II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
19. říj 2009

kuki to se máš, já tu uklízela ráno od pěti do asi půl deváté pak jsem šla spát, manžel odjížděl ráno na služebku tak jsem ho vyprovodila.

já tu můžu jedině vyžehlit a to se mi safra nechce. a pak uklízet jeho věci - nářadí, šroubováky atd. a do tho se mi taky nechce.

asi vyrazím do DM chtěla jsem tam něco málo dokoupit abych si protáhla kosti.

nika
autor
19. říj 2009

a vařit se mi nechce pro mne samotnou ☹

salikova
19. říj 2009

jé - kuki - přiď k nám! U nás je práce jak hrom...Ještěže manža mi o víkendu navařil 😎

kukinek
19. říj 2009

sali..jasnééé,sendu na pendolino a do oběda jsem tam jak na koni 😀 ty se na uklízení vykašli a když to jde, tak odpočívej 😉

nik..já mám právě ještě oběd ze včerejška, manža se někde nají a budu si vařit až zítra, ale taky se mi většinou pro mě nechce a hlavně to pak jím 3 dny 🙄 Ale budu si asi hrát s fotkama, páč jsem nafotila pokojík a potřebujeme doplnit dotky do takové té knížky pro miminko, tak budu asi pak něco kutit - snad tu vydržím sedět a nerupnou mi záda

berryl
19. říj 2009

holky tak jak mi ta voda praskla na porodním boxu, tak by mi nestačily ani 3 vložky 😀 😀 😀

nika
autor
19. říj 2009

kuki pěkná vazba. já na to letos trochu kašlu. ač to dělám ráda 🙂

uvidíme co stihneme před vánocemi. 🙂

kukinek
19. říj 2009

nik..jsem se musela pochlubit, mám vždycky strašnou radost, když se povede - ale bylo to peklo, dělala jsem ji asi hodinu, páč jsem nemohla usedět..a na vánoce se taky těším, tím, že jsme přestěhovaní, tak bychchtěla, at je to tu všechno krásné 😵 snad to zvládnu...

ber.no právě, to jsem taky slyšela, že t i je vložka k ničemu..

kelly1983
19. říj 2009

nika mě se taky nechce nechce nic dělat....vařím segedín a měla bych uklízet a žehlit, ale nějak se k tomu nemůžu donutit. 😖

allinka79
19. říj 2009

ahojte
tak sa hlasim po navsteve nemocnice. Zajtra nastupujem a idem si polezat ☹ Mala je prilis nizko a tlaci mi na krcok a mierne sa skracuje

nika
autor
19. říj 2009

allinko toje mi líto, ach jo, uvidíš malá si dá říci a nebude tak zlobit.

jo já se právě vrátila z města, uf ten kopec mi dal něják zabrat. pospíchala jsem neb jsem si vzpoměla že maj dneska přijít měnit plynoměr, naštěstí až z apůl hodiny, ale i tak.

allinka79
19. říj 2009

ved to nie je malej chyba... proste doba, stres, robota a to, ze je asi prili s velka a tazka... 🙂 Ja viem ze sao mna v nemocke postaraju, lenja nemam rada nemocnice... ☹

nika
autor
19. říj 2009

to neříkám, že je to její chyba ale dá si říci a nebude se tak tlačit dolů uvidíš třeba tě hned pustí.
nemocnice nemá rád nikdo si myslím. budem na tebe myslet.

allinka79
19. říj 2009

nika dakujem... budem sa vela internetovat a snad to nejako zvladneme 🙂

nika
autor
19. říj 2009

budeš tam mít net, tak to je záchrana, můžeš tu být s námi a mít spojení se světem, toje spernííííí

allinka79
19. říj 2009

beiriem si mobilny...

nika
autor
19. říj 2009

tak to je opravdu super, já si myslím že se to zlepší a brzo tě pustí dom, když slíbíš že budeš doma ležet a odpočívat a nic nedělat.
ono doma je doma, vydrž to kvůli malej

allinka79
19. říj 2009

ved to... uz som 2x lezala doma, na zaciatku tehu, toto je treti krat... fakt si to uzivam... dufam teda ze mala bude ok 🙂 ze je zle iba pre mna....

nika
autor
19. říj 2009

zle nebude nikomu ani tobě ani jí, neboj. už jsi tak daleko a malá je určitě rozumná.
hm tak hold máš souzeno ležet, neboj bude to ok.

allinka79
19. říj 2009

dakujem 🙂

nika
autor
19. říj 2009

all není zač.

allinka79
19. říj 2009

ved budem priebezne informovat, ak teda mozem...

nika
autor
19. říj 2009

samožřejmě že možeš, ono jak už jsou holky maminy tak je nás tu méně ale i tak tu jsme. já musím říci že někdy je ten net na zabití a žrout času ale jinky fakt člověku pomůže, vypovídat se, pořešit problémky atd.

hold není nad dobrou bandu .-)

allinka79
19. říj 2009

teraz budem potrebovat pozierac casu 🙂

nika
autor
19. říj 2009

to utčitě, já to mám taky tak, manžel je stále na služebních cestách a já tu jsem sama, na jednu str. dobré dodělala jsem spoustu restů, pokojíček pro mimi,..... ale už se nudím, asi nemít net tak bych se nudila, třeba sice více četla a čučela na telku - ale v ní nic stejně není. tak jsem tu, kecám s vámi, čtu si na jiných stránkách i odborné věci z práce, pracuji a jsem spokojená.

allinka79
19. říj 2009

ved ty uz si jednou nohou v porodnici, hm?

kukinek
19. říj 2009

alli...tak to je pech 😒 Ale jak píše nika, malá se umoudří a popoleze, uvidíš 😉 A tam aspon budeš chvíli pod dohledem, i když je fakt, že se ty dny pěkně potáhnou..
Já jsem za net taky vděčná, i když je to fakt žrout, ale zase když mě už teďka nebaví ani číst, knížky jsem vrátila do knihovny s tím,že tam teďka nějakou dobu nepáchnu, doma mám plno Maminek, ale ty už mám buď přečtené nebo mě to prostě nebaví..Asi si udělám ještě nějaký druh cukroví nebo já nevím 😀

nika
autor
19. říj 2009

kuki neblázni s tím cukrovím 🙂

alli kéž by 🙂

allinka79
19. říj 2009

kuki, mozes mi nieco doniest, co upecies...

my sme toho este tolko neurobilidoma... a auz asi ani moc nestihneme - este ze je kocikobjednany a postileka doma... ostatne tatino bude musiet zvladnut sam.
Stihli sme aj prehlasenie o otcovstve a mene dietata, takze to naj je za nami... dufam 🙂

nika
autor
19. říj 2009

to důležité máš zařízené, neboj abys nedopadla že tě za pár dní pustí a pak termín netermín se malé nebude chtít ven a budeš tu strašit 🙂 což ti samo nepřeji. tak vydržej to 37 tt a pak to bude fajn.

kukinek
19. říj 2009

allinka..nene,to cukroví je schované, jinak bych ho už sežrala 😀 Stejně jde pak všechno zařídit za pochodu a nic není tak důležité, aby se to nějak neudělalo. a beztak to dopadne jak píše nika, 40+5 tady budeš plánovat, jak malou vypudit 😀

nika..neblázním, jenom se kopu do zadku, to je jak čekání na godota