II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
13. črc 2009

☹ a prej bude hůř

berryl
13. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20630942&tab=0

to je moje barvička miluju tyrkysovou

Dan právě mi přišel balíček, děkuji

dandulka1
13. črc 2009

berryl - Nemáš zač, zapomněla jsem ti napsat tak poštovné bude asi na obálce.

berryl
13. črc 2009

😖 bohužel není

endie
13. črc 2009

hokky už mám jenom 88 dní do porodu bojíííím 🤐

nika
autor
13. črc 2009

endie neboj, všechny nás to čeká,..... něják to šlo a musí i dál. hlavně nemít strach a těšt se na mimiška.

endie
13. črc 2009

tak já se těším ale prostě se bojím te bolesti 😔

at se vydaří 3D ultrazvuk a můžeme se pokochat fotečkama

nika
autor
13. črc 2009

snad vyjde, já chci fotečku ....

kaleilah
13. črc 2009

ahojky holky, niko mo ti to sluší, ta něžná náruč je super, kupovala jsem si jí jako čtení do porodky 🙂 hodně jsem z ní praktikovala. jinak se chci zeptat odkud máte typočítadla kolik dní do porodu? Endie, tý bolesti se bojim ze všeho nejmíň, já se na porod hrozně těšim-přímo na porod, fakt se mi líbi-jsem asi na hlavu 😒 jen se bojim aby nebyly komplikace. koukala jsem jaký máte všechny výbavičky, teda jak to chcete unosit? Daný se hrozně nerad oblíkal, takže jsme na doma nosili jen overálky nebo tepláčky a spoustu oblečení ani neměl na soě,nestihli jsme to a stejně pod kombinézku na prohajdu dostal o měldoma a něo na to, takže jsme ani moc nepřevlíkala... 😅 😀 snad bude adrianka správná fešanda a bude jí bavit oblíkání, protože s loupežníkem jsou boje doteď, a těchran do břiha co denně schytám při přebalování a oblíkání 😝

petule83
13. črc 2009

Ahoj holky,zdravím vás po víkendu.Jsem totálně vyplivnutá,vymalováno je krásně,ale ten úklid 😝

Berryl vůbec ti tu koupelku nezávidím,hlavně pak s úklidem pomalu a opatrně.Jo a to svědění mám taky,nejvíc mě svědí břicho a prsa.Zeptám se na to doktora,četla jsem,že přílišné svědění kůže v těhu může značit problém s játry 😕Tak ať vím.

Jinak se k vám Dandul,Endie a Beryl přidávám jako hypochondr 😀Bolí mě záda,nohy,tvrdne mi břicho,děloha mi děsně tlačí na močák,pálí mě žáha-hrůza ve 25 letech si připadám jak lazar 😀 Dneska v noci jsem nevěděla jak si lehnout,pak jsem konečně usla ve 12,vzbudila jsem se ve 2 a šla na záchod.Jakmile jsem si lehla,dostala jsem do 10minut šílený hlad,tak jsem si vzala sušenky a jak jsem je snědla a myslela že konečně usnu,začla mě šíleně pálit žáha 😠 Katastrofa 😅

nika
autor
13. črc 2009

ahojki vespolek, tak jsem z utz zpět., máme půlhodinový záznam na dvd na půl v 2d a 3D, dvě totečky, ale nic moc, mimino se otočilo zády a zabořilo hlavu do stěhy děloho a smůla. něco z toho jde vybrat, jdu se na to vrhnout.

nika
autor
13. črc 2009

holky ty potíže máme asi každá. taky se některé noci nevyspím, včera mne ukrutně bolevo v podbříšku děs. ael dneska je to zase lepší, sice bude hůř ale stojí to za to. ne.

berryl
13. črc 2009

ahoj holky,my byli jeste v hornbachu a pak jsme se chtěli jít projít,ale mi se tak nechtělo chodit tam v tom horku,jsem raději doma 🙂 ležíme a díváme se na dvd no parada

nika
autor
13. črc 2009

jsem taky ráda že jsem doma, akorát teď na mne paří slunko 😝 teploměr rozpálený do ruda ukazuje 44 stupňů.
a nejde mi udělat fotka z dvd ach jo.

adellaide03
13. črc 2009

Tak nám už sluníčko zašlo za les takže tu mám docela krásný chládeček, ale dneska bylo venku suprově.
Niky to víš, že to stojí za to jen kdyby se člověk při každém píchnutí nebál jestli se něco nestalo miminku.

nika
autor
13. črc 2009

ahojki jojo je to tak.
i já se bojím nemysli si, taky jsem posera 🙂 ale pevně věřím že vše půjde jak má, a bude to ok. prostě jsem nenapravitelný optimista. 🙂

nika
autor
13. črc 2009

tak fotečky z dvd budou až někdy musím s tím ke známým, nevím s stím rady, na tomto pc nemám skoro žádné programy takže to musí počkat.

adellaide03
13. črc 2009

Jo Niky já se taky snažím myslet pozitivně.
Dneska u nás byla na borůvkách švagrová se švagrem, tedy přítelův brácha s jeho manželkou a ona je doktorka. Teďka je zrovna na porodním, ale asi jen na chvíli, ale byla tam i kolegyně, která tam pracuje pořát tak si ríkám. že když tam budu někoho znát a bude se vědět, že jsem ta švagrová od doktorky Evy tak to tam snad nějak líp zvládnu. I když vím, že na tom asi nezáleží.

endie
13. črc 2009

holky segra mi koupila krásné růžové kalhoty pro malou 😵

nika
autor
13. črc 2009

teda vy se máte endie 😀

endie
13. črc 2009

jsme se byly projít do sparu a zašli jsem do Kik ty kalhoty stály 89,- a už je mám v albíčku 😀

nika
autor
13. črc 2009

pěkné, segra se potetila 🙂

endie
13. črc 2009

prý chce malé něco koupit tak sjem toho využila 😀

už se těším na fotečku tvého mimiska, kamoška taky dneska byla a malej se nechtěl ukázat hlavu za bořenou v děloze,ruku před obličejem asi se mimiskum dneska nechtělo ukazovat

nika
autor
13. črc 2009

tak mám tu knížku z mmk za 350 s poštovným 🙂

endie
13. črc 2009

jakou knížku?

nika
autor
13. črc 2009

přesně tak. to co máme na fotce nejde ofotit co se snažím.

přesně tak, otočilo se a ani ránu, pár záběrů by šlo ale nemám v pc správný kodec tak až někdy.

knížku - něžná náruč rodičů nová stojí 499,-

nika
autor
13. črc 2009

mi dneska přislíbila sestřenice moje milovaná půjčení zavinovačky do sedajdy a fusaku 😀

endie
13. črc 2009

tak to máš super, já mám fusak ještě po mě a putoval po všech sestřenicích , bratrancích pak ho měla kamoška pučený ale je frut dobrý nezničení , sice modrý s ježečkama ale má uvnitř beranka

tu knížku ani neznám 😲

nika
autor
13. črc 2009

jo jinak zvířátka co jsem koupila jsou skvělá, a stály jen 75 kč.

endie
13. črc 2009

tu farmu myslíš? ta je pěkná a už máš nalepenou nebo ještě ne?

normálně jsem jak stará babička která učuravá do plínek 😒 stačí když se malá překuluje a nebo pčiknu a jsem počůraná,