II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
13. říj 2009

kelly písla jsme ti to do IP

kelly1983
13. říj 2009

jj díky taky jsem ti tam odepsala🙂

nika
autor
13. říj 2009

ok. a jak se máš ty dneska?

blecha001
13. říj 2009

petul: mě? no to jsi jediná co mi to říká.. to mě potěšilo.. jinak všichni říkají, že je celý muž 😒

niki: ten polstařek se dá ohřívat v mikrovlnce, nebo jak ho ohříváš? Na prsa to mě nenapadlo, tak to je taky dobré.. ale stejně jsem někde slyšela, že je nejlepší to nahřívat proudem vody.. ale kdo by furt lozil do sprchy, že?
týý jo, tak svíčkovou bych si taky dala.. ale ted bych se s ní nějak nestihla drbat ☹

tak jsem malou oblekla, vyjdu před barák a luchec.. ale nevzdaly jsme to.. no když už jsem měla odpolední velkou přípravu, tak to přeci nezabalím.. tak jsem chvilu počkala, nasadila pláštěnku a vyrazily jsme.. kupodivu jsme stihly nezmoknout a ted jak jsme doma krásně svítí sluníčko 😠 no tak jsem ji fikla ještě na balkon jak tak krásně spinká. Jinak holky, šikly by se už i rukavice.. měla jsem uplně zmrzlé ruce a to jsem byla venku jen hodinku a chlup.
A udělala jsem si radost, koupila jsem si rozinky v hořké čokoládě.. chtěla jsem brusinky, ale nebyly 😒

nika
autor
13. říj 2009

bleško jo, nahřívá se v mikrovlnce okolo 20 SEKUND.
taky vím že sprcha je lepší ale myslím že sem tam ji nahradí skvěle. stojí okolo stovečky a myslím že se neztratí 🙂

jo onoje tam takové aprílové počasí i u nás chvíli slunko pak déšť, krupky a déšť se sněhem

kelly1983
13. říj 2009

blecha a není to brzo chodit s malou ven, slyšela jsem že v 6tinedělí se moc ven nechodí, nebo jo?

nika
autor
13. říj 2009

dle mého je svíčkvoá rychlovka, já ji teda peču v troubě, což se děšlá sama, pak jen rozmixuji dám mléko zahustím a povařím, žádná věda. příjde mi že obalení a osmažení řízků zabere více času. teda toho co u toho musím stát, tak se dělá více méně většinu času sama.

adellaide03
13. říj 2009

Peti jo nožka poslouchá ve čtvrtek s ní jdu k doktorovi tak uvidíme co poví, ale trošičku na ní došlapuju samozřejmě s pomocí berlí. No je to sranda sněžení v půlce října.
Kelly já myslím, že se s miminekm chodit ven může i v šestinedělí pokud není nedonošené nebo nějak nemopcné tak nevidím problém.Akorát jsem četla že by se s miminky do půl roku nemělo chodit ven od mínus pěti stupňu a to zatím není.

blecha001
13. říj 2009

niki: no to máš recht 😉 .. no vlastně máš pravdu.. ale já to dělám s čerstvé zeleniny, tak než ji připravím.. to mě neba 😅 ale zato mi to mooooc chutná 🙂 a víš co? Mohla bych ji udělat o víkendu.. teda vlastně nevím.. když já mám někdy pocit, že furt kojim 😒 leda , že bych poslala manžu dopo s malou ven .. taky dobrý nápad co? no uvidíme i jaké bude počásko.

kelly: no po troškách.. prvně 30min a pak prodlužuješ.. ale byly jsme jen hodinku.. tak to se dá a taky už jsme v 5tém týdnu tak se to dá 🙂

kelly1983
13. říj 2009

adell aha tak to jo, jsem zase o něco chytřejší...no těch -5 se mě už asi bude týkat, když už je ted taková kosa.

kelly1983
13. říj 2009

blecha 🙂

nika
autor
13. říj 2009

bleško já dělám taky z čerstvé zeleniny, 🙂

hoky víte co, mám z 95 % hotovej pokojík, jen nachystat prázdné bedny a krabice do kontoše na papír, vytřít a je to.
teda měla by se vymalovat stěna okolo okna ale kašlu na to. to se může kdykoliv, ona je odřená jak jsem tam měli sušák prádla nic víc.

