II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
30. zář 2009

no kdo ? 🙂
Jdu klukovi udělat večeři a ještě vás dočtu a půjdu do hajan, jsem od rána od 4 vzhůru tak jsem jak pitomá. 3x jsem přes den usínala a pokaždé mě někdo vytáhl z postele tak jsem to vzdala.

nika
autor
30. zář 2009

petul neboj rozkládám si to na malé váhy, taky je fakt že už pár dní vozím v autě balík mléka a minerálek, neb se mi je nechce tahat, vždy vezmu jeden kus a to mi stačí.

petul a kdo by mi to vynosil ☹ když je doma chlap tak je to jasné, ale včera nestíhal tak jsem mu ani neříkala. aby tam šel měl toho chudák dost sám, na montáži dělaj od nevidím do nevidím a ještě tomu velí, pořád jezdí autem je utahanej. a já to mám jako trening.

dan to jsi měl ajít spát přes den, fakt to pomáhá, i já dneska vytuhla a byla jsem pak ok, pomohlo mi to.

nika
autor
30. zář 2009

petul jak je dneska?
chysáte se zítra na kurz?

petule83
30. zář 2009

Dandulko já taky spím přes den,protože v noci se pořád budím a nebonespím vůbec 😝

Nikuš tak to je fakt na prd 😖 Tak si to fakt rozděluj,ať toho moc netaháš.Dneska mi je dobře(relativně,na různé bolesti si už zvykám),bříško dnes tvrdlo jen jednou,tak jsem pořádně dýchala,jinak to dýchání trénuju celý den a ještě večer budu dýchat s Tomem 🙂 Zítra na kurz jdu,musím té naší asistentce zaplatit lekce a jdu naposled 🙂 Týnka nevím,podle toho jak se bude cítit a Endie taky nevím.Kdy jdeš zase ty?

nika
autor
30. zář 2009

já chodím v pondělí, mám takový rozlítaný den, ráno vždy na poradnu, pak se stavím k našim, pak dojedu většinou dom, přes obchod, utahaná, spočnu a pak vyrážím na kurz, ael teď budeme začínat až o půl šesté.
já platila celý kurz, ale asi celej nevychodím, bohůžel, chtěla jsem to proplatit ze zdravotní pojišťovny ale nevyjde to celé, jen na půl. tak se s tou naší ještě domluvím, jestli by nešlo zaplatit jen lekce co chodím, a ze zdr. pojišťovny si vyberu něco jiného.
naštěší proplácej i kojící potřeby - podprdy, vložky do podprdy atd.

nika
autor
30. zář 2009

hele když jsem u těch zněm, asi si taky obarvím hlavu, ikdyž se mi moc nechce. ael ten melír mám šíleně odrostlý, je to děsné. a na melír sem i nechce teď jít.
asi to prubnu zítra.

dandulka1
30. zář 2009

petul - taky bych jídlo neřešila ale mám tu kluka který po příjezdu ze školy bude 2-3 hodiny sám doma tak musí jíst. A zmražené věci už si umí ohřát v mikrovlnce

Já jsem si šla přes den lehnout 3x ale poprve mi volal petr že dojeli v pořádku, podruhé mě volal zedník že potřebuje pomoct zaměřit okno a po třetí začal bourat bouracím kladivem. Což sem si už zvykla a usnu u toho ale zbudil mě kluk, přišel se z venku napít.

Zítra prospím celé dopoledne 😉

nika
autor
30. zář 2009

dandul to bych ti přála, ale je to zákon schválnosti co, já si lehnu a zabru a zvoní mobil, zásadně chlap nebo mamka.

dandulka1
30. zář 2009

nika - nechám mobil v jiné místnosti a všechny dveře zavřu, protože zedník chodí na 8 a pantátovi zítra přivezou novou kuchyň. Fakt si potřebuju odpočinout, to ještě nevím jak budu spát v noci.

berryl
30. zář 2009

Dan tak ten Tvůj mobil to bude umět, ale máš takový malý displej a kdo ví jak bys na to viděla, já mám sms zdarma a tak Ti budu pořád datlovat a Ty mi napíšeš až se malá narodí ať víme, že jste obě v pořádku

já Radimkovi taky nevařím, bude mít stravenky tak si na jídlo zajde a on je celkově hodně šikovný a soběstačný, takže si nachystá od snídaně po večeři, no jo bydlel sám, tak má školu

Peťul skučím bolestí, no uvidíme ráno. Ráda bych šla.

petule83
30. zář 2009

Já chci taky střih a barvu 😝

A Nikuš u jaké pojišťovny jsi?

