II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
7. srp 2009

petule taky jsem koukala na fotografy, dělají fakt nádherný fotky, hlavně ty černobílý, z prvního těhu jsem jen na jediný fotce s bříškem, tak jsem to chtěla napravit, ale stojí to u nás moc peněz ☹

petule83
7. srp 2009

Kalei já na to penízky klidně dám,je to fakt památka 🙂 Ale nejradši bych tam šla i s mým drahým,ale on se stydíííí 😅

salikova
7. srp 2009

Peťule, berryl: Náhodou tam vypadáte krásně! Já mám pocit, že mám břicho jak vy dvě dohromady 😀 U nás je to naopak - Filip by se chtěl fotit, ale já nechci ☹

petule83
7. srp 2009

Sali vyfoť bříško 😉 Teda kdyby mi Tomáš řekl že chce jít,tak jdeme hned!

berryl
7. srp 2009

zkusím to dneska nadhodit už vím co mi Ráda odpoví, že mě nafotí sám :o))) asi taky nebude chtít jít, ale vysvětlím mu to a uvidíme 🙂

salikova
7. srp 2009

No to já mám vyfoceny bříško, ale musím najít odvahu ho sem dát 😅

berryl
7. srp 2009

tak to sem hoď na chviličku všechny se vidíme moc černě a přitom jsme hubené kočky 😉

berryl
7. srp 2009

musím jít nakoupit za chviličku jsem zpět

salikova
7. srp 2009

My dem na zmrzku - tak snad odpoledne... Ale třeba se dnes vyfotím líp, tak to sem dám...

Hezkej den, holky!Ať vám není moc vedro...

petule83
7. srp 2009

No a já jdu vařit 🙂 Tak zatím pa 😉

berryl
7. srp 2009

já jdu taky vařit zatím pa

berryl
7. srp 2009

tak už jsem po jídle,byla jsem venku s barou a je tam příjemně

petule83
7. srp 2009

Co jsi měla dobrého?Já dělám segedín,takže to bude na dýl 😒 A začínám být děsně unavená a to jsem jen pověsila prádlo a pozametala,vytírat se mi táááák nechce 😝

berryl
7. srp 2009

ryzí a kur.maso a bylo to moc dobré,teď odpočívam a dívám se na tv,jsem taky pěkně unavená,ale to bude potom včerejšku :o)

dandulka1
7. srp 2009

Ahoj melounci 😀 😀 😀
Fotky krásný, asi mám břicho největší já když tak na vás koukám, ale je pravda že ze předu vůbec, z boku je to vidět. Tak sem pila ten hnus, po hodině to chtělo ze žaludku ven tak mi sestřička dělala průvan. Ptala jsem se na to - do prstu je jen test na hladinu cukru, ale tohle je nově vyšetření dané zákonem, bere se krev ze žíly před a po a je to vyšetření přímo na cukrovku, prý se začala hodně objevovat. Celé 2 hodiny jsem tam musela sedět, prý musí být tělo v klidu.
V poradně v pořádku, ty bolesti opravdu byly k otočení, malá je hlavičkou dolů. Za 6 týdnů jdu na konzultaci do nemocnice jestli půjdu na císaře a pokud ano tak kdy, prý by malou vyndali dřív.
Pak jsem jela na velký nákup protože bych se nedokopala, je tu vedro, jdou k vám od nás tropy 😝 Nohy mám jak konve, ted jsem přijela. Mám nahoře 14 kilo (podle průkazky 10).
1.9. nastupuju mateřskou a 3.9. jdu na ten povinný utz, tak se těším.

salikova
7. srp 2009

Tak sem se po zmrzlině zvážila a neměla sem to dělat: 12 kg nahoře! Tak zničehonic!!! Ještě před týdnem sem dopnula rifle a měla +9kg... 😢 No úplně sem to obrečela.Akorát mi příde 3kg za týden strašně moc, tak já nevím...

