II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
16. črc 2009

Já mám právě tu jednu co teď nosím taky od vietnamců za 50,- a je super a druhou od té kámošky z bellindy a bolí mě z ní prsa,je sice krásná,ale vycpaná a teď to fakt nemůžu nosit.Sice mám v ní kozy jak sexbomba,ale nelze 😀 Asi taky navštívím vietnamce.

berryl
16. črc 2009

:o) to já jsem teď taky pěkně kozatá a manžel je spokojený, no, ale já jsem i normálně :o)

berryl
16. črc 2009
berryl
16. črc 2009

to jsem teď vyčetla tím, že jsme na nemocenské tak nastupujeme na mateřskou 6týdnů před porodem a né 8, No, ale mi sestra řekla, že to je na mě kdy chci jít tak nevím jak to s tím zákonem je

,,ahoj já tohle řešila taky informovala jsem se jednak u svého lékaře a jednak na ČSSZ a pokud jsi na neschopence musí nastoupit mateřskou 6.týdnu před očekáváním datem porodu. Přesné znění je takhle.
Žena, která je před nástupem na mateřskou dovolenou v pracovní neschopnosti a pobírá nemocenskou, nastupuje mateřskou dovolenou vždy počátkem 6. týdne před očekávaným dnem porodu
snad jsem ti pomohla,,

salikova
16. črc 2009

Ahojte!Petule:Ja stridam podprdy dve🙂Taky musim vyrazit na nakupy,sakris!Ale podprdy strasne nerada kupuju...

endie
16. črc 2009

nazdar baby kouúpila sjem malé krásnou záclonu do pojkoje metr za 29,- u nsá v Mobelixu pak fotnu, zajdetě se tam podívat suepr látky do dětských pokojíku od 29,- do 99,-

petule83
16. črc 2009

Endie my tam dneska k večeru chceme jet,není to tam moc hrozné?Myslím davy lidí... 😝

endie
16. črc 2009

já nemůžu sehnat kojící potprdu jelikož takové malé se nedělají 😀

berryl
16. črc 2009

Endie to měla kamarádka taky tak, ale kdo ví, pak se jí po porodu nalila a podprdu koupila tak neboj 😅

endie
16. črc 2009

tak davy tam jsou ale není to zas tak hrozné já tam byla kolem 12 hod a klídek ani jsem dlouho nestála u pokladny takže pohoda , nejhorší to bylo ráno, kousek do toho bydlím a ty lidi jsou jak blbý aby jim něco neuteklo 😠 jo a dopravu řídí policajti

endie
16. črc 2009

tak trošku by se my mohly nalít 😀 když tak budu bez 😀

berryl
16. črc 2009

😀 😀 😀

dandulka1
16. črc 2009

Hlásím příjezd z městta. Jsem vyřízená, nateklý nohy, spocená, protivná a bolí mě hlava. V autě bylo děsně a na poliklinice ještě hůř. Jen v Lidlu mi bylo dobře, courala jsem u mrazáků.
U kluka se mi prsa ani nehli, nosila jsem pořád ty samé, kojila jsem jen 3 týdny. Zato ted. A nosím ty ,,hnusný,, jak tomu říká berryl, v těch se v horku neosypu, jsou bavlněný. Vzala jsem si ten pás, na břicho to bylo dobrý, ale mám ho osypaný, asi potničky a můžu se udrbat, takže vlastně na houby 🙂

berryl
16. črc 2009

holky taky se tak moc škrábete? mě prostě všechno svědí někdy více někdy méně, ale mám to celé těhu

já už po doma podprdu v tom horku nenosím tak mi je nejlépe, ale jinak jo 😀

dan já jsem celý den doma ještě zítra a pak se má ochladit

endie
16. črc 2009

jsem přišla s procházky se psem a ted nevím kdo je víc mrtvý jestli já anebo on 😀 fuj hnus fialovej, jdu hodit sprchu

berryl
16. črc 2009

já jsem dneska ještě nevystrčila paty z domu,ale asi překvapím manžela a půjdu ho počkat před vlakové nádražím ,byl pracovně v Praze, no ještě uvidím

berryl
16. črc 2009

jste některá na www.facebook.com ???

endie
16. črc 2009

tak sjem vykoupaná jo a ta vyvrtnutá noha(kotník) se to lepšilo a víte co já debil udělam venku šlapnu na výmol a znova si jí vyvrtbnu jsem pajdala jak debil s toho obchodu no rpostě prdel se mnou fakt,

to neznám 😲

salikova
16. črc 2009

Tak to my sme dojeli na chatu.Uf-byla to upocena cesta.Ted tu tchyne vsechno desinfikuje a ja sedim na terase a nic se mi nechce,jak sem unavena..Tak se tu stydim.endie,prosimte,hlavne se nezabij!🙂

berryl
16. črc 2009

tak jsem byla manželovi naproti a teď už jsme doma,vzala jsem i pejska, už nebyl takový parak, jsem rada,že jsem někam vylezla

salikova
16. črc 2009

Ja se jeste porad nedostala z te terasy.Ted uz je venku paradne,tak se kocham prirodou.Akorat mi to tu kazi pes-chce porad aportovat!Vzdycky mi donese tenisak a udela na me ty svoje psi oci!A mne uz se fakt nechce mu to hazet!Tak prijemny vecer...

berryl
16. črc 2009

Tobě taky!

dandulka1
16. črc 2009

Tak dnešní den jsem vyloženě protrpěla. Bylo děsně. Ted jsme si s manžou dali venku kafe, konečně je krásně. Musela jsem obdělat rajčata, hrozně mi vyrostli tak jsem je musela přivázat. Vypěstovala jsem si cherry, už se na ně těším. Dneska jsem dělala poprvé ty pizzy a byly super, udělala jsem větší než dlan a dobře se to jedlo. Manžovo rodiče mlaskali. Klukovi jsem udělala jahodový knedlíky a on snědl obojí. Co budete vařit zítra?

salikova
16. črc 2009

Ja gulas.Mnam!Jahodovy knedliky!Dan,setri se trochu!Dobrou noc!

dandulka1
17. črc 2009

Hezké ranko....dala jsem prát prádlo a nechce se mi spát. Od 6 čumím. Já budu dělat rizoto, mám krásný kus hovězího.
sali - neboj, šetřím se, ono to jen vypadá že dřu 🙂Přes den hodně posedávám u pc mezi prací.
Dopoledne přijede synovec, pžení se tak přiveze oznámení a koláčky 😉

adellaide03
17. črc 2009

Ahoj holky,
my tady máme na prázdniny šestiletého synovce. Včera jsme většinu dne strávili v bazénu a dnes podle počasí tomu bude taky tak. Na oběd budeme mít bramborové knedlíky s meruňkami mňam už se těším 🙂

dandulka1
17. črc 2009

Ty brdo, já mám nejmladšího synovce 24 let 🙂 pak 25,27,29,30 🙂

endie
17. črc 2009

dobré ranko já to taky dneska vidím na bazén 😀

berryl
17. črc 2009

Dobré ráno holky, já spala opět jako zabitá :o)))

Dan děkuji jakou by si vzala velikost? já se v tom fakt nevyznám děkuji

my máme dneska brokolicové placičky s bramborem a manžel chtěl maso tak má kuřecí s broskví a budu dělat štrůdl