II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
15. říj 2009

sal parada

kukinek
15. říj 2009

berr..a mamka u vás zůstane nebo dojde jenom na skok?

dandulka1
15. říj 2009

Ahoj holky..
sali - hurá, uvidíš doma bude líp. Já funguju jako kdybych malou neměla. Vše stíhám, jen mě nebaví dělat s klukem úkoly. S těma bradavkama nevím, mažu a nic, pořád mě přisátí bolí. Zítra se zeptám dětské mudr.

berryl - taky už jsem přemýšlela odsávat a krmit lžičkou, ale jak to budeš dělat když budeš mimo domov?

Holky včera jsem provedla nejrychlejší obchod na mmb. V aukci bylo lehátko, paní byla odsud tak jsem jí napsala jestli by aukci nezrušila že bych si ho vzala + 100 plen pampers co měla v albu za levno a ona že jo a ještě mi to přivezl její manžel.

blecha001
15. říj 2009

kuki: nakonec malá začala více hltat, víc jsem ji přikládala tak mi vlastně hodně ona pomohla, tak stačila ta ruční... lidičky od aventu na veletrhu mi zprovoznily tu co mi nefungovala.. dali náhradní díly, takže mi to bohatě nakonec stačilo. A tamtu jsem kamarádce už vrátila, takže spokojenost na všech frontách.
Dnes v noci jsem se zase zděsila.. nalité prso.. dole samá hrča a tvrdé.. naštěstí to malá vytáhla. .. ufff...

jo holky, ještě vám poradím fígl.. ale možná znáte. Když budete mít s prsama jakýkoliv problém, zatvrdlinu či zánět nebo cokoli, tak kojte v poloze takové, aby bradička dítěte směřovala k tomu problémku. Jestli mi rozumíte.. je to fakt zaručené a pomáhá to. Nám to řekli na přednášce jak jsem chodila 😉

jinak u nás je dnes 0C a sněží 😠 tak dneska ven rozhodně nepůjdem. Včera jsem měla pocit, že malá jakoby chrochtá, podívám se ji do nosu a měla tam nudli, tak jsme se rozhodli to vysát tou odsávačkou na vysavač, ale oba jsme měli strach že ji vysajem mozek 😀 nicméně jsme tomu šli naproti, malá to vydržela, nebrečela, tak i strach byl tentam.. ale pořád mám pocit, že chrochtá.. asi jsem ji to vysála špatně, nebo nevím. Zdá se mi, jako by to měla uhnízděné někde na kořeni nosu.. když ona má tak malinkatý nosánek a já nevím co dělat ☹ jak se léčí rýma u miminek?

sali: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ .. teple se oblečte!!! je tam fakt kosa! Jééé já mám takovou radost 🙂

dan: no tak to byl skvělý kup teda 😉

kukinek
15. říj 2009

dan...tyjo, tak to jsi udělala super kšeft 😉 Ahlavně je super, že jsi ušetřila na poštovném a měla to ještě večer 😀

blech..aha, já právě nevěděla, do které jsi šla..tak to je fajn,že jsou všichni spokojení 😉

dandulka1
15. říj 2009

blecha - já si nemyslím že má rýmu, my taky strašně chrochtáme. Jinak to s tím fíglem máš pravdu, taky mi to radily ale mě bolí špičky bradavek, nevíš co s tím? Kojíš z jednoho nebo obou?

kaleilah
15. říj 2009

Bleško, celkově se říká že léčená rýma trvý týden, neléčená 7 dní 😉 Máte doma ten libenar pro děti? zkus jíkápnout do nosánku nebo nosík vytřít libenarem a vatouvou tyčinkou a pak odsát. takhle jsme to dělali v práci 😉

berryl
15. říj 2009

dan mi máme i bebu na noc přikrm takže buď sebou moje mlíko to vydrží 3h nebo bebu žádná křeč 🙂)) prsa mě neboli,kdyz se trochu naleji tak hned odstrikam. Kuki bude tady spát do zítřka,právě pro ní Radim jej. Toz držte palce. My máme s maminkou super vztah,ale ty moje hormony jsou fakt hrozné.

berryl
15. říj 2009

my jsme si taky mysleli,že má malý rýmu,dokonce jsme odsávačkou vytáhly snoplik. Nakonec je to ok,ale chrochta jako prasátko. Rada koupil vincentku ve preji a tu kolem nej střikame at se mu lépe dýchá

kukinek
15. říj 2009

ber..právě proto se ptám, já s mamkou taky super, ale nějak si ji doma neumím představit už teďka 😅 I když je to určitě pomoc... A příjde mi tynko ,že jsi do toho maminkovství strašně rychle pronikla, fakt.
Je to mazec, jak toho všechny tolik víte 🙂

petule83
15. říj 2009

Ahoj holky,vidím že maminky se nám nudí,tak koníkují 😀 Sali to je vynikající zpráva!!!!!!!Huráááá jde se domů 😉 Týnko mamka to určitě pochopí,že máš teď rozlítané hormony 😉 Hlavně že bude s tebou a pomůže ti 🙂

Holky tak já jsem včera svolila a byl sex 😀 Ale Tomáš z něj moc neměl,protože se mi to nějak obzvlášť líbilo a stačily tři pohyby a bylo po všem... 😀 Tak jsme se u toho kvalitně nasmáli 😅 Ale tak já jsem pak ještě vydržela aby si taky chudák užil a hlavně mi dal ten svůj oxytocin co vyvolává porod 😀 No dneska mi ale moc dobře není 😝 Špiním,ale s tím jsem počítala,vlastně jsme to dělali někdy naposledy v 5.měsíci.A tam dole to dost bolí,i břicho 😝 No uvidíme,kdyby mi bylo nějak blbě tak pro jistotu zajedem,ale nechci nikam jezdit zbytečně,vím že to je po tom sexu.

