II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
26. črc 2009

Ahoj,nik!Tak co-uz peces?My se dnes vratili z chaty,tak sem vybalovala a peru treti pracku..No,sem celkem KO.Asi zitra pujdu kouknout do toho Alberta-uz bych taky mela zacit neco nakupovat,nebo se pak z toho zblaznim.Ja totiz v podstate jeste vubec nic nemam!

nika
autor
26. črc 2009

měli tam pár věcí, pověšených na stojanech. více toho bylo v tescu, to zkus taky.

neboj stihneš vše, já mám oblečení to jo, ale jinka taky nic moc.

berryl
26. črc 2009

ahoj holky, tak v dinoparku jsme nakonec nebyli a necháme to na jindy

dopoledne jsme byli v tescu a mají tam fakt slevy na dětsk.oblečení, koupila jsem malému takovou bavl,deku za 90,-, 3x body s dl.rukávěm za 115,- a na léto bavl. kalhoty 2x 80,- takže super ceny :o) jo a látkové brindáčky kus po 17,-

byli jsme na procházce a dnešní počasí mi vyhovovalo příjemné sluníčko, ale foukalo 😎

jinak poslední dobou hodně špatně spím, zase se budím kolem 2 nebo 3h buď jsem vyspaná,spocená, hladová nebo se mi chce na wc:O( je to pěkná otrava, protože mi pak celkem hodně dlouho trvá než usnu a příjde mi, že snad ani nespím, potom jsem přes den samozřejmě taková nevyspaná a unavená

nika
autor
26. črc 2009

berryl tak se natáhni přes den, já spala dneska přes den. včera jsem vytuhla taky na chvíli asi na pět minut, usli jsem se psem kamarádky na táboře na dece spolu. podotýkám že s námi pesan spal celou noc z pátku na sobotu, byl vděčný za klid když zalezl k nám, asi už měl těch dětí plné zubky.

snad dneska usnu v poho, mají být zase vedra ael jen do 30 ve čtvrtek, tak to snad přežiju.

dneska jsem se koukala na deky, hodně holek mi doporučovalo ty španělské, ale nevím. já si jednu ušiju z látky co mám na povlečení a z látky co jsem kouila s Endie - takový chlupatý odlehčen flauš. ale chce to nějákou hutnou, zvařovala jsem koupi velké z mikrovlákna a ustřižení na dvě. nevím musím se poohlídnout a na to nemám časíka.

nika
autor
26. črc 2009

já dneska v noci blbě spala protože jsem si na táboře dala skvělou rajsku omáčku, a přes den jsem pila erární sladký čaj - fuj, a pálila mne žáha, myslela jsem že ani nedojedu dom, jak mne to bolelo. zabral mi spánek v polosedě. ale hnus fuj.

nika
autor
26. črc 2009

dobrou noc holky jdu zalehnout s knížkou pa zítra.

kapulet
26. črc 2009

ahoj holky, můžu se k vám přidat?

dandulka1
26. črc 2009

Ahoj holky..... my včera byly na horách u známých na narozkách, v půlnoci jsme jeli domů, vždy u nich spíme ale ted mám ráda svoje pohodlí a bez kojícího polštáře bych ani neusla. Makáme s manžou na bytě. Navečír jsem obrousila postýlku a zítra jí budu natírat. Pak vložím foto před a po rekonstrukci 🙂 Zítra budu do 17 hodin sama tak si dám taky po obědě zdravý spánek, dneska jsem si lehla ale neusnula jsem. A ještě tu straším. Zase zkončím na MMB a utratím peníze 🙂
Koukám že všichni chrníte tak hezkou dobrou noc. Od čtvrtka nás čekají tropy ☹

dandulka1
26. črc 2009

Vy se máte že můžete spát ☹

petule83
26. črc 2009

Ahoj Dan,já nespím 🙂 Koukám s přítelem na telku.My jsme byli dneska v tom dinoparku a musím říct,blbě se mi chodilo,malý zase tlačil dolů 😒 Dan jak často ti tvrdlo břicho?Mě to nikdy nějak extra moc nedělalo,jen párkrát,tak 3 krát za den,ale od včerejška pozoruju,že dost často 😒 Nemůže to být tím,že jsem týden nebyla na velké a už mě dost z toho bolelo břicho a byla jsem jak balon a šla jsem teprve až včera večer a dneska znova?Nebylo to tou zácpou?Jsem z toho na nervy 😖 Magnesium žádné neberu,asi ve čtvrtek řeknu doktorovi,ať mi ho napíše,jdu na kontrolu.

salikova
27. črc 2009

Ahojte!Tak sem dnes vstavala s manzelem..V osm vyjizdim z Prahy k nasim do Olomouce.Jupi!Ale mam trochu strach z cesty.Jedu i se psem.Vzdycky mi na nadr pomaha manza,ted to budu muset zvladnout sama.Ve 12 me ceka kontrolni vysetreni stitne zlazy..Tak hezke rano a hezkej den vsem!

berryl
27. črc 2009

dobré ranko kočky, tak dneska opět ve 3h vzhůru, ale hned jsme usnula

Dan ten mantynel je slaďoučky, jo a jsem zvědavá na postýlku, tak foť foť 🙂

Peťul já beru magnesium 2x ráno a 1x večer a i tak se mi to stává a právě když jsem nebyla na velké, ale určo si ho nechej napsat nijak Ti neublíží

Sal tak držím palec ať to s pejskem v pohodě zvládnete a pak napiš co vyšetření. Moje maminka má nemocnou štitnou žlázu, takže jsem byla několikrát na vyšetření, ale naštěstí bylo vše v pořádku.

