II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. říj 2009

veru my se na jmene pro holčičku neshodli,ani jsme se nebavili co napíšeme v porodnici do těch papíru,ale mám už i v průkazce že to je kluk jak buk,my se na klukovi shodli hned 🙂 Sal taky mám radeji soukromí na pokoji a celkově někde rozvahovat nohy se mi nechce,ale ono to asi jinak nepůjde co?

endie
2. říj 2009

taky se nedovedu představit že mi tam bude někdo koukat cizí 😀 pomalu to nedovolím ani manžovi jak se stydím ale v ten moment ti to bude jedno hlavně at je to za náma rychle

verusinek
2. říj 2009

Sal, tak to chápu, já jsem taky stydlivka, ale prostě jsem se během těhu a různých vyšetřeních docela otrkala, že prostě pro malýho to přežiju 😉 takže neboj zmákneš to a za 14 dní budete těmi nejšťastnějšími lidmi pod sluncem 😵

salikova
2. říj 2009

Jo, ať už je to za náma... Se těším až si tu budem psát o problémech s těma našema prďolatama 😀

berryl
2. říj 2009

zavřu oči a nějak to dopadne! Juuu Sal super foto moc vám to sluší,trochu mi trvalo než se mi ta fotka v mobilu ukázala.

verusinek
2. říj 2009

Berryl no to my pro holku máme každý svoje jméno, takže zatím v papíru není nic i když teda taky máme v papírech kluka a i na ultrazvucích nám raději než obličejíček ukazuje pindíka 😀 takže nepochybuju....
My jméno vzali vylučovací metodou asi z pěti společných favoritů 🙂

salikova
2. říj 2009

berryl, dík! No, už mám větší břicho než ty!!! 😀 Mi teď nějak rychle roste... Si říkám, že když sem se odstyděla tady na koníkovi a vkládám sem své fotky, tak tu stydlivost překonám i na porodním sále 😅 A jak píše nika - u císaře mi to bude jedno...

berryl
2. říj 2009

a budes uspána celkově nebo od pasu dolů?

berryl
2. říj 2009

veru já tam napisu co mě první napadne asi tam napisu své jméno a nebudu to řešit!

salikova
2. říj 2009

No on ten můj císař ještě není tak jistej - rozhodne se o něm na určito příští čtvrtek i s případným termínem... Ale to víš, že bych ráda jen lokální umrtvení a bdu si ho prosazovat.. Ale budu rodit v Motole a prý i u toho lokálního tam nepouští doprovod (jen za sklo), takže tam asi budu dělat dusno, protože já tam prostě Filipa (popř. v záloze mám kámošku)chcu a přesto nejede vlak. Bez doprovodu já rodit prostě nebudu 😠

nika
autor
2. říj 2009

holky stydlivé, teda to jsem netušila 😀 samo i mi to není příjemné, ale beru to že to k tomu patří a basta.

berryl
2. říj 2009

aha já myslela,že u lokálního může být manžel,že nemůže být u celkové,no však uvidíš,třeba se jeste prcek otočí!

salikova
2. říj 2009

No, někde může, ale v Motole prý ne.. Ale ještě sem se neptala, tak uvidim...

nika
autor
2. říj 2009

berryl je to na porodnici, berou to jako operaci a basta, covím i tady většinou je to tak jak píše sali, doprovod je pak u ošetření miminka.

adellaide03
2. říj 2009

Ahoj holky,
já dnes byla ve škole a bylo to bezva poznat nové lidi a hlavně být mezi lidmi.Akorát teď mám nějakou depku z toho porodu. Nikdy mi to tak nepřišlo, ale teď o tom tak přemýšlím a zjišťuju, že mám strach. ☹

verusinek
2. říj 2009

U nás to je taky tak, že doprovod je za sklem.....
Adel ahojda, koukám, že to na vás holky nějak dneska padlo..... 😒 všechny chmury zahoďte daleko a představte si ty vaše malé poklady..... ty za to za vše stojí 😉 😵

nika
autor
2. říj 2009

veru někdy to příjít muselo 🙂
ale souhlasím, chmury pryč a jen ajen těšení a pohodu, holky moje.

nika
autor
2. říj 2009

já musím jít pověsit prádlo, a mi se tak nechce, půjdu a až se vrátím tu zase nikdo nebude a nebude si se mnou nikdo povídat. 😵

verusinek
2. říj 2009

Niky to to prádlo nesmíš věšet moc dlouho 😉 😀

adellaide03
2. říj 2009

Nikdy já tady budu. Na telku se mi dívat nechce.
No jo prostě má člověk někdy takovou náladu, navíc před chvílí psala příteli jeho mamka, že jí propustili z práce takže člověk je z toho všeho tak nějak mimo.

nika
autor
2. říj 2009

ach jo adel to je nepříjemné,

veru stíhám, dala jsem si sušák do obýváku, ven se mi nechce, tak mám skoro třetinu mezi psaním

verusinek
2. říj 2009

Adell teď je to s tou prací naprd snad úplně všude ☹

adellaide03
2. říj 2009

Jo jo no jen to přišlo tak nečekaně tak je z toho docela v šoku no co se dá dělat.

nika
autor
2. říj 2009

tak pověšeno,

nika
autor
2. říj 2009

adel jsou to problémy všude,
jo co ty tvoje pavučiny v albu pořád je ještě nido nevymetl, jestli takdle budeš přidávat fotky miminka tak ho uvidíme v roce 🙂ne promiň dělám si srandu.

a co jinak holky máte už opravdu vše nakoupené???????

verusinek
2. říj 2009

Niky šikula 😉
No já můžu nahlásit, že asi teda ano, teda vše co bylo na seznamu už je připraveno, teda i to co na seznamu nebylo, třeba mraky různých hryzátek od babičky 😀 , mamka totiž pojala co čekání na vnoučka, tak že si od ní pokaždé něco odvážím, ať bodýčko, čepičku, rukavičky, hračku, prostě všechno možný....

nika
autor
2. říj 2009

ty babičky jsou všechny stejné, u nás to byla obdoba, jsem ráda, ale te´d mamka pochopila že raděi větší věc nebo penízky pak najednou. je zlatá.

jsi šikula veru, mne chybí jen mališkosti snad nic podstatného, a víte co vše jde koupit v dnešní době ve větším městě non stop a tu u nás minimálně do osmi večer že.

verusinek
2. říj 2009

Niky přesně tak.... já taky neřeším případné problémy s kojením.... to vyřeším až ten problém bude, kdyžtak manžílek vše potřebné koupí až budem v porodce, nebo to koupíme cestou z ní....

nika
autor
2. říj 2009

jojo problémy nebudou neboj, budem všechny jako kojné pro další mimi 🙂

takový zdravý přístup je nejlepšíííííí 😎 😀

verusinek
2. říj 2009

Niky 😀 😀