nika
autor
15. říj 2009

kuki muškáty něco jednorázově vydržej, už mi několikrát v minulosti zapadaly i 10 cm sněhu a přežily.

ale jeden truhlík jsem tam musela nechat, ten je obří, muškáty dlouhé i metr a neuzvednu ho. musí vydržet do večera 🙂 než přijede manžel 😀

blecha001
15. říj 2009

dan: aha .. a co to jako znamená to chrochtání? No ted už kojím z jednoho, protože si nějak řekla, že ji to stačí.. ale to jsme začly až tento týden.. jinak poctivě vydundala jedno a pak chtěla ještě druhé.. a to od A do Z.. takže ne jen jako to přední mlíko ale vyslopala celou cisternu 😀
no na špičky nevím.. mazat bepanthenem, nebo prý je dobrá i mastička od aventu, ale vyzkoušenou ji nemám a asi bude dražší.. a tak nechceš na chvilu zkusit ty kloboučky, než se ti ty špičky zahojí?

kal: jéé tak to nemám, zkusím.. a to jako když ji to tam stříknu tak co potom? Ona smrkat neumí.. to jako vysaju jo? Nemůže se mi utopit? 😅

berryl: budu držet pěstičky.. holt si sama v sobě řekni, že tě prostě ničím nerozhodí ;) .. ale taky mi to šlo těžce 😀 se dobře radí co? hihi .. no ono s těma hormonama jak hází s člověkem to je síla.. a ovlivnit to nejde co?

takže myslíte že to chrochtání je jako ze suchého vzduchu?
kuki: jj tynka je moooc šikovná 🙂

petul: no já se nenudím... spíš bych to nazvala .. tonoucí se stébla chytá 😀
jéé tak to bude brzo další mimi na světě.. tak to držím palečky a pak podej zprávu 😉

dandulka1
15. říj 2009

Holky jak jste na tom s krvácením? Já už 5 dní nic a dnes ze mě teče úplně čistá krev ☹ Nevím jestli mám plašit.

blecha001
15. říj 2009

holky, tak malá dneska nějak furt spí .. překvapivě 😀 no jen aby nebantovala v noci.
dnes mě muž rozesmál.. napsal mi, že ted malá chrochtá a pak bude špinit ubrus, jestli vůbec máme holčičku 😀 to mě fakt rozesmálo 😀 😀 😀
nebo možná se tu cítí dobře s těma vypranýma ručníkama.. třeba máme fakt doma suchý vzduch

kaleilah
15. říj 2009

bleško, neboj, neutopí, to ani tak nestříknej jako spíš kápneš kapišku, je to jen destilovaná voda, používá se to nejčastěji pro miminka 😉 pročistí se tím nosánek a lépe se dýchá, hodně maminek kape i jako prevenci před kopak mimču snadněji dýchá. A to nespořebuje, to vyteče nosíkem. Ty jsi to v balíčku z porodky neměla? většinou se tam krabička dává, berryl to myslím měla. 😉

lucy82
15. říj 2009

Ahojky holky, prosím Vás nevíte jak dopadla Zuzka s dvojčátkama? Jestli už jsou doma, nebo ještě v nemocnici?

blecha001
15. říj 2009

kal: no já nerodila v OV a tady dávají něco jiného.. mam to v albíčku co jsme tam měli... tak kapičku jo? Tak to můžu zkusit.

kaleilah
15. říj 2009

Bleško,máš ho tam-Ten libenar pro děti, malámodrá krabička papírová 😀

blecha001
15. říj 2009

aha ty brďo.. jdu se podívat.. to jsi mě ted ale dostala...

nika
autor
15. říj 2009

lucy co jsem si s ní psala minulý pátek tak zůstávali v nemocnici protože kluky musela dokrmovat, protože byli malincí. ale myslím že už budou doma.
nechci ji stále bombardovat sms, tak si budeme muset počkat až se ozve.

nika
autor
15. říj 2009

kdo chcete vědět jak vypadá libenar tak ho mám v albu tady

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

endie
15. říj 2009

nazdar
vůbec ted nestíhám za váma chodi 😠

nika
autor
15. říj 2009

endie to vůbec nevadí, se nediv más Adélku taky nebudeme stíhat. v klidu.

berryl
15. říj 2009

hodila jsem fotky do alba

blecha001
15. říj 2009

endie: ahooj.. neboj to si sedne ke konci 6ti nedělí..
taky nestíhám. Dneska jsem i bez chlapa, po práci hned na basket a pak má povoleno i pivko.. takže dorazí tak kolem 22h, takže jsem musela koupat sama, dávat vitamin i jsem odsala nos. Jenže pak jsem dala kapičky.. a jak tak zjistuji tak to je v opačném pořadí a musím asi odsát znovu že?

berryl: kouknu

berryl
15. říj 2009

endi malá je krásná 🙂

salikova
15. říj 2009

Ahojte! Tak už píšu z domu🙂 De nám internet. Sice tu manža nechal strašnëj bordel, ale snažil se. Mňam - měla sem výbornou večeři. Teď malyho okoupeme, nakojíme a lehnu k tv a pak s manžou do postele. Teda, trochu mi pracujou hormony, ale jinak dobry 😀 Doma je doma. Akorát mi příjde, že je Filípek furt žlutej, navíc strašně málo dneska jedl - přišlo mi, že jenom tu mou bradavku cucá...Jak ho mám donutit polykat??? ☹ Tyjo - venku jekosa! 😲

salikova
15. říj 2009

endie, ty máš ale berušku krásnou!