II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
1. srp 2009

právě zvažuji, druhou postýlku můžeme kdykoli přivést, takže ji asi poprosím a využiju nabídky.

jojo chybí, to víš jak jsem v práci není čas obíhat, sice hodně nakupuji na netu ale chci si většinu ošahat v reálu 😵

nika
autor
1. srp 2009

jo ještě jsem zapoměla na další položku - křeslo do pokoje žádné nemáme a pro kojení je potřeba pohodlí, že. 🙂

nika
autor
1. srp 2009

ty jo zapoměla jsem na lahvičku na pití, už je na seznamu.

to bude mazac, budu si první týden v září připadat jak nakupující maniak 🙂

nika
autor
1. srp 2009

safra já tu čučím do papírů a zapoměla jsem zajít do drogerie, mají tam v akci řetízek na dudlík ze dřevěných korálků ach jo. tak v týdnu.

berryl
1. srp 2009

ahoj holky,dneska jsme byli na chatě a teď jsme dorazili. Bylo super,grilovali jsme maso a hráli badminton a karty. Teď už jsem celkem unavená a asi brzo usnu. Jinak Petul s králíčkem mi to je líto,tak jsem za nej hned zapálila svíčku. Niki teda ty toho máš jeste hodně,ale je pravda,že jsi neměla kdy nakupovat. My už chybí jen drogerie a nějaké věci do porodnice jinak mám všechno.

nika
autor
1. srp 2009

berryl ahojki je fajn že sis to užila.
jo hodně ale hodně věcí jen dovezu od švagrové, takže žádné výdaje penízek 🙂

ráno musím zajít pro tu vaničku - podívat se je li ještě vůbec použitelnááááá. ale je obří stará po mne. proti těm dnešním je to jako bazén.

konečně je tu trochu lepší teplota, zítra má být přes třicet, ach jo.

berryl
1. srp 2009

já mám vanicku a kýblik tak uvidíme,ale je pravda,že dnešní vanicky jsou malé

nika
autor
1. srp 2009

kyblík mám taky 🙂

nika
autor
1. srp 2009

holky pa jdu se natáhnout k telce krásnou dobrou noc a krásné sníky a zítra pěknou neděli.

berryl
1. srp 2009

dobrou noc a pa zítra

salikova
1. srp 2009

Ahojte!

Petul: Taky je mi líto to s tím králíčkem a vím jaky to je - mně umřel takhle u našich pejsek (viz fotka u nicku) - Před rokem v červnu. Když jsem ji viděla naposeld, byla taky taková strašně smutná a koukala na mě vyčítavě (měla sem pak přijet až za 3 týdny), tak sem jí ještě slibovala, že s ňou budu potom dlouho a ona o víkendu umřela - my zrovna vesele slavili. No bylo to hrozny.. A fakt sem se z toho vzpomatovala až když mi manžel pořídil Marleyho, třebaže psa vůbec nechtěl...

Jinak ste mě teda úplně vykolejily, protože já nemám téměř skoro NIC nakoupeno!!! navíc, jak tady ukazujete ty obrázky kočárků, tak mě to nějak úplně zvrtlo a zase nevim jakej ten kočár ☹ Ach jo... Kdyby to tak za mě někdo nakoupil... Fakt se mi do toho vůbec nechce... Navíc jak sou ty vedra a jak mi roste břicho, tak ty obchody fakt nemusim.

endie
1. srp 2009

ahojík holky

tak už jsme bez Endiho ikdyž víma doufám ře se bude mít dobře tak pořár brečím je mi moc smutno

salikova
1. srp 2009

Endie-ono mu bude dobře..Neboj a nebuď smutná!Bylo to pro vás asi nejlepší rozhodnutí-Někdy prostě ty nejtěžší věci jsou ty nejsprávnější...

salikova
1. srp 2009

Ježiš-chytly mě strašně záda-já už asi neusnu:(

nika
autor
2. srp 2009

krásné sluníčkové ráno, safra to bude pařák.

endie neboj Endimu bude fajn, a jak píše sali, prostě jste se museli rozhodnout, a udělat to. uvidíš, zvládneš to. a neplakej nebo bude Adélka smutná v bříšku.

sali s tím nakupováním je to děs co. a kočárek ani nemluv. dneska se mi zdálo že nakupujeme a honily mne kočárky po ulici 😀

dandulka1
2. srp 2009

Ahoj maminy....
petul - je mi to líto ale neplakej, jestli měl třeba bolesti tak je to lepší
endie - je to dobré řešení, bude to lepší pro tebe i pro něj.
Nika - je to hrozný s kočárkama, co? Já vždycky musím koupit to co mě hned zaujme a nemůžu kvůli tomu spát, to je většinou to pravé, jinak bych byla taky nerozhodná. Hlavně vezměte v úvahu že přes zimu pokud bude inverze nebo mrazy nebo vánice tak kočár moc neužijete, mimčo může ven jen snad do -5. Jinak ten petul je krásný, opravdu.
nika - bacha při výběru na kolečka, ten zelený sporták má umělé a to hrozně drncá a je to hlučný na chodníku, nafukovací nebo gumové jsou lepší.
Včera jsme byli na oslavě, ale už málo vydržím, seděli jsme venku od půl 5 do půl 9 a už jsem chtěla domů.

