II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
28. srp 2009

Ahojky petul, já si manži taky naužívám, paří hry na pc 😝 🙄 takže jsem taky slaměnka 😀 Zítra jdeš do obchůdků jen na jukandu nebo dokupovat poslední věcičky? A jak jinak je? já se kroutim se zádama a do toho aukruju 😀 co na to říkáš:http://www.aukro.cz/item720929209_podzim_zima_chlapec_... 😕 😅

kaleilah
28. srp 2009

Berryl postýlka je super, hlavně za tu cenu a krokodýlek se vám moc pěkně ukázal, já jdu na utz stejně jako sal, taky se už nemůžu dočkat až fešandu uvidim 😵 😵 😵 Jo a manža v pondělí nastupuje do práce!!!!!!!! 😀 😀 😀 od února do května marodil, pak šel na týden do práce a k 1.6. dostal výpověď, takže jsem ho měla od února doma a konečně jde makaaaat 😀 😀 Jinak Dandul,Sal, Niko, Adel a ostatní, jak je? už se to krátíííí

kaleilah
28. srp 2009

Dan já budu rodit určo v Kadani, radši v autě než cheb, sokolov, vary.. 😀 Třeba se tam potkáme 😀 hlavně je tam i hezká ta koupena, takový čistý...ty si teda s mimíšem taky užíváš, Rianka taky pěkně řádí, hlavně začíná ožívat kolem 23 hod do těk dvo do rána, a že už má teda v nohách sílu.. 😀 😀 Dan, ty prodáváš tepláčky?

berryl
28. srp 2009

ahoj holky,tak já jsem taky sama,manžel je na noční. Včera koupil a složil skříň a já dneska celý den dělala úklid a přehazovala věci ze skříni. Vytáhla jsem věci z pytlů a připravila si velikosti. Příští týden to vyperu a vyžehlim. Přijde mi,že toho máme strasne moc! Kalei to je super,že jde manžel do práce! Gratuluji! Dan to mě malý kope,ale neboli to. Jen tu polohu večer najít to je za trest. Vzala jsem si dithiaden a půjdu spát. Zítra jedeme na chatu a budeme grilovat. Dobrou noc

nika
autor
29. srp 2009

ahojki holky, tak zdravím z uplakaného jihu ☹. snad odpoledne přestane, íkdyž je to potřeba samo. ale jdeme večer an koncert do zámcké zahrady tak by to bylo záhodno...

leninn
29. srp 2009

Ahojky holky,
chtěla jsem se zeptat, kolik jste přibraly kilo. Jsem na tom s týdnama stejně jako vy, tak by mě zajímalo, jak jste na tom.

berryl
29. srp 2009

já mám nahoře 8kg

Niki ahoj 🙂

leninn
29. srp 2009

Díky Berryl, to Ti opravdu závidím...já mám totiž nahoře už 13kg, co nevidět to bude 14 a jsem z toho celkem špatná... ☹ 😢
Při prvním mimču jsem přibrala 18, teď jsem chtěla o něco míň,ale míň to bohužel nebude ☹

petule83
29. srp 2009

Ahoj holky,tak já nakonec nikam nešla,je tam sice fajn,ale prší a to se mi nechce 😝 Asi budu žehlit prckovi věci,dokud je chladno a nepotím se jak prase 😀

Niki tak snad se vám to počasí umoudří a nebude vám pršet,ať si to hezky užijete! 😉

Kalei já už jsem tady včera nebyla,tak jsem ti neodepsala 😀 Ty věcičky na aukru byly super!Fakt dobrá aukce.

Leni nesmutni,já mám 12kg nahoře a už to neřeším 🙂

leninn
29. srp 2009

Petule, díky, snažím se na to prdět, ale občas na mě padne deka, že jsem jak slon a budu i po porodu, než to zase velice pracně zhubnu 😒
No, ale co, hlavně, že jsou mimča v pořádku, ne? 😉

kaleilah
29. srp 2009

leni, já mám nahoře 12kg a to jsem tu "nejmíň"těhu 😀 , v minulém jsem přibrala 23 kg ale za dva měsíce to bylo dole, teď už stojim druhý měsíc na váze, třeba už taky moc neporosteš 🙂 a pro mimča všechno, ne 😀

berryl
29. srp 2009

holky na váhu fakt kaslete! To půjde dolů a prostě to k tomu těhu patří! Jinak mě dneska manžel znásilnil :o) prý jsem stejně pořád kus no tak mě potěšil!