verusinek
30. zář 2009

Tak jsem zpět 🙂
Já teda manžílkovi vařit nic nebudu, teda sám říkal, že se postará a já mám slíbeno až pojedem domů z porodky zásoby od maminky, abych nemusela vařit 😅 😵

petule83
30. zář 2009

Dandulko tak ty máš syna,to je jasné,ten si sám na jídlo nezajde 🙂

Holky vypněte přes den odpoledne mobily a šup spinkat 😀

Týnko však uvidíš,záleží na tobě,odvoz i dovoz budem mít,jinak bych to taky nedala 😝

berryl
30. zář 2009

holky já jsem tak ráda, že mám všechno nakoupeno, nedovedu si představit, že bych teď někde lítala po obchodech 😲

petule83
30. zář 2009

Veru ahoj 🙂 Jééé ty se máš,já chci taky mít zásoby od mamči.Jenže my vlastně ani nemáme mražák,tak zásoby stejně dělat nemůžu 😅 Dneska jel Tom do obchodu a já mu napsala ať veme mražený špenát,že zítra udělám a pak jsem ho škrtla,když jsem si vzpoměla že vlastně nemáme mražák 😅

nika
autor
30. zář 2009

já jse u ZP ministerstva vnitra pro těhule je příspěvek 1000,. ale pro nové klienty je 500 tak jsem naštvaná. nejlepší je prý národní tam dávaj 3500 nebo kolik ale mají se tuším od zítra slučovat s revírní.

nika
autor
30. zář 2009

dan můj chlap taky bydlel sám, ael je to už hodně let 🙂
ne on ten můj si i uvaří, fakt to beru spíše tak ať jak příjdu z porodnice jen šáhnu do mražáku a za pár minut bude hotovo, nebudeme mít sílu vyvařovat.

nika
autor
30. zář 2009

petul on by to ten špenát vydržel, dala bys ho do lednice, tam by se do zítra rozpustil a bylo by. já to tak dělám často. že ho vytáhnu a rozmrzne.

verusinek
30. zář 2009

Peti to my máme naštěstí tři šuplíky mrazáku, takže místa dost 😀 je teda pravda, že jeden je narvanej furt, sruhej má manžílek z půli zaplněn jeho milovanými ovocnými knedlíky, takže vždy jen odeberu pytlík, když se mi nechce vařit 😅 😀

dandulka1
30. zář 2009

Já taky nechávám špenát přes noc rozmrazit. Já jsem kvůli klukovi přešla k Vojenské pojištovně, má u nich léčebný pobyt u moře na 15 dní za 5tisíc letadlem all inclusive.

nika
autor
30. zář 2009

tak to za to stojí za zase šla k mv z toho důvodu že dárcům krve proplácí lázně, doufám že po těhu a kojení budu zase chodit tak proč to nevyužít že.

petule83
30. zář 2009

Holky ale to přece rozmrzne hodně ne?No jako ale ten mražák potřebujem,tak snad ho už brzy koupíme.

Veru knedlíčky u nás taky jedou,já miluju s uzeninou a cibulkou a přítel zase ovocné 🙂

Dan to je super u té pojišťovny a vám se to hodně hodí,že 🙂

dandulka1
30. zář 2009

petul - to nevadí že to rozmrzne, stejně ho musíš podusit a ochutit. Mrazák ted neřeš, bude zima dáš to za okno 😀 . Hodí se to, protože rekonstrukce domu nám už 2 roky nedovolila jet tak aspon má prázdniny a já klidné těhu, letos toho nacestoval opravdu hodně. 32 dní u moře, týden s tátou, týden na chatě a ted přijel ze švp. Už jsem kufr zazimovala 🙂

verusinek
30. zář 2009

Normálně holky já mám dneska celý den hlad nebo co.... furt do sebe něco rvu 😅

nika
autor
30. zář 2009

tak knedlíky z mražáku jsou záchrana asi všude 🙂
já mám malý mražák, jen dva šuplíky, v jednom je ovoce, zelenina a v duhém maso a něco málo hotovek, nic moc místa, chci větší a i novější lednici , už ji kupuji rok, a ne a ne se rozkývat.

nika
autor
30. zář 2009

veru asi je nutno přidat přísun živin 🙂 taky to tak mám někdy bych jedla až hrůza jindy nic.

verusinek
30. zář 2009

Niky no však poctivě dodávám, teda nevím co je za živiny v margotce 😀

nika
autor
30. zář 2009

veru určitě hodně živin 😀 a hlavně ty pravé.

dandulka1
30. zář 2009

Holky papa, jdu zalehnout.

nika
autor
30. zář 2009

dandul papa krásnou dobrou noc a krásné sníky o Elišce.