II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
21. zář 2009

petul - jo vím o čem mluvíš, kamarádka to řeší dodnes a malýmu jsou 4 , přestože jeden uznal že je otec a druhý že není tak to nešlo. Na jaře jim přišlo že musí podstoupit dna testy a zaplatit 10 000,- tak se odvolali. Hrozný. A neptala ses na matrice jestli s tím něco nejde? My nejsme ještě oddaný ale malá bude po Petrovi tak nám na matrice vystavili přiznání otcovství a to mám předat v porodnici. U tebe by to nešlo?

dandulka1
21. zář 2009

Týnko 😲 😲 😲

dandulka1
21. zář 2009

Holky deku objednám zítra, budu před spaním přemýšlet. Jdu si lehnout. Jsem od 3 vzhůru, pak jsem spala ještě od půl 8 do půl 10 ale 5 hodin mi nestačí. Julča se mi tu válí po klíně tak jdem spát. Budu spát blbě, když jsem doma v celém baráku sama tak se bojím ☹

petule83
21. zář 2009

Dan všechno máme zjištěné,nejde to.Prostě tam je ta lhůta těch 300 dní a pokud se do té doby malý narodí,není co řešit a je automaticky od exmanžela 😖 Přiznat otcovství můžeme s přítelem jít až toho 13.října a nebo se narychlo vzít.

petule83
21. zář 2009

Debilní zákon prostě! 😠 Já jdu taky spát.Tak papa a dobrou a Dan neboj se,nejsi sama,máš mimi v bříšku 🙂

berryl
22. zář 2009

dobré ranko holky 🙂

nika
autor
22. zář 2009

ahojki holčiny a krásné ráno 🙂

nika
autor
22. zář 2009

😀 tak jsem se začetla do říjnovek a pěkně to tam už rodí, holky fakt jde do tuhého

berryl
22. zář 2009

jo jo taky jsem tam včera uzabrousila :o) juj se těším

nika
autor
22. zář 2009

no po včerejším kurzíku sem taková nějaká, bylo to dost, hm jak to napsat, dost realistické, až jsme všechny nedutaly a hltaly, no prostě je to bolest, teď se s ní jen smířit. nene bylo to skvělé, jen je toho moc moc moc. ještě ji budeme mít jednou, a budem pokračovat v chuťovkách jako probémové věci, epi,..... no těším se.

nika
autor
22. zář 2009

je ja tu našla album jedné kočenky, co čekala dvojčátka, holky už se narodily v pátek, jsou krásné.

berryl
22. zář 2009

takové kurzy jsou super dozvíš se plno věcí a i když je každý porod jiný, má človek alespoň malou představu co ho čeká

já se vůbec bolesti nebojí, s páteří jsem si užila až až a dlouho to všechno bolelo, učila jsem se chodit atd. takže bolesti se nebojí, já hlavně stresuji ať jsme v pořádku ať mudr něco nezamešká a tak no
už bych to samozřejmě chtěla mít za sebou a malého držte v náručí

berryl
22. zář 2009

my máme ve čtvrtek kojení 😀

nika
autor
22. zář 2009

jojo bylo to poučené, jo bolest jde přežit, a hlavně ty našem miminka nám na ni daj zapomenout rychle.

jo že to bude bolet to ví snad každá, ono kdo ví jaká bude, těžko říci, pokaždé je to jiné, nejen porod každé ženy ale každej porod.
myslím si že nebudeeš mít čas myslet na to aby mudr něco nezmeškal. a zasebou to chce mít asi každej, už kvůli mimisků.

nika
autor
22. zář 2009

tak my v pondělí zase taky, pak ještě jednou porodní asistentka, pak kdo ví, to už jsem si nepamatovala, nebo už asi chodit nebudu 🙂

berryl
22. zář 2009

moje maminka mě přenášela, tak šla na vyvolávačku a prý to bylo rychlé a ani to nebolelo 🙂 🙂 🙂

nika
autor
22. zář 2009

berryl nebo zapoměla 🙂

hold s vyvoláním to bývá rychlé, neb nástup všeho je uspíšen,ne jako když si to řídí příroda.

