II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
24. čer 2009

Ahoj holky,
jak se máte při ránu? Tady to vypadalo, že bude sluníčko a před chvílí se zatáhlo takže asi žádné sluníčko, ale opět déšť, no ale už by nás to nemělo za poslední dny vůbec překvapovat že?

salikova
24. čer 2009

Dobré ranko!

Co se jídla týká - miluju zmrzlinu taky!!! 🙂 Já se divím, že sem nepřibrala víc, protože teď se fakt neomezuju a spořádám tak dvě tatranky nebo něco čokoládového denně ☹ Je to jak droga - když si řeknu, že dneska ne, tak sem z toho celá nesvá a stejně to pak nevydržím...

ad: V Praze je zataženo a furt tak nějak poprchává...To je teda zatím léto! 😲

berryl
24. čer 2009

tady pršelo celou noc a pokračuje to dál :O( fakt chytám depky, doma uklizeno tak že bych mohla jíst ze země už nemám co dělat
musím si jít zařídit ty rehabky, koupit dárek k svátku babičce a tatínkovi, dárek pro synovce zítra mu bude rok
potřebovala bych už i holiče, tak to dneska asi oblítám, sice budu jako vodník, ale rychleji mi to uteče

salikova
24. čer 2009

já se dnes taky vydám do města - po práci. Musím koupit něco koolegyním do práce na rozloučenou... Tyjo - už jeom pět dní v práci...

berryl
24. čer 2009

to letí co :o)

adellaide03
24. čer 2009

Berr no vidíš máš co dělat. Taky se chystám do města, ale až odpoledne, v pátek mám promoci a mamka chce taťkovi koupit nějaké sako nebo vestičku, kalhoty a košili mu koupila včera takže mám taky o program postaráno. Já si teda myslela, že když už se nebudu muset učit, že se budu nudit a nebudu mít co dělat, ale zatím to tak nevypadá, ale už by to sluníčko vylézt mohlo to je fakt.

endie
24. čer 2009

nazdra holky
tak mám po doběrech krve a koupila sjem ty obrázky do pokojíku, tak mám dneska o zábavu postaráno

berryl
24. čer 2009

endie tak už se těším az hodís fotky do alba,já sedím u holiče :o) aspoň se budu cítit krásnější !

endie
24. čer 2009

fotka tam je ale zatím to není nalepené, to budu dělat odpoledne

no ty se máš , stebe bude krasavice 😀

kelly1983
24. čer 2009

Dobré ráno

dandulka1
24. čer 2009

Ahojky...
U nás svítí sluníčko, zrovna koukám jestli mám vyprat aby mi to nezmoklo ale vypadá to že pršet nebude, ale asi počkám až do zítra. Taky jedu do města, nakoupila jsem na mmb u paní od nás tak si pro to jedu. A musím nakoupit, máme v lednici jen zimu 🙂
Vařím květák obalovaný a nové brambory, mnam....
berryl hod pak fotku do alba jak si nejkrásnější.
Holky včera jsme doma probírali můj spodek. Jestli to půjde tak se po porodu nechám podvázat. Po operaci srdce nesmím antikoncepci a další dítě mít nebudu tak se na to zeptám, stejně mám mít císaře, tak by to udělali při jednom, jenže prý to dělají po 35letech tak nevím jestli to půjde na vlastní žádost.

kaleilah
24. čer 2009

Ahojky, tak hlásim že na západě taky hnusně ☹ byla jsem s malým u fotografa udělat fotky pro babičky,no žůůůžo 😀 ještě jsem dneska nejedla a asi ani nebudu, je mi nějak blbě. Kdo všechno tu čeká holčičku?

dandulka1
24. čer 2009

Co vím tak já a endie.

endie
24. čer 2009

předělávám pokojík a sakra nevím jak ho ustálit 🙄

dan: já mám furt pocit že se u tebe sekly a nevím proč

dandulka1
24. čer 2009

endie - já ho mám taky a všichni se mi smějou.

dandulka1
24. čer 2009

Bývalá tchyně a jedna starší paní mi taky řekli že to bude kluk, že u kluka to ženský sluší, že se nemění v obličeji a má v očích jiskru. Jsou to povídačky ale já cítím že je to kluk 🙂

berryl
24. čer 2009

ahoj holky, tak jsem zpět nakoupeno co jsem potřebovala a jsem pěkně hotová!!!

no každý řekl, že to bude kluk a má to být kluk, tak snad nebude na por. sále překvapení :o)

mojí mamince všichni taky řekli, že to bude kluk, prý podle břicha a moc jí to slušelo, tak mi říkala Honzíku no a na sále to bylo překvapení :o)

adellaide03
24. čer 2009

Já bych teda mohla nakouknout do papírů a měla bych jasno, ale nechci. O něco víc bych teda holčičku, ale podle pocitu si taky myslím, že to bude kluk. I když podle těch pověr by to byla spíš ta holčička tak nevím. Uvidíme v říjmu.

berryl
24. čer 2009

adel to už je za chviličku :o)

kaleilah
24. čer 2009

Já jsem byla u prvního zklamanáže je to kluk 😖 samozřejmě teď bych ho neměnila ani za nic 😀 teď jsem si říkala že mi to je jedno, že to vědět nechci,
ale jak volali výsledky z plodovky tak jsem se neudržela 😅

endie
24. čer 2009

kal a co to teda bude?

holky já se bojím malá se dneska ještě neozvala ani nekopla nic ždloubu do ní naschvály a ona nic, a ted jsem šla do koupelky a jak jsem chtěla rožnout tak prdlá žárovka se bojím aby to nebylo zlé znamení ☹

berryl
24. čer 2009

endie neboj malá prostě spí, některé miminka to prý tak dělají, že se třeba pár dní ani neozvou, neboj
a žárovka prostě dosloužila dej novou a nemaluj čerta na zeď a raději nalep ty nálepky!!!

kelly1983
24. čer 2009

Ahoj holky chci se Vás zeptat, trápí někoho z Vás průjem? Mě teda dnes celý den a už mě to docela vadí a není mě to moc příjemné:(

berryl
24. čer 2009

u mě se to střídá 5 dní zácpa a pak průjem

kelly1983
24. čer 2009

berryl - tak zácpu nemám vůbec, ale ten průjem...a z čeho to je??

berryl
24. čer 2009

já na to trpím od malička mám to z jídla, stačí něco mastnějšího nebo stres, nechybí Ti vláknina?

kelly1983
24. čer 2009

berryl - to netuším ale je mě už aji na blití ☹ zítra jdu na gyndu tak se na to zeptám

kelly1983
24. čer 2009

berryl děkuji no snad se mě netýká ta varianta že průjem bývá před porodem:(

berryl
24. čer 2009

no uvidíš, vím jak to je nepříjemné, my to ani nepříjde, protože na to trpím od malička, zjistili mi alergii na lepek, takže jsem dlouho nemohla mouku, teď testuji a jím vše, ale střeva tím trpí :O(

jinak rehabilitace zatím nemám zařízené budu se muset poptat v nemocnici, tady v okolí jsou jen maséři a ti neberou lidi s doporučením od lékaře, protože by jim to pojišťovna neproplatila