II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
11. říj 2009

Ahojky, no kde jste kdo, snad už všechny nerodíte, já nechci být tak pozadu ☹

adellaide03
11. říj 2009

Kelly ahoj já ještě nerodím i když už bych taky chtěla mít mimi u sebe.

kelly1983
11. říj 2009

adell no konečně aspon někdo, taky chci už malou mít, ty jsi o kousek napřed já si ještě počkám pokud to nepřijde dřív 😒 jak se cítíš?

adellaide03
11. říj 2009

Kelly cítím se celkem dobře, ale už mě vše zmáhá ještě jak musím skákat s tou nohou tak mě občas bolí břícho, ale myslím si, že na porod to ještě nebude. A jak to vypadá s Tebou?

kelly1983
11. říj 2009

adell taky nic, aji dr mě říkal, že to nevypadá že bych měla rodit dřív, asi budu muset fakt hold ještě počkat,ale začíná to být teda nekonečný aspon pro mě. Co máš s nohou?? 😨 to mě asi uniklo.

adellaide03
11. říj 2009

Kelly 10.8. jsem si zlomila noho nebo spíš nějakou vlásečnici pod kolenem takže jsem teď nosila ortézu (naštěstí jsem nemusela mít sádru),při minulé kontrole mi řekl, že tu ortézu teda nemusím mít pořát pokud mě noha nebolí (což už nebolí), ale ještě na ní nemůžu našlapovat, to budu moct až teď od 15.10. kdy říkal, že už mi to povolí takže chci ještě ať miminko chvíli počká ať na tu nohu aspoň trošku můžu protože jinak si to všechno nedovedu představit

kelly1983
11. říj 2009

Aha tak to mě mrzí, ale tak termín máš až 25.10 a to už bude nožka v pořádku ne a ty budeš moct poskakovat kolem mimča 🙂

adellaide03
11. říj 2009

Kelly mě trochu štve, že už na tu nohu nemůžu došlapovat protože mě už fakt nebolí.Mám jí teda trochu oteklou a koleno se blbě ohýbá, ale já sama trénuju aspoň si masýruju svaly ať nejsou ztuhlé a sama s ní trochu cvičím tak snad to nebude tak bolestivé na to došlapovat a do porodu stihnu mít nohu aspoň trochu v pohodě. Pak se mnou bude chvíli doma přítel a bude mi s miminkem pomáhat a pokud to ještě pak nebude dobré tak říkala mamka, že si když tak vezme dovolenou. No já doufám, že to ale brzy půjde dobře.

kelly1983
11. říj 2009

Tak hlavně že ti má kdo pomoct, to bude dobrý uvidíš. Koukala jsem na fotečky, čípek máš 2cm já mám v průkajdě napsáno 2-3 tak to je asi ono ne? Jako že 2-3cm?

adellaide03
11. říj 2009

No teď už jsem měla 1 cm zapoměla jsem to tam doplnit takže se pomalu zkracue. Ano 2-3 cm to bude ten čípek. A doktor Ti nic neříká k tomu když Tě vyšetřuje? Mě vždycky říká doktorka kolik je čípek, že je hlavička dole a podobně.

kukinek
11. říj 2009

Ahojte holky,
tak jse mto tady proletěla a koukám, že dneska žádný mimís - teda zatím 😀
Nějak jsem vás rychlosti dočetla, o víkendu, když je manža doma, tak na netu skoro nejsem ,ale od zítřka zase budu. Jsem ráda, že jste po většinou už doma, i když jak píše berryl, asi ot není moc veselé - tak snad se to spraví.
dan...ahoj, my se ještě neznáme 🙂 jsem se sem k vám nakvartýrovala a už jsem tu jako doma. Takže opoždně gratuluju k Elišce a doufám, že doma nějak utřepete. A s tou sterilizací je to mazec, to půjdeš tak rychle?
Holky, já to včera nevydržela a dal jsem si k fotbalu červené 😅 Prostě to nešlo - ale jenom decku..No a ráno jsem měl nervy, páč se malá nechtěla vůbec pohnout, tak jsem měla výčitky, jestli jsem ji neopila, chuděrku naši 😔 Ale pak se zase rozjela, tak jsem se uklidnila.
Já už strašně chci, aby bla venkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kelly1983
11. říj 2009

adell počkej ale já mám v průkazce napsaný od začátku 0 pak 1 a ted mám 2-3........nee on moc nemluví, musím to z něj dost tahat a stejně vyjdu ven a vím prd.