nika
autor
22. zář 2009

ale my to budeme mít taky rychlé a v pohodě s malýma bolestma 🙂

berryl
22. zář 2009

to jsem jí taky říkala, ale fakt by prý rodila pořád, jenže mamince se nějak obrátila děloha či co a už nemohla mít děti

dandulka1
22. zář 2009

🙂 🙂 🙂 musím se smát když vás čtu. Já to teda nevydržím 🙂 Sice je malý císařem ale než se rozhodli tak jsem měla bolesti 6 hodin po minutě. Dodnes si pamatuju jak byly na zdi hodiny ty co jsou slyšet jak tukají a když mi řekli že v 9 jdu na sál, tak jsem měla pocit že v 8.55 se ty hodiny zastavily 🙂 Ne, máte pravdu všechno se vydrží, ale v ten moment...... sousedka ted rodila třetí a řekla jim že chce holku nechat uvnitř a že chce jít domů, že jim na to sere v takových bolestech 🙂 říkala že by tohle jinak nikdy neřekla ale v těch bolestech se neovládla 🙂

adellaide03
22. zář 2009

Ahoj holky,
s vyvoláváním a tím, že je to rychlé bych teda nesouhlasila. Dřív jsem chodila na jednu diskuzi kde holce porod vyvolávali tři nebo čtyři dny už nevím přesně protože skoro 14 dnů už přenášela a nakonec jí stejně museli udělat císaře takže si myslím, že je vše individuální.

dandulka1
22. zář 2009

Jinak od 3-5 vzhůru 😒 ale pak jsem ještě usnula.Ta třetí hodina je nějaká zakletá. Koukala jsem že Cáková už to má taky za sebou. A taky dřív.

dandulka1
22. zář 2009

adel - to máš pravdu, týhle sousedce taky vyvolávali a trvalo to 18 hodin.
adel a nika - koukněte na odkaz co jsem včera vložila, chci objednat deku a neumím se rozhodnout tak jsem chtěla poradit. U niki je to asi jasné ale stejně prosím, holky už mi poslaly hlasy. 🙂

berryl
22. zář 2009

adel to nám právě říkala na kurzu že to vyvolávání je mazec a může to trvat i 3 dny a proto máme sexovat
oni do tebe dají prášek a čeká se když nic tak ti za 4h dají další a další a další no a právě, že ten prášek obsahuje to co sperma

tak jsme se na kurzu smáli, že tady Endie nemá manžela, tak že by mohla zkusit přemluvit nějakého souseda 🙂 🙂 🙂 že by se určitě rád obětoval než to vyvolání, byla to jen sranda jo a Endie se netvářila nadšeně 😀 😀 😀

berryl
22. zář 2009

to já budu u porodu určitě sprostá co jsem těhotná tak jsem jako dlaždič, tak je tam všechny seřvu, vezmu tašku a taky půjdu domů 😀 😀 😀

dandulka1
22. zář 2009

Já si pamatuju že exmanžel za mnou přijel a zrovna při kontrakci se mě na chodbě zeptal co mi je a jestli něco chci a tím spustil lavinu...... poprvé jsem na něj byla hnusná. A poslala jsem ho domů, vadilo mi jak na mě kouká, že zívá, no prostě v ten moment jsem ho nechtěla ani vidět 🙂 tak jel domů.

nika
autor
22. zář 2009

dandul musíš nás nechávat v plnané naději, co kdyby.

adel tak okolo mne asi 6 mamin porodilo po vyvolání do 5 hodin a všechny říkaly porod ok.

nika
autor
22. zář 2009

dan k dece, mi se líbí ta s žirafkami, kdybych neměla sou, tak ji mám, protože jsem na ni někde narazila, 🙂

nika
autor
22. zář 2009

dandul mám pocit že na tom s chlapem budu stejně 🙂 někdy ty jeho pohledy jak na mne čučí, vím že mu je líto že se třeba nemůžu zvednout z gauče že mi zatuhly kříže jsou děsné 😀