II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
31. črc 2009

dan: No, to já taky nechápu! 🙂 Ale zase vám to závidím! Protože manžel už mi 2 roky slibuje novou koupelnu a furt nic - raděj spravuje chalupu...

nika
autor
31. črc 2009

dandul to by pak přeci bylo moc jednoduché, ne.
kluci už mají korpus hotový, teď šéf odjel do dílky něco upravit, tak to snad bude brzo.

sali je jasné že pokud není kde sušit, tak je to problém to máš pravdu. my naštěstí máme zastřešený balkon a i komoru kde se dá a taky docela nízskou vzdušnou vlhkost v bytě, takže budu sušit i v pokojíčku.

salikova
31. črc 2009

nik, ale stejně tě obdivuju! Já i kdybych měla ten balkon, tak bych do toho nešla... Mně to prostě příjde jednodušší to vyhodit a vzít novou.. Navíc chci během mateřské dostudovat a taky něco dělat a NESNÁŠÍM špinavé prádlo!!!

salikova
31. črc 2009

😖

berryl
31. črc 2009

Dan my jsme nevěděli jestli se nebudeme stěhovat, tak proto až na poslední chvíly ☹

jo jinak já před tou cukrovkou jsem měla budík na půlnoc a šla jsem se najít a napít 😀 😀 😀 protože bych to ráno nezvládla

berryl
31. črc 2009

juj já si dávám do nosánku, mám sekanou domácí se zelím a brambor od maminky mňam 😝

nika
autor
31. črc 2009

to já taky, sali, špinavé prádlo ale nepříjde mi to, zatím. uvidíme jestli vydržíme, a jak to dopadne.

je to jednodužší to máš pravdu, ale jak říká moje mamka, proč dělat věci jednoduše, že když to jde složitě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

je tak já zatím nepapám, čekám jak kluci jestli budou chtít jídlo jak to dodělaj. uvidím,

mám tu květák, zvažuji co si z něj ukuchtím an víkend, budu sama tak si můžu vymýšlet. zítra pojedu na čumendu kamarádce na svatbu, ráno možná obejdu ještě obchody s kočárky co máme tedy, odpoledne budu asi třídit věci a ukládat do nové skříněěěěěě, pevně věřím že to stihnou 🙂

a možná se pustím do šití, první peřinky asi abych něco měla.

berryl
31. črc 2009

já mám ráda květákový mozeček nebo smažený květák no prostě mám květák ráda .o)

dandulka1
31. črc 2009

Já jsem vytřela a čekám až dopere pračka a jím merunky, švestky a hrozno....
berryl - já vím že jste to měli nejisté, to byla jen taková poznámka 😉 to je dobrý nápad se o půlnoci najíst, ty jsi hlava 😕
Přišel mi ten mantinel, je úžasný!

nika
autor
31. črc 2009

mantinel jaký? bavlna nebo něco jiného????

dandulka1
31. črc 2009

Srpen bude náročný, v úterý jdem na oslavu k babičce, v sobotu k příbuzným na šedesátiny, další sobotu manžel čtyřicátiny, pak další sobotu pantáta 65 a malej má svátek. To bude žranice 😀 😀 😀 Mám radost, brigádou jsem vydělala manžovi na dárek - notebook. Jeho mu odešel a potřebuje ho kvůli škole a povedlo se mi našetřit. Ten bude čumět 😕 😕 Sice mi vynadá že jsem se tak dřela ale bude štastný. Zaslouží si ho,maká denně po práci , ještě dělá školu a ještě se nám stíhá věnovat. Je to zlato. Ale dokonalý není 🙂

nika
autor
31. črc 2009

dandul je, jsi moc šikovná, brigádou myslíš mmb nebo něco jiného? taky to máme náročné, přijde mi že pořád, každý víkend něco, já tentokrát využiju toho že budu doma sama a udělám hodně práce - mám to teda v plánu 🙂

pak další víkend chceme vybrat ten kočárek, postýlku atd, a koupit to, pokud se rozhodneme. další se vdává sestřenice, je Letní slavkov - tak asi manžel pojede. pak jede manžel do Rakouska, pak jsme na dovolené a je zářík, safra to uteče co. v září má jet ještě manžel do rakouska jednou 🙂 uvidíme, jeslti se mu bude ještě chtít. i září bude náročné ale pro mne lepší, protože už nebudu v práci.

dandulka1
31. črc 2009

Světle růžový s tm.růžovýma beruškama, hodně vypolstrovaný a nahoře volánek. Jak nový. Paní už vymazala foto tak ho pak uvidíš až bude postýlka tak vyfotím.

