II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
2. říj 2009

jo ptala, ted v úterý, dokonce jsem si vyžádala aby mě už poslal do nemocncie a on mi na to řekl že je ještě brzy a když se mi nelíbí tak at nechodím do poradny ale až začnu rodit tak jedu přímo do nemocncie

endie
2. říj 2009
salikova
2. říj 2009

endie: To je ale blbec! No, to už s ním teď doklepeš a pak ho změň... Ta soupravička je krááásná!!!!

nika
autor
2. říj 2009

sali s tím souhlasím 🙂

endie
2. říj 2009

uvažuju ž easi nebudeme mít Adélku ale Annu, se nějak ty Adélky ted rozmnožily 😠

nika
autor
2. říj 2009

endie ty jo změny na poslední chvíli jo 🙂

endie
2. říj 2009

no 😀 ale malá je už zvyklá tak nevím

nika
autor
2. říj 2009

záleží jak jí říkáš, Anna je taky krásné jméno,

endie
2. říj 2009

hvězdičko, miláčku, sluníčko, adélinko, adelajde adélo- ale to když zlobí 😀

verusinek
2. říj 2009

Endie, tak z tohohle důvodu (přemnožení jména) jsme hledali dál, teda už než jsme tak pupíku začli říkat 😅

nika
autor
2. říj 2009

jo tak to je pak těžko 🙂

nika
autor
2. říj 2009

veru a našli co, my taky, 🙂 ale neřekneme.

endie
2. říj 2009

no kolem nás nic a ted jenom slyším ti mají Adélku, ti čekají Adélku, ti chtějí Adélku a to se mi nelíbí, uvidíme ale dos silně ot om uvažuju a nebo ještě Magdaléna

nika
autor
2. říj 2009

sali kočka jako vždy, koukám že jste si svatbu užili co?

nika
autor
2. říj 2009

Adélka se líbila i nám, teda manžovi, ale z důvodu mnohočetnosti nikoli.

jsou i jiné zvlášní a hezké, Magdiček není moc, mne se třeba líbí i Margita, Brigita, Margarita,.....

nika
autor
2. říj 2009

taky se mi vždy líbila Bára - v tomto tvaru ale stejné jméno má vysněné moje kolegyňka z práce a té bych to neudělala, máme jiné favority.

verusinek
2. říj 2009

Niky našli našli 😵 😵 😵
Endie u nás mezi favority patřil Tomáš, ale teď jich tady je mraky moc, takže byl rychle vyškrtnut...
Jinak Adélka je krásné jméno, ale je pravda, že tady jich je taky docela dost.... do roku jich znám asi šest ...
Magdalena je krásné a těch tolik není 😉 Anna nee 😒

berryl
2. říj 2009

endie mi se líbí Anicka nebo Maruska, Magdu bych nedala. Teď je hodně Adelek,ale ta Vaše pro VÁS bude jediná,to je fakt na Tobě. Jinak je strasne moc Nelinek, Barusek

endie
2. říj 2009

no ale ted jsem si uvědomila že MAgdalénu dát nemůžu jelikož mám dlouhé příjměn a než by se podepsala tak by byl konec písemky 😀

salikova
2. říj 2009

endie: Mně se Anička vždycky taky strašně líbila, ale jméno Anna mi příjde nějak neuvěřitelně tvrdy - sem k tomu vymyslela alternativu - Anežku.. Ale Adélka je hezky jméno! A když už je na něho zvyklá...

nika: To je z minulé soboty v Brně - vydržela sem do 2:30 a pohoda. Týden před tím sme s prďolou pařili na té svatbě do dvou.. Akorát sem nemohla mít lodičky s podpatkama ☹ Tak sem na všech fotkách jak trpaslík.

Já teda nevim, jak vy, ale já bych ještě do vánoc vydržela být těhotná... Najednou mám totiž strašněj strach z porodu a z nemocnice... 😢

nika
autor
2. říj 2009

sali, tak takové stavy mám večer nebo v noci jak se probudím a jsem doma sama, ale jen chvilinku, a pupíku si mooooc užívám, opravdu.

dneska se mne manžel ptal jestli už bych raději byly bez bříška, tak jsem říkala jak na co.

berryl
2. říj 2009

jo a Eliška to je moje vysněné jméno,ale pres manžela to neprojde. Co Vendulka?

verusinek
2. říj 2009

Salik neboj to je jen pár hodin a pak ten malinkej poklad ti hned na vše pomůže zapomenout 😉
jo a porod nebolí jasný 😀 😀 😀 😎

salikova
2. říj 2009

Magdaléna je taky hezky, i Nela a Maruška... Já mám ale jasnou Sáru 😀 - to je můj favorit pro holčičku. Ale holčičích jmen fakt hezkých je strašně moc (Aspoň mně se jich líbí fůra), ale s těma klučičíma je to horší....

Souhlasim s berryl, že vaše Adélka bude jenom jedna jediná

verusinek
2. říj 2009

Salikova souhlas, že pro holčičky je větší výběr, my pro druhýho kluka už jméno asi nenajdem 😀

salikova
2. říj 2009

Já ani nemám tak strach z bolesti, ale spíš, že umřu nebo že miminko umře. A navíc sem strašně stydlivej člověk a vůbec nechcu s nikym ležet na pokoju a nechcu aby na mě někdo čučel, jak rodím(doktoři, porodní asistentka..) a tak vůbec! Sem v tom hrozná. A zrovna teď nějak vůbec nespim, tak na to furt myslim - jak to rychle uteklo a kolik sem toho nestihla a tak vůbec vše dokola. Sme si včera s Filipem o tom všem povídali a fakt tomu nemůžem nějak uvěřit - že budem mít za 14 dní miminko, že budu za 14 mámou ... Filip na to: "Co ty - ale JÁ budu TÁTOU za 14 dní!"

salikova
2. říj 2009

veru: a jaky máte pro kluka??

nika
autor
2. říj 2009

sali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ti chlapi.

neboj sali, bude vše ok, asi už nám haprují hladiny hormonů co, nebojte dočkáme se,

endie stejěn zůstanete u Adélky, a bude, nevymýšlej jo.

nika
autor
2. říj 2009

sali tvoje obavy, pokoj si zaplať nadstandard a máš to, hold to ostatní budeš muset přežít a jestli půjdeš na císaře tak ti to stejně bude fuk.

salikova
2. říj 2009

Jo, je to hormonama... Nikdy sem nebyla tak rozhozená jak teď