dandulka1
2. srp 2009

Včera jsem prala věcičky na první měsíc, sluníčko to ještě vybělilo a s panimámou jsme se kochali. Ty ponožky nešli ani pověsit, přišlo mi že kolíčky jsou větší 🙂 🙂 🙂

endie
2. srp 2009

dobré ranko

já vím že jsme udělali dobře má tam zahradu všechno ale i tak celou noc jsem nespala a přemýšlela jestli mu není zima,jestli se sám v tom kotci nebojí atd 😢
Denska mi odjíždí chlap už do Prahy takže jako super víkend

dneska mě taky čeká poslední várka pro malou ponožky atd. to bude piplačka 😝

berryl
2. srp 2009

jůůůůůůůůůůůůů tak jsem konečně mohla vzhlédnout fotečky, Dan Tobě to táááááááááááááááááááááááák moc sluší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak já už taky moc nevydržím, když jsem nějak dlouho vzhůru a někde v hluku, tak mě začne bolet bříško a fakt hodně

jo a to je pravda když je kolem -4 tak se na žádné dlouhé procházky nedostaneme ☹ no uvidíme jaká, že to bude zima

Endie udělali jste to nejlepší a teď se můžeš soustředit na Adélku, určitě to ještě bude bolet, já jsem byla s Maxe taky hotová, zdáli se mi o něm sny a pořád jsem na něj myslela, ale časem si zvykneš,hlavně, když víš, že se má dobře

dandulka1
2. srp 2009

berryl - děkuju moc!!!!! Hezky se to čte. 🙂
Mě břicho nebolí ale jsem pak unavená a otrávená. Doma je doma.
Jdu dát pračku, peru peřiny, konečně jsem našetřila červenou várku - kluk má povlečení Piráty z Karibiku červené a máme málo červenýho oblečení, ale už jsem ho našetřila tak mu to musím vyprat když ve středu přijede.
Holky žádný smutek! Taky myslím na Julinku, je to měsíc co mi jí přejelo auto, ale musíme myslet na mimča.

berryl
2. srp 2009

🙂 🙂 🙂

no já prostě dostanu takové křeče, že nemůžu ani sedět a stačí si jít lehnout a hlavně odejít z hluku a je fajn!!!

endie
2. srp 2009

dan: moc pěkný krteček a vlásky taky sluší, moc pěkná mamina jsi 😵

já chytám kreče do lýtek a hlavně v noci když spím 😠

endie
2. srp 2009

niki austin má kamoška přesně tenhle a zelenej, malej má 4 měsíce a už má malou korbu

berryl
2. srp 2009

kamarádka to má taky tak korbička jim byla hodně rychle malé

co dneska podnikáte? já bych šla do zoo :o)

nika
autor
2. srp 2009

berryl zoo je superní nápad bude tam trochu líp než ve městě, škoda že se mi nechce nikde trajdat, šla bych hned.

máte pravdu zima je s mimi pech, to jsem hlavně celý život nechtěla, mít podzimní miminko, a stejěn si mne našlo 🙂

tak já musím zaklepat, tvrdnutí bříška mne něják opustilo, bylo to horší. spíše mne teť zmáhá únava, 🙂

já musím dneska uklízet, ale tak se mi nechce.

nika
autor
2. srp 2009

holky díky za info o austinovi. je fakt že v našem okolí ho nikdo nemá. no to bude ještě pech.

endie
2. srp 2009

no my asi zajedem do Rožnova mrknout , ještě uvidíme a nebo do Zoo nevím, nechce se mi nic, nejraději bych zalezla a brečela, jsme hold cíta a uřvaná těhule

dandulka1
2. srp 2009

Mě tvrdnutí taky zmizelo, po hrozných bolestech v pondělí v noci je vše ok, myslím že se malá otočila, nic už mě nekope do močáku a nemusím ani nosit pás (zatím). Až na tu žáhu, už zase 2 dny. Já vyžehlím a zapakuju vyprané věcičky, postýlka je v ložnici ale po přestěhování jsem nestihla uklidit a převlíknout postele tak to udělám a pak nevím, mám uvařeno, tak půjdu asi k manžovi dolu, dělá to zábradlí a budu zašívat, venku bude hrozně.

nika
autor
2. srp 2009

endie nene pěkně ven na vzdoušek, upaluj. pěknou něděli si udělej a přestan smutnit.

dandul ty jsi ale šikula, já musím uvařit ale nevím co něják mne opustila múza, no něco najdu dle obsahu mrazničky 🙂

mi se taky mimís otáčí, ráno jsem dostala krásné kopanečky do žaludku, jen aby to tak zůstalo, mám pocit že máme ještě hodně místa, takže si dělá co chce.

dandulka1
2. srp 2009

Já jsem dělala plněné knedlíky a zelí. No nic, jdu se nasnídat. Měla jsem před hodinou jogurt a malý to nestačí.