II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
25. kvě 2009

berryl dneska mi přišla ta aukce s čepičkou co máte taky, je nádherná. Paní mi tam zdarma přidala ještě jednu a 2 plíny 🙂
Dneska mě nic nebolí ale mám pocit že mi praskne břicho, hrozný tlak, to snad poporostlo o 10 cm, to není možný. 😲
Jinak jsem ráda že taky nezkončíme u lopatky 🙂

berryl
25. kvě 2009

:o) juj udělala si mi tím melounem chuť, mě dneska opět bříško tlačí, byli jsme venku stavili jsme se do mcdonaldu na zmrzku, byl dneska pěkný parak a zítra má být taky! Právě mě prcek slabě kopnul :e)

nika
autor
25. kvě 2009

čuste babky, taky jsem měla zmrzku, dobrou, a ani mne nepálí žáha, musela jsem si ji dát na uklidnění, řeším nějáké problémy v rodině, ale už mne to nebaví, snad to bude brzo ok. starost jsou na prd.

salikova
25. kvě 2009

nika:Tak snad se to brzo vyresi!Ale zmrzlina je dobrej uklidnovak...

endie
25. kvě 2009

niki čaooo mněmky taky bych si dala zmrzku 😎 asi se zajdu podívat do mražáku 😀
to mě mrzí problémy v rodině jsou nejhorší ale uvidíš že se to uklidní

berryl
25. kvě 2009

niky tak hlavně,že sis dala něco na uklidnění :o) určitě bude líp

nika
autor
25. kvě 2009

holky kež by, je toho něják moc, nebo spíše to nedávám, achjo.ale snad se to brzo vyřeší co jde, zbytek bude na dlouho. ale kuš nechci vás s tím zatěžovat,

zmrzka byla dobrá, ale už mne pálí žáha, fuj. příště si ji nedám. raději melounek, ten je lepší, taky jsem si dávala minulý víkend a býl doooooobrý.

nika
autor
25. kvě 2009

jen pro zajímavost, byla jsem se informovat na kurz přípravy k porodu taky u nás v jednom centru, kam chci chodit i cvičit.
tak začínají příští týden hodina je za stovku, celkem devět setkání před porodem jedno setkání s miminem. je to dost brzo ale další kolo začínaj v září a to bych zase celé nestihla. tak nevím co udělám.
aještě k tomu te´d v tom prvním kole nestihnu hodinu s porodní asistentkou.

nika
autor
25. kvě 2009

endie normálně ti závidím ty věcičky, já to budu stíhat až tak v srpnu nejdříve, ale i tak se na to moooooc těším. ale je fakt že mi chybí jen ty velké věci jako kočárek, sedačka do auta, a drobnosti jinak oblečky na první 3 měsíce máme, teda pokud se mi nenarodí takový obřík jako kamarádce, 56 vůbec neoblekli 62 mají ve 3 týdnech tak tak.

endie
25. kvě 2009

já se taky dívala na ten kurz a ve vítovicích můžeš začít chodit až od 32 tt myslí nebo tak nějak to je
no to ho se taky bojímaby se mi nenarodil obřík já mu pak nebudu mít dát co oblíct

nika
autor
25. kvě 2009

tak to je to jedno, záleží jak je rozběhlý. ono to není v nemocnici ale v M-centru-mateřské centrum, je tam i cvičení ale to musím napsat jiné cvičitelce.
tak nevím, jak se rozmyslím. psala mi že bych mohla konec odchodit teď a ty počáteční lekce pak v září abych to nezapoměla. 😀

ještě jedu ve čtvrtek na návštěvu ke kamarádce chodila jnam tak se zeptám ji co a jak.

nika
autor
25. kvě 2009

holky krásný večer, jdu se natáhnout neb jsem utahaná, papa příště, krásné sníky.

dandulka1
25. kvě 2009

Taky jsem dnes měla točenou, borůvkovo-jogurtovou. Zítra má být až 32 stupnů a ve zprávách ukazovali co sem jde. Na hory sníh, k nám 10 stupnů a vichřice, kroupy a déšt. Tlačí mě hrozně břicho, jdu si taky lehnout. Papa a hezký sny, Dneska budu poprvé objímat kojící polštář, tak jsem zvědavá jak se s ním spí. Měří 190 cm 🙂 omotám si ho jako hada.

adellaide03
25. kvě 2009

Ahoj holky,
teda vy mi děláte chutě s tou zmrzkou taky bych si dala 🙂
Tak dobou holky,

salikova
25. kvě 2009

Ja mela dneska pistacijovej nanukac.A s tim melounem-asi si ho zitra taky poridim!Prave sem povytahovala letni veci a zjistila,ze budu mit asi problem-do niceho se nevlezu,popr.v tom vypadam jak balon.Tak mam vam z toho hroznou depku.Radej jdu taky lehnout..Dobrou a hezky sny.

adellaide03
25. kvě 2009

Sali ale no tak nic si z toho nedělej vždyť jsme těhulky to prostě jinak nejde nemůžeme se vl=zt do toho v čem jsme chodily loňské léto neboj za rok se do toho starého snad zase vlezeme.

