II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
14. říj 2009

Nikuš nevím velikost hlavičky,ale na monitoru byla obrovskááááááá 😀 A proč na tebe ten monitor nenatočili?

Kuki ty draku,cukroví??? 😀 Já letos nepeču,to je zvláštní,každý rok mám nějakou výmluvu 😀 Ořechy jsem nedávno baštila ve velkém,čerstvé vlašáky od babičky,mňam 😝

nika
autor
14. říj 2009

ty jo venku první sníh a ty pečeš, to by mne nenapadlo, fakt nemáš co dělat co.

nika
autor
14. říj 2009

čerstvé vlašáky ty miluji, taky jsem si dala do čumáčku.

neotočili nevím, hold si počkám na ofiko setkání.

nika
autor
14. říj 2009

🙂 petul je tak já mám pečení moc ráda, spoustu druhů ale třeba jen z půl dávky, a čím menší kusky tím lépe. ale letos budu muset brzdit, uvidíme co mne miminko nechá udělat.

petule83
14. říj 2009

Nikuš já péct neumím,na tohle jsem kopýtko 🙂 Ale kvůli prckovi se naučím 😉

kukinek
14. říj 2009

No se nedivte, jako fakt nemám co dělat...Když si vezmu,ž jsem donedávna chodial do práce a tedka dřepím doma, nikam nechodím, uklizeno mám, nachystánno, už nevím do čeho píchnout..kdyby tak někdo píchnul do mě 😀 😀 😀 Jinak já vždycky pekla tak dva druhy, nejaké zdravé a pak jsme dostávali, letos ot bude taky tak..U nás se ale cukroví moc nesní.

nik..tyjo,ta náplň vypadá hooodně dobře, to si napíšu do knížky, díky 😉

kukinek
14. říj 2009

Já pečení miluju 😵 😵 😵 ne jako teda cukroví,ale buchty, bych se užrala..

Holky, tady strašně,ale fakt strašně fučí 😕

salikova
14. říj 2009

Petul:Hormony sou pekny potvory.Ja byla v tehu celkem v klidu.Za to ted!Rano brecim a kdyz prijde manza,sem na neho fakt hnusna a chovam se odtazite.Pritom jen chcu,aby me objak a odnesl odtud pryc.Jak ma malej tu zloutenku,tak pije sice jak blazen,ale trva mu to jak neveste.Tak me sestricky furt buzerujou,ze bud malo jedl nebo,ze mi to dlouho trva a malej musi byt co nejvic na tom fotu.No hruza.Navic lezim na room in bez nej..Si pripadam jak dojicka.Kazdej den tu mam jinou maminu s prckem-vsechny jdou hned domu.Stejne jak na cekatelaku-vsechny sly rodit a ja tam zustala jak starej inventar..Proste nevim,po kom+je+to+nase+dite+tak+zpomaleny!

salikova
14. říj 2009

Endie,bud rada,ze uz ste doma!Mamka ti jiste pomuze a ty si odpocines a hodis se do klidu a mlicko se rozjede.Je dulezite hodne jist a pit!A i kdyby ses treba nerozkojila,nebudes prvni ani posledni.A dnes je ta vyziva natolik kvalitni,ze to zas tak moc nevadi.Hlavne se nestresuj a uzivej malou,ke ktere ti moc gratuluji!

salikova
14. říj 2009

Je!Ja sem 39.tyden!:-)

petule83
14. říj 2009

Sali to musí být fakt na bednu ☹ No to jsem zvědavá,co čeká mě 😖 Snaž se to vydržet bobku!A ty sestry by k tobě taky mohly být příjemnější 😠 Za to jaké máš mimčo ty přece nemůžeš!

kukinek
14. říj 2009

sali.. ☹ musíš prostě zatnout zuby a nějak to tam doklepat, určitě tě už brzy pustí, uvidíš.hlavně se snaž moc neplakat kvůli mlíku, jak psala blecha, spokojená mamka - spokojené dítě a maý to z tebe může cítět..asi si tím projde každá z nás,chjo..

nika
autor
14. říj 2009

sali vydrž uvidíš malej se brzo zpraví, nám říkala PA že na žloutenku je nejlepší světlo a pak to že miminko papá protože ten lub..... co tozpůsobude je odbourává z těla močí a stolicí.
moc na tebe myslím, uvidíš brzo vás pustí.

kukinek
14. říj 2009

Holky, já se asi začínám bát více toho kojení než porodu 😒

verusinek
14. říj 2009

Krásný večer těhulky a maminky 🙂
Sali, neboj však se Filípkovi podaří zdolat žloutenku a půjdete bzry domů 😉

nika
autor
14. říj 2009

Holky maminky posílám vám spoustu síly, ať máte brzo po všech trápeních s vašimi prcky, 🙂 a bude vše fajn, nebo alespoň v rámci možností.

tak a teď doufám, žemi nebude při porodu chybět 😀

nika
autor
14. říj 2009

čusko veru 🙂

dandulka1
14. říj 2009

sali - vydrž, já v nemocnici takyněkolikrát brečela, jen mi chodily říkat že se domů jen tak nedostanem, že malá hubne. Nepoznali že má plnou pusinku aftů a to tam některé dělají i 20 let. Sice byli všichni hodný ale to taky není vše. Říkali mi že musím být trpělivá, že se rozkojím. Až jsem udělala zle a zažádala o příkrm. Až 6 den si všimli těch aftů. Doma se to srovnalo hned první den.

kukinek
14. říj 2009

čaues veru 🙂

dan...doma je prostě doma, to je pak asi všem líp

verusinek
14. říj 2009

Niky neboj nebude, ty máš takových sil, že ji můžeš z vesela rozdávat 😉 😵

nika
autor
14. říj 2009

veru to si povíme 😀

salikova
14. říj 2009

Nika:Proto ja poctive kojim.Nejdem pod 60,ale Filipek je z te zloutenky ospalej,tak je to takovy narocny,no.Jak mi ho vzdycky dovezou,tak hned rozkvetu-je to muj marodnej bobek!

kukinek
14. říj 2009

sali...to je škoda, že se nemůžeš solárkovat s ním, PA v kurz říkala, že v zahraničí to tak jde. páč pak je rooming in k ničemu 😒

verusinek
14. říj 2009

Niky klidně 😉
No jdu se utopit do vany a pak jsem ještě nakouknu..... 🙂
tak zatím pa pa

kukinek
14. říj 2009

veru..to jsi dobrá, já se nemůžu koupat, když není manža doma - nevylezu z vany 😀 tak si to užij, pa

petule83
14. říj 2009

Holky papa já jdu do postele,zas mám hlavu jak střep 😝 Hezkou noc

nika
autor
14. říj 2009

kuki fakt jo,

petul dobrou

sali řkám že jsi šikulka a uvidíš že se Filípek rychle zlepší a půjdete domů, vím to.

kukinek
14. říj 2009

no,nevylezu..nebo možná i jo,ale ona jak je nová a taková hluboká a vykrojená,tak já když si do ní sednu,tak je plná a nemám se moco co zapřít, když chci vstát, takže se i bojím 😅 Mě nenapadlo když jsme jí kupovali, že budu mít někdy o 20 kilo víc 😀

kukinek
14. říj 2009

petul..dobrou

nika
autor
14. říj 2009

aha tak tojo, my máme rohovku a naštěstí vylezu v poho, je fkat že nemám tolik kil nahoru 🙂 mám cca 3 kila nad původní váhu 🙂