Niki tak už jen pár dní a konec s prací co?

Dneska mi přijedou kole 9h rodiče a dovezou mi buchtičku,mňam se nemůžu dočkat maminčino jídlo je prostě maminčino 🙂

dandulka1
27. črc 2009

Ahoj holky...
berryl tak rychle to nepůjde 🙂 musím jí natřít a počkat až přijde ten mantinel. Pak nafotím.
petul - já mám magne rozpouštěcí, piju jednu skleničku denně ale včera jsem byla hotová, tvrdlo celý den, špatně se mi chodilo jak mě to tlačilo dolů a kolem 5 jsem myslela že nedolezu od sušáku domů a to hodně času přes den prosedím u manžela a koukám jak pracuje, musela jsem si jít pro pás. Nevím jestli zácpou, včera jsem byla po 5 dnech a nezlepšilo se to. Jinak před tím magne jsem to měla denně a hodně, ted jen občas, ale včerejší den byl hroznej celej.
Hlavně jsem četla že mimi už má být hlavičkou dolů ale to my nejsme.

berryl
27. črc 2009

no a ten můj prďola je hlavou dolů celou dobu a hlavně je dole, se vsadím, že před porodem se otočí 😲

dandulka1
27. črc 2009

To se stává vyjímečně, neboj. Už máš buchtu ? Já mám jen kafe a chleba ☹

petule83
27. črc 2009

Ahoj kočky 😉

Berryl buchtička bude určitě fajn,já měla o víkendu u babči s borůvkama 🙂

Dandul tobě to tak moc tvrdne? 😕 Mě to nikdy až tak nedělalo,fakt jen tak 3krát za den a teď o víkendu dost,tak jsem se zlekla 😔 Ale včera prcek fakt tlačil dolů a to mi dělává často.A většinou když někde jdu,jedu nebo budu chodit 😠 A říkáš že už má být hlavičkou dolů?Není to brzy??? 😕

dandulka1
27. črc 2009

Před tím magnem i 8-10x za den, ted tak 2x-3x ale včera mě to tlačilo jako když má vypadnout a mám to co ty, jakmile chodím (na nákupu, po městě) tak je to nejhorší. Taky plaším, ale pořád se uklidnuju že kdyby cokoli tak že už by to snad dobře dopadlo. Včera jsem to četla , přečti si 5.odstavec http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/dvacatys...

berryl
27. črc 2009

Peťul mě tlačí dole celou dobu, tak vím, o čem mluvíš je to tím, že je kde nemá být, už jsem si zvykla, ale i tak to není nic příjemného

naši se zdrželi a měli by dorazit kolem 10h, tak zatím suším pusu :o)

dandulka1
27. črc 2009

Tak se mi udělala první strie, včera mě břicho strašně svědělo a zapálelo na jednom místě a už je tam a to jsem promazaná skrz naskrz.

petule83
27. črc 2009

Holky tak jo,jsem klidnější 🙂 Ale já bych ho hezky ještě do toho října nechala v bříšku 😵

petule83
27. črc 2009

Dandulko mě se taky udělaly ☹ A mazala jsem poctivě,na levém boku se mi udělaly 3 vedle sebe 😢 Jinak jsem přidala fotky z toho dinoparku,teda ale jsem pěkně bachratá 😝 😀

bekulkamama
27. črc 2009

Petu: a nechodíš třeba plavat?

dandulka1
27. črc 2009

Nejsi bachratá, sluší ti to.
beku - my s petul plavat nemůžem, chytáme mykozy ☹

petule83
27. črc 2009

Dan ale jsem,vybrala jsem takové fotky,kde jsem ještě jakž takž 😀 A ty nemáš na zahradě bazén?

bekulkamama
27. črc 2009

dan: jj psala mi, já myslela že už to má lepší a ty taky? chuděrky.... tp mě fakt mrzí... já mám výtok číístý ale silný taky ale žádný problém...

bekulkamama
27. črc 2009

(sorry že vám sem tak lezu občas) 🙂

petule83
27. črc 2009

Bekulko v pohodě 😀

salikova
27. črc 2009

berryl:prave,ze moje mamka ma stitnou zlazu taky nemocnou a ja s ni mela v puberte problem.Na zacatku tehu sem ju mela OK funkcni,ale trochu zvetsenou,tak rikala,ze ve 28tt to jeste zkontrolujem.Uz sme za Zabrehem.Ja budu mit buchty zase u babicky🙂

salikova
27. črc 2009

Taky mam toho svyho prdolu uz hlavou dolu,ale citim jen jeho nozicky.Zadnej tlak dole.Jen strasny rany do zaludku.Podle manzela pry uz trenuje strely na branku🙂