kaleilah
29. srp 2009

jé, berryl tak to závidim 🙂 Já už ani nevim jak se ty dětičky vlastně dělaj 😕 😅 😀

leninn
29. srp 2009

Kaleilah 😀 😀
Berryl 😀 😀

Holky, máte pravdu...na kila kašlat, ale já to hubnutí měla fakt masakr, musela jsem dřít jak kůň, abych to zhubla, tak když si na to vzpomenu, tak je mi ouvej, ale každé těhu je vážně jiné, takže třeba to teď půjde dolů samo 😉 Kéž by 🙂

kaleilah
29. srp 2009

Leni určitě to hubnutí půjde snadněji, teď budeš mít lítáního víc, dvě děti jsou dvě děti..neboj, Barunka tě bude tak prohánět že to shodíš, ani nebudeš vědět jak 😀
A jak se všichni máte? Já celý den poslíkuju 😠

berryl
29. srp 2009

tak my byli nakoupit a teď jsme si to všechno dali na stůl a baštime:o) musím si to jeste užit, pak už toho moc nesmím jestli budu kojit :o)

kaleilah
29. srp 2009

A co jste si dali dobrýho? 😉 Začínám trochu plašit, mám skoro dvě hodiny poslíky po 10 minutách

dandulka1
30. srp 2009

Ahoj holky....
kalei - prodávala jsem tepláky a trika dl.rukáv, ale ted už to nezvládám, mám tu ještě asi 40 kusů trik a nemám sílu, budu pokračovat až po porodu. Můžeš kouknout ID 45029 ale už jsou to jen zbytky, to nej od nextu, adidas... bylo hned pryč. Potkat se s tebou v Kadani nechci, už to chci mít dávno za sebou 🙂 🙂 🙂

leninn - bud v klidu, jsem tu nejtlustější, už mám 15 kilo nahoře. Nevím z čeho, i manža říká že nechápe z čeho když vidí jak málo jím. Ale včera mi musel otevřít a sundat prstýnek z nohy, vše mi kolem něj přetékalo, prostě mám asi vodu.

Z pátku na sobotu jsem si večer připravila tašku, měla jsem děsný bolesti celou noc. Na dnešek taky + pálení žáhy. Prášek nezabral jen spaní na levém boku, takže mě celá strana brní a bolí.

Dneska doděláme podlahu a začnu pomalu zařizovat, manža už jde do práce a kluk v úterý do školy tak jsme to stihly jak jsme chtěli.Sice sedačka bude až za 6 týdnů, nová linka za rok, ale to mi vůbec nevadí, konečně máme místo. Doted jsme bydleli ve 2+1 provizorním a ted mám 6+1, hurá 🙂

Přeju vám hezkou poslední prázdninovou neděli. Pořád jsem říkala jak to neutíká, že než utečou prázdniny a najednou je září a já se začínám bát porodu protože je to za dveřmi 😲

berryl
30. srp 2009

ahoj holky, Dan tak to je fajn,že jste to stihli, ty jo nedávno jsme se bavily o prázdninách a najednou je po nich! Včera jsme se zrovna bavili s Radou,že už to bude jiné,že budeme tři a vše se bude motat jen kolem malého,no a jestli to zvládneme a tak no! Tak i on je nervózní jen to nedává,tak najevo jako já. Toz mi dneska jedeme grilovat,počasí bude parádní

dandulka1
30. srp 2009

My měli včera oslavu pantáta 65. let a dnes jedeme ke kámošce na narozky. Vůbec se to nehodí, potřebujem dodělat tu podlahu. Ale už jsme ve finále. Jdu makat, papa a hezký den.

berryl
30. srp 2009

užijte si oslavu :o)

leninn
30. srp 2009

Dandulko, tak to budeš opravdu zavodněná, jenže já nemám žádné otoky...takže se právě obávám, že to mám hezky na bříšku (to by bylo ok) a pak na zadnici a stehnech a to už budou asi ty špeky 😠 Ale co, zhubnu to a basta! 😉

Kalei, ty už máš takto pravidelné poslíčky, jo? Tak to je síla. Já teda nevím, co to poslíčci jsou, u Barči mi nebylo nic a najednou mi praskla voda a bylo jasno 🙂 B 🙂 rala bych to tak i teď 🙂 Tak ať je Ti dobře...

Dandul, z 2+1 do 6+1, to je paráda, my bydlíme v domečku a jsem šťastná 🙂 A jak Ti je? Psalas, že to včera bylo hrůza...a co dnes?

Holky, ještě máte/máme čas...

petule83
30. srp 2009

Ahojte 🙂 Dan vy jste teda hodně pracovitá rodina,co? 🙂 Že ty chceš toho prcka popohnat,ať už jde ven... 😅

Holky jaké mívate ty poslíčky?Já zatím únosné a jen někdy a trvá to pár minut-bolest jakoby na měsíčky a jde to do zad.