dandulka1
31. črc 2009

Prodejem tepláků na mmb. Všechny musím vyprat, vyžehlit a nafotit a vložit, tak mi nadával že to přeháním, makala jsem 3 měsíce, copak mu můžu říct že je to kvůli němu ? 🙂 Ale povedlo se.

dandulka1
31. črc 2009

Holky jdu pověsit prádlo,nechte si chutnat, kdo obědváte.

petule83
31. črc 2009

Teda holky vy jste pracovité 🙂
Berryl ty si teda pochutnáváš 🙂 Já dneska vařím hovězí polévku a na druhé maso z polévky,fazolkouvou omáčku a brambor 🙂 Teda doufám že to maso bude měkké 😝

Dan a ty pak ty vyprané věci dáváš do nějakých pytlů aby zůstaly voňavé?Já už je chci taky začít prát a zároveň chci aby mi zůstaly hezky voňavé.

nika
autor
31. črc 2009

dandul jo to jsem myslela, jsi velká šikula, a moc na manžela hodnáááá.

já právě s praním věcí taky nevím, máme nové komody a vše z nich smrdí tím dřevem - resp. dřevotřískou protože vevnitř jsou z ní. já hodně používám vysávací pytle. ael nevím nevím.

dandulka1
31. črc 2009

Jo do igelitových pytlů jak jsou ty černé na odpadky ty pevné a dám tam toho co nejvíc a více máchadla a vydržíto.

nika
autor
31. črc 2009

petul já dělala hovězí polívku včera, dneska vařit nebudu, chlapům jsem nachystala klobásky, a manžel valí papap na akci tak se nají tam.

petule83
31. črc 2009

Dan no počkej a v čem teda pereš?Já budu prít v té lovele,ale pořád nevím,jestli gel nebo prášek 😒

nika
autor
31. črc 2009

petu já mám lovelu tekutou, byla v super akci, 4,5 l za 200,. ale co vím moc nevypere nehody od pokakání, chce to pak ještě přejet před praním žlučovým mýdlem.

pak mám ještě ekologický prášek pro děti, ještě jsem netestla ale používám od nich pro nás a jsem moc spokojenáááá.

dandulka1
31. črc 2009

Já používám normální,jako pro nás, gel od Rexu, nebo Palmexu. A máchadlo Lenor nebo silan, kluk je od mala ekzematik a po tomhle se mi nikdy neosypal tak jsem u toho zůstala. Holky jdu se oblíknout a jedu k tomu holiči. Papa

dandulka1
31. črc 2009

Na to přijdeš časem co miminku vyhovuje. Před 10 lty frčela kosmetika Johnson a prášek Sensa a kluk nemohl ani jedno, přestože to bylo pro kojence.

nika
autor
31. črc 2009

já teda aviváž nedávám ani moc nám, teda já si navykla na tu eko drogerii a teď jsem prala v arielu či čem a lenor a osypala jsem se i já, a to nejsem žádný eksematik.

petule83
31. črc 2009

Tak díky holky,zkusím a uvidím 🙂 Dan tak pa a ať ti to udělá hezky 😉

berryl
31. črc 2009

tak já používám tekuty ariel a aviváž modrý lenor a doufám, že to bude malému sedět. mi lovela prostě nevoní a nemám jí ráda tak snad to bude ok

salikova
31. črc 2009

Jéé - teda vy ste holky šikovny! Já sem zatim stihla jen vstát - pořád jsem v noční košili 🙂 A už se mi chystá jídlo od maminky - pečené kuře s rýžou, tak to se teda pudu asi konečně oblict...

berryl
31. črc 2009

holky když už teď některé víme co nosíme pod srdíčkem víte kdy jste otěhotněly??? víte jak se říká, že Mužská spermie je rychlá, zato brzy umírá. Holčičí pomalejší, ale zůstává déle naživu. Metoda je tedy založena na frekvenci mužského pohlavního styku. Tak mě zajímá jestli víte kdy jste měli ovulaci a sex a jestli to sedí, protože mi měli sex 13den což byla ovulace a čekáme chlapečka, tak to i odpovídá 😀

nika
autor
31. črc 2009

berryl já vím asi kdy, ale nevím co čekáme takže to můřeme porovnat až po porodu.

dandulka1
31. črc 2009

Tak jsem ještě jukla než vypnu pc, mi sexovali 10 a 14 den. Doktor se mě na to taky ptal a říkal že to bude holka. První den plodnosti jsem měla ten 10 den a ovulaci ten 14.