II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
30. čer 2009

nazdar holky

tak tam rodila kamoška říkala že super a pak jak jí převezly na šestinedělí tak katastrofa

endie
30. čer 2009

já sama nevím kde budu rodit 😖 a to se to kvapem blíží

adellaide03
30. čer 2009

AHoj holky
tak u nás je zatím krásně tak uvidíme jestli to tak bude celý den nebo se zase něco přižene. Na jednu stranu má člověk výhodu když bydlí v menším městě nebo vesnici nemusí si vybírat kde bude rodit prostě dojede do nejbližší porodnice a má to. Mě se teda moc ve Val.Mezu. rodit nechce mám totiž rozpolcené pocity. Někdo říká že super a někdo katastfora, ale co se dá dělat. Mám na děckém švagrovou tak snad až se to rozkřikne se ke mě budou chovat normálně.

berryl
30. čer 2009

no já mám opačný případ ve Vítkovicích mudr mále zapinkal smrt malého a na šestineděl,. super

vidím to na fifejdy

endie
30. čer 2009

včera jak jsem šla na ten ultrazvuk na ty Fifejdy tak svenku teda nic moc, ale šla tam budoucí maminka s tatínkem zbaleno podle mě šly asi na císař, vysmáta, spokojená tak asi to tam nebdue tak hrozné

berryl
30. čer 2009

no holky si to tam chválily, ale to máš jedno záleží na jaký personál prostě narazíš

kelly1983
30. čer 2009

Dobré ráno děvčata, něco nového?? 🙂

berryl
30. čer 2009

ahoj kelly
no já jdu ve čtvrtek ke gyn poměsíci , tak se těším na krokodýlka :o) jsem zvědavá kolik jsem přibrala, protože ten měsíc strašně žeru, takže asi dost :o)))

berryl
30. čer 2009

co máte dneska na oběd? já ještě čočkovku a na druhé asi těstoviny s tuňákem se mi nechce vůbec vařit

endie
30. čer 2009

já květák, ketrý jsem rozvařila, neosolila a nakonec poslední kousek spalila tak dočerna, takže ted větrám, mám tady mlhu, se na to v.... prostě neumím vařit a končím stím, jsem antitalent, nebyl mi dán dar

petule83
30. čer 2009

Endie já taky spálím co se dá 😀

Holky chtěla jsem se zeptat,máte problémy s žáhou?Já měla tu čest s pálením žáhy dnes v noci a hnus 😝 Spala jsem v sedě,protože ležet nešlo.Vzala jsem si sice Rennie,ale nic moc 😖

berryl
30. čer 2009

mě pálí žáha po čokoládě nebo bílém pečivu

endie bobku, jen to zkoušej dál :o) to se prolomí

petule83
30. čer 2009

berryl děkuji za příspěvek 🙂

berryl
30. čer 2009

třeba Ti to pomůže, ale asi je to různé někomu renni pomůže, ale někomu vůbec

kdy je teda ten sraz v kolik a kde???

dandulka1
30. čer 2009

Ahoj holky,,,,
u nás to zase praží, je 28 stupnů. Já mám oběd od včera.
petul, mě trápí žáha od začáttku. Rennie pomáhá na chvilku nebo vůbec, doktorka mi napsala Malox a mám po problémech, zabírá hned a na dlouho. I na víc dní.
Holky dostala jsem 10 kg melouna a od včera mám půlku pryč, jsem hrozná. Vyhrála jsem bundičku, dám jí do alba 🙂

berryl
30. čer 2009

ahoj Dan, to se máš já meloun miluju, ale teď mi nesedí a vyzvracím ho

dandulka1
30. čer 2009

Tak v ttom případě ho jím i za tebe 🙂

berryl
30. čer 2009

jéééé tak ta je parádní, no já mám taky nějaké nové věcičky, tak to dneska hodím taky do alba, pokud se k tomu dostanu, zatím dělám velikou razii je skříni a jsem nekompromisní, vše co se nenosí pryč

dandulka1
30. čer 2009

To už mám za sebou. Ale zase se mi skřín naplnila, v tom pytli s teplákama tentokrát bylo hodně 3/4 legín a volných tepláků, ty nosím ráda na doma tak jsem je všechny schovala že do nich pak zhubnu 🙂 A to pojedu ještě pro jeden pytel. Pak už ne, už to nezvládám. Tenhle týden nastěhujem postýlku do ložnice abych měla místo v kumbále. Začnu pomalinku prát a dávat to do pytlů. Vydrží to vonavé a čisté, ale musí to být v igelitu.

berryl
30. čer 2009

no my nakonec zůstávám v bytě a máme smlouvu na 3 roky a bude dělat koupelnu takže ještě prát nebudu, protože z toho bude zase bordel 😠

petule83
30. čer 2009

Dan,děkuji za info,zkusím se zeptat doktorky 🙂 Budeme mít obě vlasaté dítě 😀

Endie koukala jsem na fotky,malá je super 🙂 Určitě to byl krásný pocit 🙂

Berryl a to teda budete i nadále bydlet tady v porubě?Já taky ještě nemůžu začít prát malému věcičky,budeme příští týden malovat pokoj.

berryl
30. čer 2009

jo jo stále v Porubě :o)
vy máte 3+1?

petule83
30. čer 2009

máme,ale vlastně nemáme,protože 1 pokoj je taťky od přítele a jinak kuchyň,koupelna,wc a obývák společné.Takže jako bychom měli jen jeden pokoj 😖 je to docela na prd 😖

kaleilah
30. čer 2009

ahojky holky, tak jak jste se měli? Já byla na "dovče" v praze a vzpamatovávám se z toho ještě dnes 😖

berryl
30. čer 2009

peťul, tak hlavně, že máte kde bydlet, v dnešní době to je s bydlením šílené
my máme 2+1, ale hodně veliké je to starý porubský byt

kalei tak to věřím :o)

nika
autor
30. čer 2009

ahojki holčiny krásné pozdravy, u nás ej na padnutí

endie
30. čer 2009

nazdar holky tak jsem se krásně prospala 😀 a ted musíme jít s manžou nakoupit ale zase slyším že hřmí 😠

nik: čaooooooo 😀 mrkni do alba na věci, teda doufám že ti nevadí že se opičím po tobě ale ty dupkys tím koníkem uplně žeru 😵

nika
autor
30. čer 2009

ende nevadí někdy se sejdeme s miminy ve stejném jo.
já jse viděla i s jiným zvířetem 🙂 kdes je sehnala.

endie
30. čer 2009

na mimibazarku, zadala jsem tu značku a něco mi to našlo