II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
22. zář 2009

to je fkat adell tam má poslední fotku někdy z 23 tt, měla by to napravit. 🙂

nika
autor
22. zář 2009

holky stejně si miminka řeknou samy kdy chtěj na svět uvidíte.

berryl
22. zář 2009

jsem právě zvědavá jak to bude víš, jen mě to zajímalo ať vím, kdo má kdy termínek

Niki co děláš? už máš našito?

berryl
22. zář 2009

tak kde jsi bleško???

nika
autor
22. zář 2009

ne nemám, třídila jsem nějaké věci, šít budu asi až odpolko, dnes není dopolko nakloněno k uvažování 🙂

adellaide03
22. zář 2009

Hooooodně velklé pavučiny

blecha001
22. zář 2009

ahojte holky,
tak už je mi líp, tak jsem tu jen na skok, pak si půjdu na chvilu jeste lehnout.

dandul: jsem ráda, že už je mamince líp 😉

petul: malá se zatím drží a nechytla to ode mě. Zvýšila jsem dávku probiotik, nasadila vitamin C a uvařila krom kojícího čaje taky echinaceový čaj a vypila asi 4l vody... a zřejmě to zabralo.

holky, jinak nestíhám vůbec dočítat... 😒
ohledně rodičáku a porodného si myslím, že to jsou zatím jen návrhy, že to ještě odklepnuté není.

nika
autor
22. zář 2009

bleško hlavně se uzdrav a drž se.
🙂

verusinek
22. zář 2009

Ahojda holky, omlouvám se za vpád do diskuze, nejde mi poslat IP.....
Niky jsi fakt šikula, musela jsem ti to pochválit, je to fakt krásný 😉

nika
autor
22. zář 2009

veru ahojki je díky, klidně tu s námi můžeš zůstat. 🙂

endie
22. zář 2009

bleško tak at ti je brzo lépe 🙂

ta moje segra mě pěkně s... 😠 drzá je furt nějakej problém, rozmazlenec jeden ví že ted spadne z lopatky tak dělá naschvály a to její prosím 19 let 😠 nejraději bych se sebrala a jela domů,

verusinek
22. zář 2009

😵 Niky děkuji jsi mooooc hodná 😵 ráda se k vám připojím, ale teď musím jít pracovat na obídku, takže vám se občas ráda vpadnu někdy jindy 🙂 teď mi to prostě nedalo, když jsem viděla to tvoje dílo 😉

blecha001
22. zář 2009

niki, endie: díky moc 😉

endie: co je se sestrou? Co ti provedla?

nika
autor
22. zář 2009

endie ještě vydržaj 🙂 ale věřím, ty jo segře je 19 tak na to nevypadá teda. ty jo já v 19 bydlela sama s chlapem a pěkně se starala, studovala a sháněla si obživu jak šlo - brigády atd.

to by ji pomohlo 🙂

berryl
22. zář 2009

Endie zatni zuby a vydrž to tam u vašich!!!

Veru ahoj

blesko, tak se drž a ať už je jen lépe!!!

verusinek
22. zář 2009

Já v 19 už byla vdaná 😀
Jinak holky doufám, že vám teda občas vadit nebudu 😅

nika
autor
22. zář 2009

ok pěkně uvaž Veru a někdy se zastav 🙂 já dneska vařím až odpolko, chlap je pryč, ikdyž teď psal že asi v noci přijede dom, a ráno zase pryč tak mám časíka.
bude rizoto. na to se těším.

blecha001
22. zář 2009

berryl: díky, tak já si jdu na chvilu lehnout, jsem vyřízený Homolka 😀

berryl
22. zář 2009

tak si pěkně odpočiň papa

berryl
22. zář 2009

Niki můžu se taky stavit na oběd rizotko bych si dala 😀 😀 😀

endie
22. zář 2009

já taky od 19-ti bydlela s bývalím a chodila do školy musela se starat o sebe, ona má všechno podnosem, tatík jí cosi řekl že když pojedou s mamkou na dovču tak že mi pomůže s malou a ona že to děcko jsem si udělala já a né ona tak proč by mi měla pomáhat,vadí ji že jsem tady

endie
22. zář 2009

já taky 😀 rizoto s okurkou mnámky 😵 já mám dneska žapečené testoviny

nika
autor
22. zář 2009

berryl klidně bude to sice až k veči ale stav se 🙂

endie, segra je na tom asi jako ty, pro obě z vás je to nestandardní situace, ty tam moc nechceš být ona není nadšená. se nediv. ne že ji chápu, chápu i tebe. prostě to zkousni, uvidíš bude líp.

nika
autor
22. zář 2009

zapečené těstoviny bych si taky dala. 🙂 😵

endie
22. zář 2009

jojo musím to ještě vydržet a přehlížet to, ještě že v ten čtvrtek se dostanu nachvilku pryč 🙂

nika
autor
22. zář 2009

no vidíš, bereš to pozitivně a to je hlavní.

berryl
22. zář 2009

bobku musíš to fakt vydržet doma je doma, já bych mohla taky k našim kde bych se měla super, vše pod nosem navařeno atd. ale nedala bych to tam, raději svoji postel, ale Ty to musíš vydržet, nemáš tady manžela a sama být nemůžeš!!! zatni fakt zuby a drž se!!!
Niki, ale vidět bychom se jako mohly ještě do porodu ne?

nika
autor
22. zář 2009

berryl to mohly. třeba v příštím týdnu. uvidím jak se mi bude chtít ještě jet do Ovy 🙂

dandulka1
22. zář 2009

berryl - ještě nevím s tou dekou, koukala jsem na věcičky a růžového mám moc.... jinak ses ptala co se týká porodu jak jsem na tom - já čekám na datum konzultace ohledně toho císaře, takže já taky rodit nemůžu 🙂

endie - já jsem jiná povaha, já bych radši byla sama než někoho trpět, komu vadím. Já jsem nejraději doma, dělá mi i problém u někoho přespat. A u rodičů bych taky nebyla, i kdyby máma byla zdravá a neměla toho blbce. Jsem od 18 zvyklá starat se sama o sebe. Ale pokud to zvládneš tak jenom dobře, protože vím jak ti je, sama toho už mám plný zuby. Dneska jsem vytřela horní patro a uvařila a jsem vyřízená. A potřebuju pověsit prádlo a vytřít dole.

nika - jsi fakt šikulka. Taky ráda tvořím, ale nemám stroj, musím napsat Ježíškovi.

bleška - držím palce mamino..... odpočívej co nejvíc to jde, práci za tebe stejně nikdo neudělá.

ahoj veru, vítám.

nika
autor
22. zář 2009

dandulko to napiš, já mám stoj půjčený od mamky, stařičký, pak tu mám svůj asi 100 let starý šlapací krásný a funkční ael na něm šije věc manžel, protože prošije i 1 cm naskládané rifloviny.