Kalei co ty?po 10 minutách??? 😕 Nerodíš už?Jsi ještě 2v1? 😕

dandulka1
30. srp 2009

lenin - my už 5 let předěláváme 100 letý barák a konečně to máme z 70 % hotový. Jenže už došla hypotéka tak ted to půjde hodně pomalu, ale chybí chodba, druhá koupelna a celá zahraa ale to už mě nebolí.
Mám po bolestech ale žáha mě zase trápí, nic mi nezabírá. A často se mi motá hlava. Včera jsem vyrobila krásný dort pantátovi a když jsem ho dávala do lednice tak se mi udělalo černo před očima a dort mi spadl. Po dlouhé době jsem zase brečela, ale stihla jsem udělat nový.

petul - jsme, hodně, ani jeden si neumíme jen tak lehnout k televizi. Zapínáme jí jen večer na usnutí a v neděli ráno kouká Petr na dokumenty, jinak je pro nás utrpení ležet jeden den v posteli. Trpím když mám třeba teplotu, jak poleví tak jsem na nohách.

Já poslíčky taky neznám, ale občas mám bolesti jako při ms a vystřeluje to do kříže, tak je asi mám teda taky.

Ted jsem nastříkala starší stůl protože na nový už mi nezbylo a je to bomba, vypadá jako nerezový. Jdu vařit, papa

adellaide03
30. srp 2009

Ahoj holky,
tak u nás se včera celý den stěhovalo předělávali jsme obyvák a ložnici ať máme kam dát postýlku a te´d už jsem zase o něco klidnější když vím, že je to udělané. 🙂
Pokud jde o přibírání já teď vlastně vůbec nevím kolik jsem přibrala s tou zlomenou nohou se moc vážit nedá takže nevím, ale myslím, že od posledka jsem moc nepřibrala i mamka říká. Akorát mi vyskočilo bříško jinak se mi zdá, že jsem pořát stejná.

lucik23
30. srp 2009

Ahoj holky, nerada vám vpadám do diskuze, ale máme podobný TP, tak bych se ráda zeptala, jestli máte zkušenost s odchodem hlenové zátky. Dnes jsem na WC na něco podobného popisu narazila, ale zdá se mi to strašně brzy! Jsem typická prvorodička plašanka. Když už jsem se konečně přestala obávat tvrdnutí břicha, tak zase tohle... 🙂 Ať se vám všem pěkně těhulkuje, už to máme za pár 🙂

kaleilah
30. srp 2009

Ahojky, jsem pořád 2v1 a doufám že ještě aspoň měsíc vydržim, taky mám z takovýhodle poslíkování strach, měla jsem je do jedný do rána, po 20, 10 minutách, chvilkama i dost silný, zabrala až teplávana, po ránu zase pár bylo, ale už v klidu 😕 😕 😕 začínám kapku plašit, v úterý jdu do poradny tak jsem zvědavá co se dozvim, mám i pocit že se otevírám. Adell a co ty s tou tlapkou? kdy jdeš na sundání? to musí být hrozně nepříjemný v noci, viď? jak se ti spí? můžeš se nějak uvelebit?

doublemamca
30. srp 2009

ahojte holky, tiez mam caste tvrdnutie bruska s miernymi bolestami. a k tomu krcek skrateny na 2 cm a zvonka otvorena. Doktro rmi nakazal nohy hore a magnezko. Cakam dvojcata a tak ratam s tym,ze porodim o cosi skor,ale bojim sa aby to nebolo prilis skoro. Hrozi mi predcasna hospitalizacia ak sa to nezlepsi. VO stvrtok idem na poradnu,tak sa uvidi...neviete aka je moznost ze sa to zlpesi a nebudem musiet zostat v nemocnici?

adellaide03
30. srp 2009

Luci já teď nevím kdo to tady psal, ale někomu už taky odešla hlenová zátka a podle doktorky to prý nic neznamená takže držím pěsti ať je tomu tak a ať se naší kulíšky naročí hezky v termínu.
Já mám zase trochu zkrácený čípek takže taky když mi trochu ztvrdne bříško už jsem z toho nervózni, ale tak snad aspoň ten měsíc ještě mimišci v bříškách vydrží.
Kale a jak to poznáš že se otevíríš? Já jdu do poradny zítra tak se taky trochu bojím kvůli tomu kratšímu čípku. Na kontrolu s nohou jdu 17.9. ale naštěstí mám jen t u ortézu takže mám někdy nožku i volně a nemusím se tahat se sádrou. Pokud jde o noc tak už jsem si zvykla už mě to totiž nebolí takže na levou stranu se otočím v pohodě, horší je to na pravo, ale dnes jsem spala v kuse ani na wc jsem nebyla což je co říct. A pokud jde o uvelebování, jo dá se to, jak říkám ze začátku jsem myslela, že zešílím, ale teď už je to den ode dne lepší a já doufám, že toho devatenáctého na to budu už pomalu moct začít našlapovat.

nika
autor
30. srp 2009

ahojki kočenky moje, jsem z5 z dovolené, bylo to super ale doma je doma. hurááááá.
dovezli jsem plno věcí miminku, a od zítra hrrrrr do příprav a dodělávání, už se moc těšínkuji.