II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
7. kvě 2009

hm tak jo no 😉

dandulka1
7. kvě 2009

Co máte k obědu? Já dneska totálně vše nezdravé ale dobré 🙂 Nakládala jsem krkovici na zítra na gril a udělala jsem si plátek se sojovkou, worcestrem a hodně cibule a tatarku.

endie
7. kvě 2009

já měla lečo s konzervy a jogurt, jahody, a ted cpu zmrzlinu

dandulka1
7. kvě 2009

🙂 🙂 Ty potřebuješ pročistit??? berryl díky za tabulku.

endie
7. kvě 2009

ne to jsou normálni moje kombinace a nejlepší je když jím chlebíčeka k tomu zmrzku děda minule na mě ty se stoho pooooo 😀

endie
7. kvě 2009

já podle ultrazvulku mám dneska ukončený 18tt 😲

dandulka1
7. kvě 2009

Holky jdu něco málo udělat na zahrádku. Udělalo se hezky. Manža přijede večer tak at to tu máme hezký. Při cestě na záchod sem nakouknu (a to je často 🙂 )

berryl
7. kvě 2009

holky tak taťka mi dovezl od nich z firmy právě udělané chlebíčky mňam, ať žije listerióza jsou vynikajíci
Dan já ještě nevařila, fakt se mi nechce
dělám uklid zítra budeme mít návštěvu tak ať nás nepomluví :o)

berryl
7. kvě 2009

jdu slavit, právě mi na účet přišla nemocenská za březen 😀 😀 😀

endie
7. kvě 2009

to jo a já furt nic ☹

endie
7. kvě 2009

já budu brečet proč všichni peníze mají a já furt nic už mě to fakt (pardon za to slovo) sere

endie
7. kvě 2009

berryl : jakou máš banku?

berryl
7. kvě 2009

GE money je to internet banka vždycky jsem měla peníze dříve než ostatní

endie
7. kvě 2009

já mám českou spořitelnu

berryl
7. kvě 2009

tak ta si ty peníze drží i dva dny, ale hlavně že jsou na cestě !!!

endie
7. kvě 2009

myslíš že by mi je když tak mohly připsat zítra ikdyž je svátek?

berryl
7. kvě 2009

já neznám českou, ale vím, že baby v práci vždycky nadávaly že ještě nemají peníze a když je měly připsané tak je ještě nemohly vybrat, Pavli fakt netuším 😕

endie
7. kvě 2009

já třeba v práci měla jako první ale to záleží asi z jaké banky to posílají mě fakt omejou, no nic uvidím v pondělí

ladza
7. kvě 2009

salikova: malá se bude jmenovat buďto Markétka nebo Michalka. Ještě nejsme pevně rozdhonutý. Kdyby se doktor náhodou spletl a byl to kluk, tak to bude určitě Tomášek. V tom máme už jasno.
beryl: do práce už nechodím. Ve druhém měsíci jsem trochu krvácela, tak jsem musela měsíc jenom ležet, no a pak mě doktor už nechal doma. A byla jsem docela ráda. Do práce se mi vracet už fakt nechtělo. Firma je před krachem, šéf tam pořád na někoho řve a vzteká se - není o co stát. Domá mám alespoň klid.

berryl
7. kvě 2009

ladza: tak to chápu to já 6let makala jako blázen, jsem workoholik, o miminko jsme se snažili skoro rok a půl, takže když jsem zjistli, že jsem těhu, hned jsem zůstala doma v práci jsem totiž pořád v pohybu, nikdo by na mě nebral ohledy, byla jsem hotová co budu doma dělat, ale zvykla jsem si hodně rychle 2-3 měsíc mi bylo hodně zle, teď už to polevuje. Raději klepu ať se to nevrátí nebo aspoň ještě teď ne :o)

ladza
7. kvě 2009

taky jsem si říkala, co budu doma dělat. Ale strašně to utíká! Práci si doma vždycky nějakou najdu. Ale musím se přiznat, že mám takový lenoživý těhotenství! Ale kam se honit,když nikam nepospýchám, co ?! A už víte co budete mít? A jaká máte jména?

berryl
7. kvě 2009

já si to užívám, takové volno jsem dlouho neměla a už asi nikdy mít nebudu snad až v důchodu! no zatím nevím co budeme mít mi to je jedno a manžel by raději chlapečka, ale taky mu to je v podstatě jedno. Kluk bude na 100% Rišá, Richard hodí se nám to k příjmení a s holčičikou jsme ještě nerozhodní, já bych chtěla Elišku, ale to je manžel proti, co se nám líbí je Verunka, Viktorie, ale kdo ví jak se ještě rozhodneme s tím jménem pro holčičku

3.6 jdeme na ult i s manželem a pokud se nám mimi ukáže tak budeme pohlaví vědět

Endie jdeš dneska na ten velkýult?

endie
7. kvě 2009

jo jo ale až večer

berryl
7. kvě 2009

tak pak dej echo

endie
7. kvě 2009

jasně dám ale jdu tam sama manža je v Brně a nestihneto

berryl
7. kvě 2009

to nevadí, půjde jindy na jiný ult. no a když to bude kluk a já budu mít holčičku koupím od vás tu teplákovku:o)))

endie
7. kvě 2009

jasně

berryl
7. kvě 2009

😲 😀