kukinek
13. říj 2009

Co mě pomlouváte, když tu nejsem a nemůžu se bránit,noooo? 😀
Já vím, že blázním, ale věřte mi, mám pro to své důvody a to jsou kkřečové žíly. Nevím, jestli to některá máte nebo na ně trpíte, ale já jsem měla před operací, než jsem otěhotněla. Ta teda nakonec padla, takže jsem dostal, alespoň jako dočasné řešení, těhotenské kalhoty proti křečákům - je to asi jakoby jste se chtěly narvat do kondomu - celé 🙄 Pokaždé, když si je navlíkám, tak u toho brečím, protože t ojinak nejde (podkolenka a ani punčochy do půlky stehen mi nepomáhají). No a teďka, cca 14 mě ta jedna noha bolí prostě pořád, dostala jsem na to léky, ale nepomáhá to a jediné, co na to je, je to vydržet - ale je to,jakoby jste pořád jenom stály na jedné noze a někdo vás do ní pořád píchal..
Takže jsem si tady postěžovala a je mi hned líp 😀

kukinek
13. říj 2009

nik...tak to jsi šikovná, to ses do toho pěkně vetla 😉

nika
autor
13. říj 2009

kuki jojo to se tu sem tam děje.

je mi líto že trpíš na křečáky, já je naštěstí mám ael ne v rozsahu velkém., a víš co bolívaly mne nohy před těhu ale co jsem těhu tak jsem uplně ok.

a nezlob se, my tě nepomlouvaly 🙂

kukinek
13. říj 2009

blecha...malá má z té deky pěkný pelíšek 😵 A tvůj vycházkový příběh j krásný, u nás to bude určitě stejné a navíc sebou budud brát psa, takže než já se vypravím, to bude taky mazec..

nika
autor
13. říj 2009

kuki vetla a jsem šíleně hotová a utahaná, ale jsem ráda. ještě někde najdu řezák a půjdu zlikvidovat ty krabice. hlavně že jsem jeden řezák dneska držela v ruce ale kam sjem ho dala, to nevím 🙂

nika
autor
13. říj 2009

navíc tu stěnu může vymalovat manža ajk budu v porodnici.

kukinek
13. říj 2009

nik...však to byl forek 😉 Mě se to právě ještě zhoršilo, ale zase jsem ráda, že jsem an tu operaci nešla, protože mi příjde, že by se mi tedka zatěžoval hluboký žilní systém, kdyby mi ty žíly, co jdou vidět, vzaly a to by možná bylo ještě horší 😒 kdo ví..
Hele a ty bedny jsou detail, to můžeš udělat kdykoliv, nezapoměň 😀

Holky, já si upekla strašně dobrý chleba, moc se mi povedl 😵 A jak to tu provoněl, už ho tlačím 😀

nika
autor
13. říj 2009

nene já vím. 🙂

nene musím je zlikvidovat, nechci je tam a basta. prostě jsem se rozhodla.

nika
autor
13. říj 2009

je čerstvný chleba z pekárny mňam, já už ji schovala, stejně teď nebudeme moci papat tkaové dobrůtky.

já mám v lednici ještě květák, zítra si ho udělám, pak taky bude utrum 🙂

nika
autor
13. říj 2009

kuki vydržaj, věřím že to není lehké ale pro mimi to zmákneš a na operaci půjdeš pak, kdo ví jak ty to dopadlo to máš recht.

kukinek
13. říj 2009

niki...jasně, když ses tak odhodlala, tak bude hotovo 😉 A s květákem ani nemluv, už mi leze i ušima - v neděli jsme měli smažený, včera taky, páč nám zbyl a dneska sjem si ze zbytku udělala květák s vajíčekem, míchanici. Takže mám odkvětákováno. A s tím chlebem máš pravdu, taky pak nebudu péct 😒 A díky za podporu 🙂

nika
autor
13. říj 2009

je o se mi nemůže stát, květák miluji.

taky ten domácí chleba leze do váhy, ael je tak dobrej. 😀

kukinek
13. říj 2009

nestraš 😕 já peču z větší části z tmavé mouky, tak se tím uklidňuju 😅
A mám ho taky ráda, ale ne, když ho jím 3 dny - měli jsme totiž květák i brokolici, ta mi smažená jede víc 😵

kukinek
13. říj 2009

hele a máš toho manžu doma nebo nakonec jel do těch čech?

nika
autor
13. říj 2009

brokolici mám ráda v zapečených těstovinách, bramborech, smažená mi nejede.

zítra valí do Liberce, koncem týdne zpět a od pondělka zase někam - teda pokud neporodím to jede okamžitě zpět a bude doma.

nika
autor
13. říj 2009

kdo ví jak to dopadne, kdy a kam pojede a nepojede 🙂 už se tím moc nezabávám, nemá to cenu a stojí mne to hodně sil.

kukinek
13. říj 2009

😀 hele, to je jakobych to psala já, fakt 😀 Mě se totiž pořád někdo ptá, kde je manžel a a já, že pryč a pak třeba zjistím, že ani sama nevím, kde je. Jezdí furt, tak to nějak nestíhám sledovat..

nika
autor
13. říj 2009

kuki souhlasím, prostě je pryč a to je jedniné co stačí vědět protože už tak je to na prd. že.

hele jdu se probojovat těmi krabicemi 🙂 pak se tu ukážu.