a s tebou jde teda mamka?Kelly a manža u porodu bude?

endie
5. říj 2009

asi jo mamka a nebo budu sama hold, třeba se poštěstí a malá vyleze 12-ctého až jí přijede po více jak měsíci splodditel 😀

kukinek
5. říj 2009

Tak to jsem s tou skořicí nevěděla 😕 Tak jsem ji tam taky přisypala 😀 Ještě jsem dostala mateřídoušku, prý je taky dobrá, ale nějaqk si nepamatuju na co..A jo, máme jorkšírku, jmenuje se Pepsi - a normálně už asi začíná žárlit 🙄 Co jsem těhotná, tak leze více k manželovi a když si dáváme pusu, tak kňučí a začíná nám dělat i naschvály. Vaše je v pohodě?

berryl
5. říj 2009

peťul poslala jsem Ti na mail fotky malého Pavlíka od Zity

kuki co jsem těhu tak se Bára na mě pořád lepí, nechce jít odemě ani na krok, no žárlit asi bude, ale snad to nebude tak hrozné, je to moje psí miminko 🙂

berryl
5. říj 2009

od jedné maminky:

A taky prý funguje skořice, to nám říkala PA v kurzu, že zažila případy, kdy porod rozjel jablečný závin se skořicí

berryl
5. říj 2009

endie udělejte si závin 😀

endie
5. říj 2009

právě že mamka dneska dělala závin s jablky a s kořicí 😀

kukinek
5. říj 2009

no právě, že naše epsi taky, je to moje zlatíčko - ale o to krušnější bude její pád z lopatky 😀

kukinek
5. říj 2009

endie..no vidíš, tak to zlikviduj a mace nařiď, ať si zabalí, že v noci jedete 😀

endie
5. říj 2009

😀 holky já už nevěřím ničemu že mi pomůže, dneska jsem běhala po schodech jak debil a akorát co stoho mám křeč v lýtku 😀 😀

berryl
5. říj 2009

vem si jedem pro jistotu i do porodnice, kdyby se to zastavilo 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, ale zkus to na mě bylinky a takové věci hodně působí
maliník piju po litrech a jsem už otevřená třeba to tím není ,ale jsem ráda, protože tak aspoň vím, že nebudu přenášet to jsem fakt nechtěla 🙂

petule83
5. říj 2009

Týnko já vím,už jsem koukala,je fajný 😵 Já si hrozně moc přeju vydržet celá do toho příštího týdne,protože už se těším na to naše vyvolávání toho porodu 😀

Endie tak třeba Adélka fakt do toho 12.vydrží 🙂

Kuki a jaký jste koupili kočárek?