kuki ahoooj

kelly1983
11. říj 2009

kuki já měla včera šílenou chut na vodku z džusem, džus máme ale vodku ne...tak jsem si nedala nic, ale divný je to, že já jsem šílenej abstinent a chlast nesnáším....tak jsem včera moc nechápala. Neboj decka nic neudělá, jsem ženský co jsme v těhu věčně nažraný.

dandulka1
11. říj 2009

kukinek - ahoj 🙂 to je dobře že je nás víc, koukám že patříš taky k Ostravačkám, na severu jsem otěhotněla jen já 🙂 Na tu sterilizaci půjdu asi později, mám tu jizvu ošklivou a bolí tak nechci další bolení břicha, prý mi to podepíšou kdykoli.

Tak holky, mám uvařeno, vypráno, umytou hlavu a oholený nohy. Malou mám na klíně a papá. Už druhý den mám zimnici a v noci úplně mokré pyžamo ☹ ale berryl to má taky tak je to asi normální.

salikova
11. říj 2009

Kuki,ja ke konci mela i velky piva parkrat.Ale kdyz uz se v tehu pije,tak vzdy na plnej zaludek!Mala davka sem tam neuskodi...Kelly,muj doktor je taky nemluva.Mne vzdycky vsechno vysvetlovala sestricka.

blecha001
11. říj 2009

sali: no to sis teda užila 😒 to je ale drobeček.. ta moje měla 3,47kg tak to je oproti vašim dětem macíček 😀
a na kočárkování se teda už ted těším... počkám až se sladíte.. ono to hned taky nebude.. tak pak až budeš doma, tak si na sebe pisnem kontakty 😉

dan: tak to jsem ráda, že už jste doma.. doma budeš více v klidu, malá to vycítí a bude taky prospívat. Nezapomeň, že jste spojené nádoby.. když budeš ty ubrečená a rozhozená, tak bude i ona mrzutá.. tak to funguje. Jinak v 6ti nedělí je to s hormonama jak na houpačce.. tak musíš vydržet 😉
To si teda užíváš bobku s tím močákem ☹ a na to přišly až ted? To se nedalo už dávno zjistit? To jsou teda doktoři ti povím.. i to s tou malou, jak ji nezjistili afty.. už dávno to mohli řešit když teda nepřibívala.. to je děs 😠
no já kojím tak po 2-3hod... v noci ji nebudím, někdy vydrží dlouho i 6hod.. ale to by nemělo už překročit.. to mě ted v noci překvapila. A ted jsem poslala muže s malou ven, protože doma nemohla zabrat a už jsem nevěděla co s ní, tak si jdu ted lehnout - do 16h .. každá minutka je dobrá 😉 a hodně odpočívej jak můžeš.. at nedopadneš jak já.. měla jsem pak hned horečky.. musíš se ted hodně šetřit, kor po císaři. Držím pěstičky aby bylo brzo vše OK.
jj já po porodu jak měla horečky apod. tak jsem se převlíkala nejmeně 4x... ale to mam někdy i ted.. že se potím hlavně v oblasti kolem prsů.. tak to je asi normální.

kuki: no zatím si užívej toho klidu co máš 😉 protože pak to je teda fofr 😀 neboj červené je na krvinky,... to můžeš ;) když to není furt a hodně 😀 prostě si malá jen tak pospala.. ale taky mě to zneklidnovalo .. a zneklidnuje i ted, kdyz dlouho spí, tak furt na ni koukám a poslouchám zda žije.. 😅 ono ty miminka dýchají tak nepravidelně, že se kolikrát fakt bojím.

