II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
7. říj 2009

nika..no já o něm uvažovalal jak píše endie, jakože na porod a pak možná kvůli těm návštěvám a manžela,aby tam mohl být s náma. Ale v těch vítkovicích člověk rodí sám, což je jako nadstandard, takže mi to vyhovuje

kukinek
7. říj 2009

budem jak hujeři v Marečku podejte mi pero 😀 😀 😀

Holky, já tady plánuju co a jak a pak si to za měsíc přečtu a budu se smát, páč beztak porodím v taxíku 😀

nika
autor
7. říj 2009

já zatím nikomu nic neříkala ale snad buď všichni zavolaj nebo prostě nepříjdou a budu si to korigovat, ale pokud bude manža pryč tak budu ráda za každou návštěvu. 🙂

kuki přece jo ne.

nika
autor
7. říj 2009

že by sis přála takovu rychlovku jako Berryl? že bys to z Poruby nestihla do Vítkovic, to ne neboj.

u nás jsou taky samostatné porodní boxy - pokoje, a pak jsou jen rozlišené nadstandardy na šestinedělí.

nika
autor
7. říj 2009

endie zapoměla jsi připomenout zbytek až budeš doma a budete zaběhlí a sžití.

žádné přepínání a basta.

endie
7. říj 2009

já chci takovou rychlovku jak berryl 😀

nika
autor
7. říj 2009

já taky, kdo by nechtěl co.

kukinek
7. říj 2009

nika..já se nebopjím, jen si vzpomínám, jak sjem an brms řešila svatbu 😀 Člověk pořád něco řeší a ve finále je rád, že je rád a že je všechno v pohodě a detaily neřeší. Tak to je se vším 🙂
A já chci taky tak rychle 😀

nika
autor
7. říj 2009

jo jo svatba, to byly přípravy, ale pěkný co. někdy no.

endie
7. říj 2009

holky když vám odejdou nějaké snople bílé tak t nic není že?

nika
autor
7. říj 2009

endie těžko říci 🙂

kukinek
7. říj 2009

to jo,no, to je asi různé..tynka to psala taky tak, ale kdo ví

endie
7. říj 2009

sem si spálila jazyk o čaj 😝 magoooooooor 😀

nika
autor
7. říj 2009

endie nešiko 😖

endie
7. říj 2009

jsem si udělala čaj do termosky a on je furt horký 😕 😀

endie
7. říj 2009

mám nějaký výpadek mozku fakt dneska

nika
autor
7. říj 2009

endie nene výpadek, možná roztržitost, jojo v termosce je to dobrý. taky to tak mám. a jsem naštvaná mám tam poslední dva čajíky, zítra budu muset do lékárny pro další krabičku

kukinek
7. říj 2009

to já mám výpadek už 9 měsíců 😀 Ne ale fakt vážně, mám pocit, že jsem ztratila půl mozku, jsem strašně roztržitá a zapomínám, z předporodního kurzu si více pamatuje manžel a ot tam byl 2x 😅 Známá ni říkala,že si mám někam napsat piny ke kartám a přístupové hesla a kdy se platí mobi la tak,že prý pak budu úplný mimoň - už se těším 🙄

kukinek
7. říj 2009

No nic holky, pr dnešek končím, možná ještě nakouknu večer, jdu si dát horkou sprchu a pošudlat hráz 😀

kelly1983
7. říj 2009

Ahoj holky

berryl moooc gratuluju k Ríšovi.....už se těším na fotečky. Měla jsi teda nádhernej porod, já chci taky takovej.

Tak holky kdo je další na řadě??? 😀

nika
autor
7. říj 2009

kuki krásný večer 🙂

kelly kdo ví :

kelly1983
7. říj 2009

🙂 nika to jo, já dnes hlídala kamarádce děti, jedno má 3 a druhé 8měsíců a to už má 10kg a nesla jsem ho z 6patra abych ho dala do kočáru, byla jsem s nima půl dne.....říkala jsem si jestli z nich neporodím to bude zázrak a je vidět že malá se teda drží.

nika
autor
7. říj 2009

to určitě ale kdo ví, neříkej hop, klidně se to může rozjet 🙂 dopečená už je teď se jen v bříšku krášílí.

nika
autor
7. říj 2009

včera jsem darovala kamarádce obal na těhu průkazku, ona ho nedostala tak ať se ji průkazka neušmudlá, já to snad za těch pár dní nestihnu ušmudlat 🙂 snad ji přinese štěstí jako mi.

kelly1983
7. říj 2009

nika uvidíme, ale mě všichni tipují na přenášení, tak nevím......určitě přinese štěstí 🙂 no to určitě už ušmudlat nestihneš, tady budou už za chvilku samé maminky. To je nádhera.

nika
autor
7. říj 2009

o přenášení neuvažuj a je to.

berryl
7. říj 2009

ahoj holky,tak mám konečně cas! Porod byl náročný,ale stalo to za to. Teď se trápíme s kojením,mlicko mám,ale špatné bradavky,tak musím mit kloboucky a držet malého,kloboucek hrůza! Jinak za těch pár hodin jsem už u druhého balení porodnich vložek a několikerých kalhotek. Krása spím na bříšku 🙂))

nika
autor
7. říj 2009

berryl drž se a opatruj a neboj i kojení bude ok, vždyť je to teprve první den.

to spaní na bříšku závidím, uvídiší i to krvácení se zlepší a nebude to toliko.

pa a krásný večer.

petule83
7. říj 2009

Ahoj sluníčka 🙂 Omlouvám se že vás zanedbávám,ale počítač mám v kumbálu kde je vedro a navíc tady mám obyčejnou židli a nevydržím tu dlouho sedět 😝 Ještě k tomu mě pořád bolí ta hlava a páteř,takže to fakt nejde.Zítra mi asi drahý přinese noťas,tak s váma budu více 🙂

Jste všichni celí tak fajn 🙂

Kuki jestli to na mě(doufám že ne)do neděle nepříjde,tak pojedem potom taky do těch vítkovic.Zítra tam zavolám,musím se objednat na tu kontrolu,když už mě můj doktor nechce vidět 😅

Tak papa kočenky a držte se! 😉

berryl
8. říj 2009

ahoj holky, Riša spinka krásně celou noc jen jednou byl vzhůru, za to malý od paní co je se mnou na pokoji pořád pláče,dá mu najíst,přebali ho a on pak hodinu v kuse řve nakonec usne,tak na půl hodiny a vše nanovo. Kdyby byl volný nadstandart jsem hned na něm,ale bohužel není a já jsem už další noc bez spánku :( holky držte se