II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. zář 2009

aha tam jsem ani nebyla,tak hlavně,že máš,už jsem pelechu pa pa

dandulka1
15. zář 2009

Ahojky, posílám upršený pozdrav.Hrozně leje celou noc. Přesně jsem věděla že to takhle dopadne. Můžu spát a místo toho mám vyspáno. Dám si snídani a zkusím ještě zalehnout. Mám posledních 11 dní kdy jsem bez kluka, Petr v práci a malá tu ještě nebulí. 🙂 🙂 Příští týden budu úplně sama, Petr jede na 3 dny na školení.
Co budete dneska vařit?

nika
autor
15. zář 2009

ahojki krásné ráno.
kukám že dandul zase nespala., já zachovávám svůj systém - co já mojemi mimi, takže vzůru v jednu a pak ve čtyři, jen jem se pak vzbudila o půl páté jak šel chlop do práce a nemohla zabrat, usla jsem až v půl šesté, to už jsem uvažovala že vstanu 🙂

ty jo holky kojící podprdy 80D, hm to já mám teď velikost 80DD, tak nevím co koupím ale asi taky zkusím ty ťamany.

jo ostravačky zítra jedu do Ostravy dopoledne, nečekaně, potřebuji koupit tiskárnu k pc, a v makru maj docela slušnou do vyprodání zásob, a tuším že bude hned pryč takže pojedu hned ránko. pak jen zavezu kamarádce nějaké věci do Poruby, takže se budu pohybovat ve vaší blízkosti, tak navrhněte kde se sejdeme 🙂

berryl
15. zář 2009

ahoj holky, já měla jen jednu zastávku na wc a jsem celkem vyspaná

Dan Ráda má školení teď od pátku do neděle, tak v sobotu mi přijede maminka a aspoň nebudu sama :o)

zítra by to šlo

jo holky už jím druhý týden ty probiotika a fakt veliká změna jen doporučuji, pravidelně chodím na wcko a i cítím se lépe!!!

nika
autor
15. zář 2009

berryl ahojki, ty jo sotva se ukážeš tak samé dobré zprávičky, jsem ráda.
já jedu v so na svatbu kamarádky do ovy - kuknout na obřad a pak do havířova pro korbičku ke kočárku co jsem vydražila.

m bude taky pryč ale neva, dodělám jiné věci, ke kterým je nepotřebuji.

🙂

berryl
15. zář 2009

o svatbě mi ani nemluv mám depku 29.9 jdeme na svatbu, vypadám jako meloun a nemám co na sebe a nakupovat něco na tu chviličku tak nějak nemá smysl, teď mám nejoblíbenější tepláky, ale to mi neprojde 😠

jo jo to jsi psala, že si vyhrála korbičku, tak to je fajn, že si ji takhle můžeš vyzvednout

nika
autor
15. zář 2009

já mám naštěstí oblečení v poho, jdu jen na čumendu na obřad, tak to jistí kalhoty a tunika. a do saka se vejdu, sice ho nezapnu ale mi to nevadí, stejně je mi pořád horko 🙂

jojo musím se jen s paní domluvit, protože se teprve minulý týden vrátila z porodnice, tak jsem ji nechtěla otravovat. 🙂 snad ji to bude vyhovovat. musím ji napsat sms.

jen řeším za jak dlouho jsem v Havířově z ovy? do dvaceti minut že asi?

berryl
15. zář 2009

záleží odkuď z OV pojedeš? já jsem z Havířova původně :o)

nika
autor
15. zář 2009

maj to na slezkoostravské radnici takže v poho po frýdecké a pak se napojím na cestu na havířov - jakoby rudnou ne?

berryl
15. zář 2009

Niki to PVVM mi bude vyplácet zaměstnavetel?

