II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
26. kvě 2009

bukci tady k nám patříš, tak doufám, že tu za náma budeš chodit? už víš ty tripl testy?

nitenka
26. kvě 2009

zdravím všechny těhulky.Endie jí jdu na ten velký ultrazvuk ve čtvrtek a budu 20 + 2 tedy 21tt
obědnávala mě tak sestra já to mám automatické kontrolní po těch hematomech takže si myslím,že by ten tvuj termínek na ultrazvuk měl být Ok.
papaa držím palce

endie
26. kvě 2009

je to labrador a na den dětí bude mít rok jako má super povahu ale je třeba sním ještě hodně pracovat a drezůrovat

berryl
26. kvě 2009

zkusím se zeptat kdyby si ho ta paní nevzala

adellaide03
26. kvě 2009

Ahoj holky,
Bukc ahoj jak se daří Tobě?
Já dnes byla u obvoďačky a dobrý, jsem zatím do 18.6. doma a pak se budu muset domluvit s gynekologem co dál. Jdu za ním na kontrolu kvůli odběru té plodovky v pátek tak se ho poptám.
Jinak na opravy trpím taky a většinou se mi udělá v květnu (zatím letos ale nic)

berryl
26. kvě 2009

my fakt stačí stres a je to, měla jsme teď stres kvůli bydlení, jsme v podnájmu už několik let a teď nám vypověděl, tak musíme najít něco jiného, chceme stavět, ale to tak až za 2 roky, takže nemá smysl si kupovat byt,takže musíme najít podnájem 😒 to bylo pro mě stresující, protože jsem to nečekala a tak mám teď na puse tu nádheru

bukca
26. kvě 2009

berryl .. nevím nic .. v pátek jdu na downa a už budu mít výsledky z krve, ale bojím, bojím .... sle letí to co? už jsi skoro v půlce !!!

bukca
26. kvě 2009

adel .. a jak to, že jsi doma? asi mi to uniklo 😒

dandulka1
26. kvě 2009

ENDIE - TO JE UTZ O KTERÉM JSEM VÁM UŽ PSALA, TO JE NA KONTROLU SRDÍČKA U KARDIOLOGA, TAM PROHLÍDNE CHLOPNĚ A JESTLI JE SRDÍČKO V POŘÁDKU A JAK SKRZ NĚJ PROUDÍ KREV. TO JE MIMO PORADNU.

berryl
26. kvě 2009

bukci tak Ti budu držet palečky :o)

hodila jsem dnešní bříško do alba

dandulka1
26. kvě 2009

Tomu říkáš bříško ty hubeňoure ? 🙂 Pěkný.

berryl
26. kvě 2009

ale já nikdy žádné neměla, tak mi příjde obrovské :o)

endie
26. kvě 2009

berryl pěkný bříško 😀

já dělám poprvé madarský guláš-hovězí jsem zvedavá co mi stoho vznikne 😀

berryl
26. kvě 2009

hm gulášek, já mám chuť dneska na smažené, tak nevím nevím, ale vidím to na smažený sýr, fakt zdravé co, ale večer si dám zel, salát 😀

adellaide03
26. kvě 2009

Berr pěkné bříško.
Bukco já musím být po odběru té plodovky na neschopence víš.

berryl
26. kvě 2009

adel a pak se vrátíš zpět do práce?

dandulka1
26. kvě 2009

Taky jsem chtěla udělat guláš, ale zapomněla jsem rozmrazit maso tak udělám pangase a brambory.
berryl - kdybys viděla co jsem snědla nezdravého k večeři - rohlík, lovecký salám + mexický salát (pálivý s majolkou) 🙂

petule83
26. kvě 2009

Ahoj holky,jdu vás pozdravit jen na skok 🙂 Za chvilku jedem s přítelem na oběd a pro lístek na peníze.Tak jak se máte?Já moc neměla náladu teďka tady chodit,chytli jsme se hodně s mojí rodinou,tak jsem z toho pořád hrozně vykolejená ☹ Jinak už mám týden pohyby 😵 Berryl my budeme stavět příští rok,musíme taky vyřešit otázku bydlení.Bydlíme sice v 3+1 ale s taťkou od přítele,takže malý by neměl ani pokojíček a mačkali bychom se.Jinak máš krásné bříško,jsi pěkně štíhlounká 🙂 To mě to jde celkem do zadku 😠 Endie pejska je mi líto,bobek epileptické záchvaty to je mazec 😖 Já mám taky labradora,doma u mamky.Jsou to takové telátka a strašně hodné a přítulné 😀 Jinak prozměnu jsem tentokrát peníze nedostala já 😠

