II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

blecha001
5. říj 2009

salikova: no to je náááhoda.. já taky na Velké Ohradě - Kurzova ul., tak to se můžem někdy potkat 😉

kuki: ahojky 😉 jj taky jsem měla předtím potřebu když přišly nervíky 🙂 holky jsou tu vážně skvělé, dodají odvahu, podpoří.. chodím sem velmi ráda.. a taky i pro rady 😉

jinak nějak nemáím čas dočítat 😒
dnes jsem volala laktační poradkyni, protože jsem zase v noci objevila znovu červenofialový flek pod bradavkou dole pod prsem jakoby ☹ a říkala, že má čas až příští týden.. zase mam půjčenou odsávačku od kamarádky, než nějakou pořídím.. furt se nemůžu rozhodnout.. zda jít do manuální nebo elektrické. Asi bych si nechala poradit od té laktač.poradkyně. Nějak jsem zjistila od někoho, že jsem neměla tu mastitidu, ale asi jen retenci, protože se mi to tak vrátilo... jakmile jsem více kojila z toho prsa, tak flek zmizel. A prý u atb by se mastitida takto rychle nevrátila. Takže na retenci byly atb. zbytečné.. no a ted věřte dr. 😒 Zbytečně jsem třeba krmila chemií malou ☹ no uvidíme co mi řekne můj gyndr. ve čt na ko. Byl měsíc pryč na operaci s ramenem, tak jsem musela být u záskoku..
jinak jedem zítra na kyčle, tak držte palečky. Zatím dávám pro jistotu široké balení. Taky po vykoupání dávám na bříško a musím se pochlubit jak jsme šikovné, pěkně drží hlavičku a to má teprve 3týdny.. jsem pyšná máma 😀

jsem dnes koukala na TV jak zapálili barák těm cigánům a jak ležela s popáleninama ta holčička malá, chuděra. To je fakt hyenismus. Nedovedla bych si představit, že by Petulka takto trpěla.. to je fakt děs!!!!
Tak já jdu zase do sprchy a pomalu do hajan..
holky taky se držte !!! a Dan držím pěstičky abys byla brzo fit.. hlavně hlavu vzhůru!!!

berryl
5. říj 2009

holky tak nevím jestli dneska usnu,mám takové tlaky dole jako by se malý posunoval

kaleilah
5. říj 2009

Ahojky berryl, teda, a to máš jen tlak nebo i poslíky k tomu? 😉

kukinek
6. říj 2009

Ahojte holky,
já jsem z tebe tynko jako na trní, takže se omlouvám ,že jsem zaangažovala blechu,at ti napíše. Už na tebe mám číslo, jeslti ti to teda neva,aspon budu vedet, jak jsi na tom...

jinak já byla dneska na poradně, tak malá má 2800g a odhad je na 3300,tak jsem zvědavá. A už mám dovoleno rodit,takže začínám intenzivněji malou vystrnaďovat, ať už vyleze,potvůrka malička 😀
blecha..já bych šla do leltrické, kdžy nemáš žádnou a nemáš si ji dke půjčit, tak bych ot tak udělala.Nám v kurzu nabízeli, že si je můžeme pak přijít zkusit a rozhodnout se

nika
autor
6. říj 2009

ahojki koukám že ten net nešel celej den.
tak co jaká dneska holky, já ráno vypadla po nákupech a za holkama do práce a teď se vrátila, pěkěn jsem si to užila, a moc neutratila. ikdyž skoro škoda.

kukinek to je fajn předpoklad. to bych si taky přála mimi tak do 3300 🙂

berryl
6. říj 2009

ahoj holky,jeste se držím,ale mám tak 20 vložku,pro jistotu pojedeme na pohotovost celou dobu jsem měla vytok jako snopel, ale teď už to je naruzovele, tak to měla i Dan. Už mám ms bolesti i křížové,ale není to tak hrozné. Chci at se podívají na vložku at vím jestli mi neodtéka plodova voda. Radeji tam pojedu at mě klidně vrátí domů,ale jistota je jistota. Kuki v pohodě klidně piš.

nika
autor
6. říj 2009

berr já myslela že už jsi vyrazila,
drž se kočko, uvidíš, pro jistotu bych asi taky jela, hele máš to zarohem a můžeš se vrátit. nejedeš kraj světa.

a dej vědět 🙂

endie
6. říj 2009

nazdar ženy

berryl: držím pěstičky 😵

berryl
6. říj 2009

no rada je do 18h v práci a pak se jeste mrknu na ulici a pojedeme! Ale myslím si že mě pustí domů,že to bude ok

nika
autor
6. říj 2009

ahojki endie, 🙂
my tomáme horší co, my jen tak asi neporodíme, zůstaneme tu samy ☹

adellaide03
6. říj 2009

Ahojky

Berr držím pěsti.

Niky tak to sis hezky užla.

Já mám zítra poradnu tak jsem zvědavá jak to u mě vypadá.

berryl
6. říj 2009

holky děkuji. Všechny Vás zdraví Dan poslala jsem foto,ale nevím jestli Vám to šlo otevrit?

endie
6. říj 2009

jo zůstaneme tu samy 😠 ☹ 😀

nika
autor
6. říj 2009

aha tak to jo, tak to tu s námi ještě chvíli zůstaneš,

adel člověk je uplně natěšený že se to někam hnulo a ono nic co.

já mám až v pátek monitory.

endie
6. říj 2009

mě nic nepřišlo na mě se prdí jako 🙄 😀

nika
autor
6. říj 2009

týnko samo děkuji, malá eliška je opravdu překrásná, ale opravdu a vlasatááá, to pálení žáhy je asi fakt pravda - pálení žáhy - vlasaté dítě 🙂

endie
6. říj 2009

no tak to já taky budu mít teda vlasatici 😀

nika
autor
6. říj 2009

ti to posílám.

endie
6. říj 2009

děkuji, ta je klásná, prdelka malá 😵

berryl
6. říj 2009

no tak to ten nás nebude mit ani chlup 🙂 endie zkusím to teď znovu

nika
autor
6. říj 2009

je mně bude asi zle, ale měla jsem chuť a dlouho si pak nedám, koupila jsem si v albetu čerstvou cibatu, dala na to šunku, sýr, rajčátko, hmmmmm dobrota, k tomu piju top topic s bublinkama 🙂

endie
6. říj 2009

berryl nemusíš nik mi to poslala

endie
6. říj 2009

😀 děkuji

nika
autor
6. říj 2009

není zač, endie,.

berryl
6. říj 2009

🙂

endie
6. říj 2009

a o zuzce někdo něco víte? už by to taky měla mít za sebou 😀

nika
autor
6. říj 2009

ne nevím neozvala se, čekám co ještě chlap až se vrátí z práce, oni totiž naši chlapi dělali kdysi spolu, třeba bude vědět.
čekám sms každou chvílí, jestli šla dopoledne tak kdo ví kdy bude trochu schopná napsat.

endie
6. říj 2009

ono je fakt že potom císaři než se člověk vzpamtuje tak to trvá

nika
autor
6. říj 2009

přesně tak, ale věřím že je vše ok, a kluci i ona jsou v pořádku.

endie
6. říj 2009

bacha já se taky otvírám už mám 1cm a prostupnost na špičku prstu 😀 😀 😀 jestli to takhle půjde dál tak na vánoce rodím 😀 😀 😀