Mně se dneska nějak strašně blbě dýchá a zase mě zlobí ta žáha... ☹ No, chtěla bych se probudit znova ...

salikova
7. srp 2009

dan: Tak to máš taky za sebou 🙂 A vidíš - jak je malá šikovná, jak se otočila...
Jdu balit na vodu...

dandulka1
7. srp 2009

sali já to mám obráceně, nabrala jsem na začátku a ted to jde pomalu. Týdně máš nabrat kolem 400 g. Každý je jinak stavěný. Ale na tu váhu zase nemám strie, tak jsem ráda.

salikova
7. srp 2009

dan, ještě aby se mi začaly dělat strie! To už bych asi nepřežila 😠 No, já sem malá, na mě jde každy kilo vidět a vždycky sem se musela strašně hlídat, abych nepřibrala a hubla sem těžce, i když sem pravidelně cvičila. Sem si říkala, že v těhotenství si musím dávat pozor a zatím mi to vycházelo..Jenže teď mám z toho depku - to nemůžu už nikdy shodit!!!

dandulka1
7. srp 2009

Shodíš to. Neboj, mám vyzkoušené preparáty od herbalife a za měsíc jsem zhubla 4 kila a to jsem nebyla silná, jen jsem přibrala z antikoncepce. Takže jak přestanu kojit tak jdu do toho. Jedla jsem normálně jen před každým jídlem 2 bobule a přes den litr jejich čaje. Po čaji jsem se začala rýsovat a začala mi mizet celulitida a dodával energii, neměla jsem pocit únavy ale musel se vypít nejpozději do 17 hod. jinak jsem byla celou noc vzhůru a měla jsem plno síly 😀

salikova
7. srp 2009

Tak hlavně, si říkám, že miminko je v pořádku a já to pak nějak pořeším - ty kila...

berryl
7. srp 2009

dan to je fajn že to máš za sebou! Já jsem se na to včera ptala a prý to je ok že mi vzali jen krev z ruky,prý to tak někteří mudr dělají. Teď přibírá maminko tak pěkně papejte! Já dneska jim celý den pořád mám něco v puse, mám stále hlad!

dandulka1
7. srp 2009

Chtěla jsem si jít lehnout a přijeli Petrovo rodiče na zahrádku a jdeme zavařovat směsi - květák, okurka, paprika, cibulky... 😝 To budu večer vyřízená. Tak zatím pa, pak se ozvu. Já jíst nemůžu, ještě cítím tu glukosu. Fuj.

salikova
7. srp 2009

Tak už sme doma.. Vedro. Tak já tam teda dala fotku... 😲

nika
autor
7. srp 2009

ahojki vespolke.

je sali tobě to mooooc sluší 🙂

berryl
7. srp 2009

ahoj holky,tak u nás se maka,teď manžel zjistil že je vana zabetonovana no šílíme! Sal jsi krásná maminka,strasne moc Ti to sluší!!!já jsem tak unavená ach jo

petule83
7. srp 2009

Ahoj holky,teda berryl,to musí bý mazec 😕 Tak hlavně opatrně a v klidu 🙂

Sali nemáš si vůbec na co stěžovat 🙂 Fakticky ti to moc sluší 😉

Dandul super že máš cukrovku za sebou 😉

Ahoj Nik 🙂

Holky tak na mě dneska nemáte,já jsem snědla plný talíř segedínu se 3 knedlíky a za dvě hodiny jsem dostala opět hlad,tak jsem si šla přidat a opět plný talíř+ 2knedlíky a teď jsem šíleně nafouklá a skoro lítám 😀

nika
autor
7. srp 2009

berryl, ty jo, nástrahy, jen ať nejsou dalšííí.

já jsem dneska v poho, ráno jogurtek a loupák, pak svačinka broskev, obídek - pangacius s brambůrkem, odpolko v práci banán, doma pak rohlík se slamem, rajče, dvě mrkve - miluji mrkev, a teď si něco dám ale nevím co, je mi horko tak se mi nechce jíst. asi zase broskve, ještě jich tam pár zbylo.

berryl
7. srp 2009

niki já jim skoro pořád broskve a nektarinky jsem na ne ulitla, jedno pozitivum to naše těhotenství pres léto má a to je právě dostatek ovoce!petul jen si dej však si toho včera na tom cvičení vypotila,tak tě pár knedliku a omáčky nezabije!