adel: budu držet pěstičky at máš nožku do porodu OK.. neboj pozitivni myšlení a palečky a ono to půjde.. budem na tebe myslet 😉

tak já si jdu v rychlosti lehnout 🙂

adellaide03
11. říj 2009

Kelly vysvtlení máš v IP.
Berr, Danuš holky držte se, uvidíte, že to přejde a budete za chvíli jako rybičky.
Blečko děkuju. Mě pořát všichni chválí jak to všechno dobře zvládám, no co mi zbývá jiného že 🙂 , ale máš pravdu snažím se pozitivně myslet a věřím, že vše bude brzy OK.

kelly1983
11. říj 2009

adell děkuji moc,jsi hodná....pochopila jsem tak jak jsem si to myslela, čím větší číslo tím dřív se bude pravděpodobně rodit.

adellaide03
11. říj 2009

Ano Kelly přesně tak to je 🙂 , ale mě říkala doktorka, že ono se to všechno teď ty poslední týdny může měnit den ze dne 😉

nika
autor
11. říj 2009

čaute vespolek.
adellai i z hodiny na hodinu co, kéž by že.

kelly1983
11. říj 2009

ahoj nika jj to máš pravdu kéž by 😀

kelly1983
11. říj 2009

no jsem na Vás holky obě zvědavá, vidím že máte termíny příští týden, to bude napětí.

adellaide03
11. říj 2009

Niky no jo, ale už to nějak zvládneme že? A jak se cítíš Ty?

nika
autor
11. říj 2009

adel určitě,
já jak se cítím, dobré, včera jsem šla spát uplně ok, žádné boelsti kyčlí a kostí dole jak se to roztahuje, uplně jsem es divila.
jen tedamusím říci že frekfence wc v noci je větší a větší.
dneska ok, bříško už mi netvrdne jen večer i přes den, jsem za to ráda, a teď už mne pár hodin děsně bolí kostrč.

jsem ráda za každou změnu. by to tu něják adel odklepeme.

já si naplánovala ještě tolik věcí že budu nejraději když je nestihnu 🙂

nika
autor
11. říj 2009

dneska jsm si jela koupit maliník, už jsem doufala že nebudu muset ☹ a taky jsem si dokoupila gel z dubové kůry 🙂 snad nebude potřeba.

nika
autor
11. říj 2009

já už jsem zase osaměla, dosud jsem tu měla alespoň pesana, ale stavila se mamka a vzala si ho, ale dovezla mi nějaké věci ještě od švagrové, hlavně monitor dechu, tak na něj jdu kouknout, ikdyž zkoušet se mi ho nechce, ael musím 😅

adellaide03
11. říj 2009

Tak jsem teď četla, že může ve od středy do čtvrtka sněžit od 500m, no bezva a já mám jen lehčí oblečení. Je jasné, že to ještě roztaje, ale je to pěkný hnus tuto středu 25 a teď bude sotva 5 stupňů.

nika
autor
11. říj 2009

to je u nás, i tu tebe, paráda 🙂 já pořád zvažuji koupit toho fusaku od emitexu, chtěla jsem počkat ale asi ho hned objednám, čekala jsme právě jaké má být počasí a nic moc, prostě podzim, takže není nač váhat.

já nemám naštěstí problém, vlezu se do všeho normálně, i do mikin a kalhot takže jsem v pohodě.

adellaide03
11. říj 2009

No já se do zimních bohužel nevlezu i když jsem to vlastně moc nezkoušela. Mikyny a svetry to je v pohodě, ale kalhoty no nevím nevím. Nějak se to vymyslí. Je fakt, že. já s tou nohou nikam nechodím jen k doktorům, maximálně do školy takže to zase taky nějak nebudu hrotit.
Já fusák mám i komninézky. Půjčila mi je sousedka, která má dvojčátka. Dala mi růžovou i modrou takže si můžu vybrat a jsou fakt super

nika
autor
11. říj 2009

kombinézky mám, to není problém dokonce i dvě zavinovačky emitex do autosedačky,neutrální a poděděnou modrou 🙂
ael chci ten fusak emitex 3v1 jen ho objednat.