berryl
25. kvě 2009

holky já oblečení taky řešila,koupila jsem si 2sukně a pár triček a pořídila jsem si ten pas na břicho a tak budu moc nosit své trička :o) dan to je ten pas co jsi mi poslala odkaz. Holky co mě těch pár dní bolí břicho tak nemám vůbec vytok, tak nevím co je lepší. Jo a dělá se mi ta čára od pupku dolů linear nigra nebo jak se to jmenuje :o)

berryl
26. kvě 2009

dobré ráno kočky, tak se mi udělala pod nosem zima,opar, dělá se mi vždy,kdyz projdu stresem nebo mám vnitřní horečku,oslabenou imunitu. To je pech,to zase vypadám krásně :o( to mi ten den krásně začíná

dandulka1
26. kvě 2009

hezké ráno, já včera řešila taky oblečení, jenže ve všem vypadám děsně. Zkoušela jsem si dvoje šaty v krámě a nic. Asi budu celý léto chodit v noční košily 🙂
berryl - mě se objeví výtok až když ty bolesti zkončí, to pak celý den bělým. A pak zas nic. Na opary taky trpím stresem, nemocí a imunitou, ale dělá se mi na přirození, kvůli tomu se kluk narodil císařem, protože byl o 14 dní dřív a zrovna jsem měla po chřipce opar a prý kdyby tu infekci při porodu dostal do očí tak by mohl oslepnout.
Čára se mi nedělá ale hrozně mi pálí a svědí ta jizva.

salikova
26. kvě 2009

Dobre ranko!Mne svedi pupik a jeho okoli..Ja vcera taky oblitala par obchodu a ve vsem sem vypadala desne.Kdyz si vzpomenu,jak to svagrove v tehu sluselo!No zavidim...Navic sem od vcera nejaka precitlivela ci co.Navic se mi taky rozjela alergie.Sem byla vzdycky takovej drson a vtipkar.Ted se chovam jak hysterka a zacinam byt teda pekne nesnesitelna.Ach jo!Ty hormony..Nevim teda,co budu delat v III.trimestru.

endie
26. kvě 2009

zdravím děvčata tak jsem s kontory doma a opět bez ulrazvuku 😠 mám se šetřit kvůli tomu břichu že mě furt tak bolí, přibrala sjem ofikocomám zapsané v těhu knížce tak 10 kg jsem si zas vyslechla 🙄 nesmím ovoce, žádné omáčky atd ale už mi sestra neřekla co mám jíst. a ted mám problém sama jsem se objednala na ultrazvuk v tom 20tt a dneska mě nečekaně sestra poslal někam na ultrazvuk srdíčka a já ted nevím jestli mám zrušit ten můj

berryl
26. kvě 2009

teda dan dole to musí být nepříjemné,ale zase to není vidět vždycky mám pusu jak buldol a zůstane mi jizva,mažel si už zvyknul :o) sal já jsem taky cita úplně jsem se změnila hlavně ty nálady

endie
26. kvě 2009

berryl: chudáčku já teda na opary netrpím jenom když mám hodně vysokou horečku tak se mi udělá, jo o těch náladách ani nemluvte chvili se směju vzápětí na to propukne pláč a pak se zas směju a nebo zničeho nic se naštvu a nekomunikuju

berryl
26. kvě 2009

:o) endie a co pejsek?

no mažu si to Tea Tree olejíčkem to je jediné co mi pomáhá, pěkně to vysuší a rychleji mi pak ten hnus s pusy zmizí 😉

tak je krásně, možná se zajedeme projít na hlučín

endie
26. kvě 2009

pejsek včera zas řádil šla jsem jenom pro rohlíky max 10 minut jsem byla pryč a rozhrizal baterku do fotáku co byla v nabíječce 🙄 takže klasika měl nervy že jsem ho nevzala sebou tak mi to udělal na truc doufám že dneska přijede ta paní a bude ho chtít jinak mě fakt jebne už to sním nezvládám

salikova
26. kvě 2009

Endie:Tak zkus na ten velkej ultrazvuk zavolat a vysvetlit jim tu situaci.Abys nemela treba problemy s pojistovnou..Me manzel vcera tak utesoval,ze sem brecela a do toho se smala.No,uplne emocionalni vybuch!

berryl
26. kvě 2009

na zahrádece mu bude lépe
to já musela dát jednoho pejska taky pryč, prostě to byl malý ďábel a nedalo se to s ním, byl to hladkosrstý foxteriér, teď je na baráku u myslivce a je max spokojený a já dostala od manžela Báru a to je moje miminko

bukca
26. kvě 2009

omlouvám se, že vám lezu do diskuze ....

berryl ... jak se máš? co mimís?

endie
26. kvě 2009

to jo ale ještě někoho najít kdo ho bude chtít 😒 tak jsem volala na ten ult. co pi vypsal dr. a to je zas něco jiného tady na ten se chodí nejdřív ve 22tt tak já jsem stoho jelen fakt

berryl
26. kvě 2009

ahoj bukci, mám se krásně konečně mi je dobře, tak si to užívám

no a co Ty???

endie a co to je za rasu?