II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
15. lis 2009

ahoj holky,dan tak ty naše děti jsou fakt dvojčata 🙂 malý je dneska taky zlatícko, stihli jsme pořádně uklidit celý byt,vysat i na skříních, převlect peřiny no prostě všechno takový úklid jako na vánoce. Dan stolice je měkci po nutrilonu. Mám radost. Petulek to slyším poprve a určite být citrus.nejedla! Holky my jeste nesexovali mám strach asi počkám az po kontrole u murd.ale nějak se mi tam nechce.

nika
autor
15. lis 2009

ahojki jakto že jsem pořád tady a nikdo nezaložil nové téma, fkat nechat vás o samotě.

jinak holky moc se mi po vás stýskalo, ale u babičky bylo skvěle - dokonce jsem přibrala 1 KILO, toje to jídlo, když někdo 5x denně nachystá a donese pod čumáček nebo pohlídá malou a člověk má čas se najíst to je jiné.

jinak přeji pěknou neděli, dítě mi právě spinká v autosedačce na balkoně 🙂

blecha001
15. lis 2009

kuki: no to je strašné 😠

holky, tak to je asi normální s tím odbrkáváním... takže nedělám nic špatně jo?

dan: tak to my jsme od včera nekakaly.. dnes čekáme návštěvu, tak počítám, že se chce předvést a bude až po lopatky 😀 Jinak když já toto napíšu tak jak ty, tak do 5min je to opak 😠

petul: no to je divné.. no asi co dr. to jiný názor co? 😅 no zatím se držím, ale už to moc dlouho asi nevydržím.. nevím zda je možné se ještě rozkojit.. 😒 ale včera jsem byla už tááák ráno unavená, že jsem ji vrazila flašku 😝

niki: no čekáme na tebe 😀

nika
autor
15. lis 2009

teda dočítat vás to nedávám, proletěla jsem to 🙂

no tak ty návrhy a odstěhujeme se jinam ne.

takjsem četla že ty problémy s jídlem kojením a spaním nespaním máme asi stejné, uvidíme jak si malá zase zvykne doma. 🙂

kukinek
15. lis 2009

Tak jsem vyspaná 😵 Manža je nejskvělejsí na světě, udělala dneska oběd, uklidil, vyžehlil a ještě vzal malou ven. Takže jsem s trochu odpočinula, i když jsem spala jen chvilkama. Po tom, co jsme napsala ten příspěvek ráno, se malá celkem zklidnila,jako není to,to co dříve,ale lepší než včera. Ale stejně zítra asi zavolám doktorce, že bych se stavila na přeměření a převážení, ať vím, že netrpí hlady. I když ji vlastně každý den dávám bacily v Bebě 😀

nik..to je super,že ses měla fajně, hold ta péče je pak hnedka vidět 😉 A téma se mi líbilo to,co psala tynka, to nejíme, nespíme nebo tak nějak

blecha..podle mě teda neděláš, my děláem to sam a malá prostě neříhá, doktorka říkala,že ne všechny děcka říhají - ale pak mají problémy s kolikou,že..

berr..se mááááte, tu je to i po měnších úklidech jako p ovýbuchu, chjooo 😒

petul..to je nějaký divný názor s tím ovocem, to jsem teda slyšela prvně. A nějak se mi tomu nechce věřit, raději bych to nejedla

berryl
15. lis 2009

ahoj holky, začíná mě bolet pravá mandle :O(((

jinak jsem přidala fotečky :o)

nika
autor
15. lis 2009

berryl tak honem med, nebo vyšli chlapa do lekárny třeba pro homeopatika. 😠

berryl
15. lis 2009

budu muset už mám čajík s medem
ty jo já chci taky k babíčcééééééééééééééééééééé 😀

salikova
15. lis 2009

Ahojte! Tak sem právě vyprovodila mamku s babiškou a už sme opět doma sami tři + pes.. No, bylo to fajn, se mi aji stýská! Babičkaq jezdila s kočárkem, jak o život - dneska bylo krásně! A potkali sme malou Petrušku s tatínkem od blešky 😎

Peťul: No, mám pocit, že už snad nikdy normálně sexovat nebudem!!!

nika: S novým tématem sme čekaly na tebe! 😉

nika
autor
15. lis 2009

a nemůžeš? akorát naše babička včera onemocněla, tak to snad ani já ani malá nechytneme 🙂 preventivně jsem nasadila oscilococcinum homeopatika.

jo holky iu nás dudlík nechceme a když už tak má opačný efekt dudláme dudláme nespíma a o to máme dříve hlad. takže nedávám. ani nezkouším.

