II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
1. říj 2009

čaute ranní ptáčata, krásné říjnové ránko, ani u nás se nic neděje 🙂 teda ne nic důležitého.

endie
1. říj 2009

si myslím že až porodí první tak se to pak rozjede 😀 já se dneska těším na Ulici 😅 se ta mladá přemění a bude z ní kočka 😀

nika
autor
1. říj 2009

endie já si hlavně myslím že první bude Dan, ta to má jasně dané kdy. my ostatní závisíme na přírodě, já si mylsím že by ten nedělní uplněk mohl některým pomoci, ale kdo ví.

endie
1. říj 2009

Dan to má jasné a tak trochu závidím 😀 co trochu hodně 😀 😀 😀 si v neděli ustelu na zahradě aby na mě ten měsíc měl pořádný dosah a vliv 😀 😀 😀 😀 😀

nika
autor
1. říj 2009

a co ty jdeš dneska na cvičení, nebo ne, abys neroznášela bacily.

endie
1. říj 2009

nene dneska nejdu, bych to neudýchala a navíc jsem unavená a nic se mi nechce, nevezmu si natriko že zbytečně onemocní další

nika
autor
1. říj 2009

teda já nevím jestli závidět 🙂 já si to užívám s bříškem a hlavně nemám doma chlapa, koukám že tys to vzala že to tak je a prostě u toho nebude co.

tak to já ne. pěkně ať se snaží.

nika
autor
1. říj 2009

to dá rozum, trénovat můžeš doma i tak, byla jsi tam víš co a jak a pěkně doma v pohodlí.
dneska má můj děda narozeniny, a kamarád svátek 🙂

nika
autor
1. říj 2009

s tím spaním na zahradě je to dobrý 🙂 neboj pokud to má být vliv bude.

endie
1. říj 2009

vzala jsem to tak jak to je, bohužel stím nic neudělám ale můžu ti říct že jak jsem na něho vytočená tak jsem ještě nebyla až přijede domů tak si to vyžere, si myslí že když je policajt tak se z něho všichni potečkujem.

\tak to bude oslava co? samé dobrotky, mnamky, je bych si dala nějakou dobrou buchtu 😅

nika
autor
1. říj 2009

nebude, protože se něják nemáme šanci jako rodina tento víkend sejít (to má v neděli narozeniny i můj tatínek). prý jen popřejem a sejdem se až prý 24 nebo kterého, kdo ví jestli budu moci že. a hlavně toho 24 má manžel zase něco, s tou naší rodinou je to trochu problematické, no.

do toho má ještě synovec 16 a další 20 taky narozeniny.

romicka
1. říj 2009

Ahojda holky, chtěla jsem se poprosit zda byste mi nevysvětlily jak se počítají těhu týdny.... Moc nerozumím tomu číslu za tt... např. 12tt+3???? Mockrát děkuju!!! 🙂

nika
autor
1. říj 2009

hm teď jsem si vzpoměla že mi tu dneska příjde revize na plynové spotřebiče, achjo, snad pán brzo vypadne.

nika
autor
1. říj 2009

romičko ahojki, je to jednoduché, počítá se od prvního dne poslední menstruace, ten je vlastně ´0+0, takže když jdi 12+3 jdi těhu 12 týdnů a 3 dny a zároveň je to 13 tt těhu.

romicka
1. říj 2009

Aha tak to chápu, zatím mi pan doktor říká celé týdny a já tu pak koukala a skoro všude to bylo rozepsané takto! Moc hodná děkuji 😉

endie
1. říj 2009

aha, tak si dáš třeba pak něco dobrého, to je hnus to počasí takové unavné a mrzuté

adellaide03
1. říj 2009

AHoj holky,
já dnes jednou vstávala na wc, ale zase jsem nadávala, že mě bolí břicho, že se počůrám a že už by toho bříška stačilo. No říjen je tady tak snad na jeho konci budeme mít všechny miminka u sebe a žádná nebude přenášet až do listopadi. Včera jsme konečně napsali jména, které jsme vybrali. Uf byl to boj.

nika
autor
1. říj 2009

ende tak u nás ráno svítilo i slunko, teď se od západu přihnaly černé mraky - beztak nám je poslala dan 🙂

mi to nevadí, miluji podzim, za jakéhokoliv počasí, hlavně tu proměnlivost 🙂 ale samo Babí léto a krásné sluníčko, barevné listy to je krása, nebo k tomu ranní jinovatka, ranní slunko, hm.
dala bych si říci.

nika
autor
1. říj 2009

adel ahojki a krásné ráno 🙂

jména jsem donutila podepsa minulý týden chlapa než odjel, takže u nás je boj taky uzavřen 🙂

ty jo s tím přenášením se to snad nikomu nestane, ta představa co 😝

nika
autor
1. říj 2009

romi není zač, asi to všem dělalo na počátku problémy, i můj Dr. píše jen celé týdny.

endie
1. říj 2009

no ještě přenášet do listopadu 🤐 nestraš 😀

tak já jména napsané ani podepsané nemám jelikož nemám žádné papíry na to 😠

podzim mi taky nevadí ale když je pěkně a ne takové učůrané počasí

nika
autor
1. říj 2009

endie máš doma tiskárnu? že bych ti ho nascenovala prázdný a poslala na email, sice nevím kdy manža dojede ale teď mne to napadlo.
když ti dám jen tu první stránku tak to nemůže nikomu vadit ne. na druhé jsou udaje prodnice.

berryl
1. říj 2009

ahoj holky, tak jsem hlídala 3m miminko, uložila jsem ho do Ríšové postýlky a krásně spinkal :o)))
Baruška ho pořád hlídala, ale taky se na mě pořád lepila, tak uvidíme jak moc bude žárlit až si přivezeme malého z porodnice

endie a je Ti už lépe? já na cvičení taky nejdu, nemůžu skoro chodit jak moc mě bolí ty kosti a pánev

endie
1. říj 2009

jojo mám doma tiskárnu, tak to zkus děkuji 😀

lípe mi je ale mám hnusný kašel a tu rýmu, už mě stoho bolí bříško jak furt smrkám a kašlu. to musela být krása takové spinkající miminko 😵

berryl
1. říj 2009

jo jo bylo to moc pěkné, už se moc těším, jsem si představila, že je moje 😀

zase jestli smrkáš a vykašláváš tak je to na dobré cestě, snad budeš do porodu fit

nika
autor
1. říj 2009

tak to byl včera trénink co berr, miminka jsou krásné a ty naše bude nej.

berryl
1. říj 2009

jsou a takové voňavoučké, pořád bych ho pusinkovala 🙂

nika
autor
1. říj 2009

a počkej na vlastní, na Ríšánka, ten bude ten nej nej nej.

třeba ty kosti něco naznačují, nebo jsi to včera prostě přešvihla.

berryl
1. říj 2009

mě to teď už bolí pořád a čím dál tím více, mudr říkal, že to prostě musím vydržet, že mi tam malý tlačí a navíc, že se ty kosti připravují na porod

jsem nemohla ani chodit, až to na mě příjde tak si mě Ráda bude muset hodit na záda, protože já neujdu ani krok

nika
autor
1. říj 2009

ael ujdeš. jsme ženský my to zvládneme.