berryl
15. zář 2009

buď tak a nebo pojedeš směr hřbitov a pořád rovně, já nevím jak se ta cesta jmenuje :O( zjistím a napíšu

nika
autor
15. zář 2009

berryl nene, bohůžel opět OSSZ,

berryl
15. zář 2009

aha, tož mi to je fuk, já jen, že to bude pokračovat tak by to mělo být ok že

jo a holky nevíte jak to je, když si dám MD ne 2 nebo 3 roky a v té době znovu porodím, podle čeho budu dostávat to PVVM? když budu už 2 nebo 3 roky doma a nepracovat? a jak dlouho drží zaměstnavatel práci

nika
autor
15. zář 2009

berryl pokud porodíš druhé dítě do konce pobírání rodičovského příspěvku (do 2, 3 4 let) tak se ppm počítá z původního vyměřovacího základu, popříapdě kdyby sis při rodičáku přivydělávala tak se to počítá i z tohoto a tuším že se porovnává a vyplácí to vyšší.

co se týče držení místa, tak dle zákoníku práce je to tuším na 3 roky. u nás je to tak že po dobu ppm ti drží místo - teda přímo tvou židli, pak už tě můžou vzít kamkoliv v organizaci - tj. můžeš si třeba i poškodit. naštěstí u nás se vrací na stejné oddělení, ale je to různé.

berryl
15. zář 2009

aha moc děkuji :o)

nika
autor
15. zář 2009

berryl to nemusíš, v poho já se neztratím 🙂 tou druhou cestou jsem nedávno jela. v pohodičce.
hlavně abych to našla v Havířově, už jsem koukala na mapu je to docela v pohodě. 😅

endie
15. zář 2009

Ahoj ženy
tak jsem po kontrole +26kg sestra zas řvala že jsem moc přibrala atd 😠 k porodu se nechystáme, dr. citíl hlavičku takže malá už je krásně dole, jinak odebrány testy na streptokoka, zase mám kvasinky 🙄 a za 14 dní nová kontrola, a špatný krevní obraz

nika
autor
15. zář 2009

ta cesta kolem hřbitova je směr na Radvanice - je to těšínská .-)

nika
autor
15. zář 2009

ahojki endie, kašli na sestřičku, už to máme za pár a snad už tolik nepřibereme.

já jsem taky přibarala mám původní váhu, takže do porodu asi přiberu něco navíc 🙂

nika
autor
15. zář 2009

tak jsem se snažila vyprat staré plínky co jsem měla doma, z 22 je 15 jak nových, bílé jak sníh a zbytek nepustil, nevadí, půjdou na hadry 🙂 i tak jsem ráda, ta kvalita je super, jsou skoro lepší než ty nové.

endie
15. zář 2009

super niky šikulka 😀

hodím fotku Garů pejska od našich, toj e modelka jak hrom 😀

nika
autor
15. zář 2009

endie já ne, pračka, savo, přípravek na skvrny, sůl na skvrny a trpělivost to ručně přeprat. ale šlo to.

a teď peru všechny kombinezky, teplé věci, spací pytel, deku a zavinovačku po mne 🙂 odpolko zbytek věciček.

nika
autor
15. zář 2009

ještě jsem zvažovala že z těch co nepustily fleky ušiju žínky na mytí, přesi jen je ta plenka lepší než froté.

endie
15. zář 2009
berryl
15. zář 2009

Niky ty se činíš, jsi šikulka!!!
my jsme se s Baruškou pořádně prošly teda vyvenčily :o)

Adelko a co to Tvoje ucho??? a teď někdy jdeš s tou nohou že?

endie třeba jsi hodně zavodněná, co ta sestra může vědět!!! pejsek je super

nika
autor
15. zář 2009

tak holky zítra na devět pojedu do Makra, pak zkusím moebelix, tidím to tak do jedenácti, pak se můžu sejít s endie - ta psala že může být v centru v 11.45, pak bychom mohly na obídek někde v porubě? co by na to?

berryl
15. zář 2009

viděla bych to na řeckou restauraci co vy na to nebo jestli máte nějaký nápad kam? ale budeme muset asi zamluvit stůl přes ty obědy je plno všude

nika
autor
15. zář 2009

mne je to jedno jen písněte kde to je, vyzvednu endie a dojedeme.

jestli můžeš tak to zamluv berryl.

berryl
15. zář 2009

a nebo prostě sejdeme se na hl, třídě a někam pak sedneme je tu toho hodně :o)))

nika
autor
15. zář 2009

mne je to jedno, jen potřebuji někde zaparkovat 🙂