berryl
26. kvě 2009

teda ty si dáváš:o), ale co když na to máš chuť
já zrovna jím jogurt

právě mi přišel ten pás na bříško, je super

adellaide03
26. kvě 2009

Berr ještě nevím pracuju v Novém Jičíně což je od nás přes hodinu cesty, do Rožnova pod Radhoštěm jezdím s přítelem, ale odsud busem do Valašského Meziříčí a odtamtud až do Nového Jičína. Tak přemýšlím jak to udělat, jestli to v ty horka budu zvládat nebo jestli mám zůstat doma.
Holky pokud jde o bydlení tak jsme na tom stejně, taky chceme stavět.My sice máme kde bydlet, bydlíme s našima (oni nahoře, my dole), ale dole má jeden pokoj i strýc, který je no jak to říct, no co řeknu to na rovinu je alkoholik, denně ožralý, bouchá tady do čeho se dá, smrdí to tady po něm no prostě děs. Ale víte jak je těžké ho odsud dostat? Má tady trvalé bydliště takže ouvej problém. Já se teda radila s právníkem od nás ze školy a on teda říká, že by se to dalo v pohodě i soudně, ale je jasné, že to naši nechtějí. No já pořát doufala, že jakmile bude mimišek na cestě něco se změní, ale nemění se nic. Moje mamka je z něho ńa nervy, ale je to brácha taťky takže on to musí vyřešit a ten se k tomu nemá. Tak jsem říkala, chvíli jak bude mimi malé to nějak vydržíme, ale pokud se to nezmění tak si vezmeme hypotéku a postavíme si svoje. Prostě takhle to nejde.

berryl
26. kvě 2009

adel tak to teda není co závidět, jsem si říkala, že to je super bydlet a rodiči na baráku, ale za takových podmínek jsem ráda, že jsme s manželem v podnájmu

to se asi nevyřeší a stavět začnete i tak budete aspoň ve svém, my máme podnájem u 5 let od kamaráda co je v zahraničí, platíme navíc jen 700,- takže paráda, ale teď??? dívalal jsem se na podnájmy a dáme měsíčně tak o 4tis, více na za nájem a to už bolí

mrkněte na tento odkaz na rozhovor, no doufám, že náš prcek nebude chtít taky všechno vědět:
http://ona.idnes.cz/trosku-mrtvej-pavouk-0to-/o...

adellaide03
26. kvě 2009

Berr dobrá srandička. Jo je bezva bydlet s našima protože jsou super, do ničeho nám nekecají apodobně, ale toto prostě nejde.
A ten kamarád už vám to dál nempže pronajímat jo?

endie
26. kvě 2009

guláš je dobroučkej povedl se 😀
my máme taky 3+1 a platíme se vším všudy necelých sedum tisíc ale byteček je náš, stavět taky chceme až tak za 2 roky, ty podnájmy jsou mastné taky jsem jednu dobu bydlela a platila jsem 5 tis. ale to bylo 1+1

berryl
26. kvě 2009

no on bydlí v Anglii a vrátit se tady nechce, ale onemocněl mu dědeček, který bydlí v michálkovicích na domě, tak chtějí prodat dům a dědu i s babičkou nastěhovat tady, ještě v lednu jsme podepisovali smlouvu a říkal, že je to ok ať jsme v klidu no a teď takový šok!!! my koupili novu tv za 28tis a ještě spinn. kolo za 17tis a tak jsme krásně utratili peníze protože jsme s tím prostě nepočítali a teď? ach jo všude chcou kauci 3 nájmy a pak jeden nájem pro realitku, peníze na to máme, máme našetřeno, ale chtěla jsme to nechat na miminko a hlavně na stavění domu no snad něco najdeme a nebude nás to tak moc bolet

berryl
26. kvě 2009

zase na druhou stranu jsem ráda, že nám to řekl teď smlouvu máme do ledna, celkem na to spěchá, ale ví, že má smůlu, ale je to kamarád a čekáme prcka tak chci být co nejdříve přestěhovaná ať mám klid a nestresuji

adellaide03
26. kvě 2009

Teda tak to věřím, že to musel být šok, no jo ale co se dá dělat že?

berryl
26. kvě 2009

no právě a z toho mám ten opar, zatím jsme dali vědět kamarádům jestli o něčem neví a když nic tak najdeme něco přes realitku, hold si připlatíme, ale hlavně, že budeme mít kde bydlet

no jdu obalit ten sýr, manžel už má takový hlad, že sám začal škrábat brambory a pak prej seškrábne mě od počítače, tak raději jdu

adellaide03
26. kvě 2009

Berr tak to raději běž. 🙂 Já budu za chvíli dělat nějaké syrové kuličky. Jsem objevila recept v časopise tak jsem zvědavá co to bude 🙂

dandulka1
26. kvě 2009

Já mám hotový rajčatový salát, vařím brambory a jdu obalit rybu. Byla tu sousedka s malou tak mě zdržela a už mám hlad. Tak si neechte chutnat. 🙂

dandulka1
26. kvě 2009

Holky já jsem asi cvok, ale pokaždé když jdu pro něco do kumbálu tak si pohoupu kočárek 🙂