berryl
15. lis 2009

Niki náš malý dudlík taky nechce a to jsem mu koupila takový pěkný 😠

no já bych sexovat i chtěl, ale ještě mě to pobolívá, tak mám tak nějak strach

berryl
15. lis 2009

tak nevím jak s tou antikoncepcí, hodně maminek si stěžuje viz jedna diskus.
My jsme teda sestinedeli dodrzeli. Po sestinedeli jsem zacala brat antikoncepci a to bylo sileny. Tyden jsem krvacela, tyden ne a pak zase jo. Takze jsem to mela ob tyden, k tomu me strasne bolela hlava a byla jsem silene unavena a kdyz si k tomu jeste prictete nocni vstavani ke kojeni a pres den starost o mimco a o domacnost. Byla jsem uplne vyrizena. Tak my manzel rekl ze nez aby mi bylo takhle zle, tak to at to radsi neberu.

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

nika
autor
15. lis 2009

já mám taky takový krásnýýýýý, malá si jej vezme jedině když na něj kápnu sabíka 🙂 finta od sestřenice.

já do HA nepůůjdu, budem se chránit jinak, chci si od těch hormonů odpočnout.

berryl
15. lis 2009

já jsem to teď probírala s manžou, když neberu HA tak mám strašné bolesti u MS, ale za 2 roky najedeme na druhé miminko, tak fakt nevím jestli jo a nebo ne.
Tu fintu dělám taky podudlá a pak vyplivne 😀

salikova
15. lis 2009

berryl: Malej je úúúúžasně slaďoučkej! No úplně k sežrání!!!

berryl
15. lis 2009

sal děkuji :o)

salikova
15. lis 2009

berryl, super stránky!

blecha001
15. lis 2009

sali: no to musela být náhodička 🙂 tak ještě že nešel i s náhradní maminkou 😀 s babičkou ti rozumím... taky bych hned odjela na Moravu.. můj tatka po nakrmení vzal malou hned na odříhnutí, to bych brala .. páč malá než si brkne to trvá a už se docela pronese..

berryl: no jak píše niki, čajík s medem a homeopatika.. to je asi nějaký vir, taky jsem to měla.. a jedna holčina kolem mě taky prská.. ale to jsem s ní jen na skypu.
jéé malý je kouzelný 🙂 no jak píše sali úplně k sežrání 🙂 áá máme ženicha 😝

díky za odkazy, mám je tu otevřené, ale přečtu asi až bude malá spat 😒 ted jdu za chvilu chystat koupání.. a pak alou do pelechu 😅

dandulka1
15. lis 2009

berryl - malý je fešák 🙂 Jinak dnes začínáme Nutrilon. Volala jsem a sensitiv je ha ale jen částečně pro děti který nemají alergie v rodině, jako prevence. V lékárně mi řekl lékárník žee má 3 děti a všechny jsou odchované na Nutrilonu, že beba je těžká a sunar prý začali vyrábět němci a do české výživy to prý má daleko. Takže naposledy měním.

Malá je celý den hodná, byla jsem s ní i venku, ale ted jí Petr chová, máme bolení.

dandulka1
15. lis 2009

nika - téma nechám na vás, připojím se kamkoli.

berryl
15. lis 2009

dan my jsme spokojeni hlásím: dneska podruhé Riša kakal úplně sám 🙂 jsem úplně šťastná!!! Asi Rádovi večer dám 🙂)) dan my máme ten nutrilon comfort. Holky je to miláček. Pěkně nám ty děti rostou co?

blecha001
15. lis 2009

berryl: jj dej a pak napiš jaké to bylo.. to skoro poprvé 😅

no já zase hlásím, že po dvou dnech nekakání si to vybrala a to 2x a přímo až pod lopatky.. musela jsem měnit 2x pyžamo 😀

berryl
15. lis 2009

holky jinak kojené děti nemusí kakat až 10 dní jen ať víte

jo jo bleško nějak mě to přešlo asi půjdu raději spát 😀 😀 😀

blecha001
15. lis 2009

berryl: já vím.. říkala to dr. ale jsem to čekala, že až to přijde tak to bude stát za to 😀
jak to, že tě to přešlo? No já mám taky někdy chut a taky mě to pak přejde.. ach jo.

dandulka1
15. lis 2009

No my jsme měli včera sex, neúplně ale skoro 🙂 jenže já pozorovala svoje kila takže jsem nebyla přítomná 😀

Holky malá usnula, jdu taky, pa

berryl
15. lis 2009

padla na mě únava :o) hlavně mě bolí v tom krku

berryl
15. lis 2009

mi se má Ríša každou chviličku probudit dám mu napapat a doufám, že usne, ale prospal cellý den, tak uvidíme, ale já už jsem hotová

dobrou noc holky