II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
26. kvě 2009

adel tak pak napíšeš recenze jestli to bylo dobré

unás se už smaží a k tomu máme taky okurkový salát

dan to je krásné 😉

adellaide03
26. kvě 2009

Berr hezký kočárek, akorát asi tady do horského terénu nevím jestli by byl. Jinak sýrové kuličky byly vynikající. 🙂

nika
autor
26. kvě 2009

ahojki vespolek, 😉

adellaide03
26. kvě 2009

Ahoj Niky jak se daří?

nika
autor
26. kvě 2009

zrovna blbě, manžel rozkládá starou skříň v ložnici a odřel zeď, pak mi spadla na prst u nohy židlička,mám ho modný auau a ještě jsem si sedla na tyčku ze skříně tak mám na zadku modřinu, na tu sjem si sedla jak mi spadla ta židlička - štokrle na nohu. to je den 😀

a hlavně bohůžel musí za půl hodiny ještě pracovně pryč, ach jo.

adellaide03
26. kvě 2009

A jaj tak to máš dnes den blbec co? Ale nezoufej, zítra už to bude určitě lepší 😉

nika
autor
26. kvě 2009

jsem z5 hurá. hele prst barvy borůvka a jde to.

berryl
26. kvě 2009

ahoj niki prstu je mi líto snad to bude brzo dobré! My byli venku bylo fakt nadherne, měla jsem palacinky a topinku s kuřecim masem no dneska se mi bude dobře spát

salikova
27. kvě 2009

Dobré ranko!

berryl
27. kvě 2009

dobré ráno, tak tady je po sluníčku a prší 😖

endie
27. kvě 2009

ahojík děvčata
včera to s hafanem nedopadlo nijak paní se ani neozvala ajá jak trubka naní čekala 😠

jinak dneska rodí ta moje kamarádka 22tt musí jinak protože jí infekce ohrožuje na životě a mohloby se stát v lepším případě že už nebude mít nikdy děti a nebo v tom horším že umře ☹

berryl
27. kvě 2009

Endie to mi je líto s pejskem už jsem říkala známým tak kdyby něco napíšu

a co má kamarádka za infekci, to je šílené !!!

dandulka1
27. kvě 2009

Ahoj holky, dneska jsem se vůbec nevyspala. Asi ta změna počasí, nevím jak tam u vás v dálce ale tady byla vychřice a lilo celou noc. Usnula jsem ted ráno v 8 a v 10 jsem vstala a jsem jak pitomá.

endie - to je ta kamarádka s tou plodovkou? A dítě zachrání nebo je to potrat? Je to děs, tím víc si uvědomuju že zdaleka nemáme vyhráno.

endie
27. kvě 2009

jeee děkuji moc za optání

nevím ještě se se jí naptala až se vrátí tak se jí zeptam, ted je na sále musí rodit přirozeně a pak jí pod narkozou vyčistí

berryl
27. kvě 2009

moje kamarádku v 22tt zjistila že má miminko těžkou srdeční vadu a tak to dopadlo bohužel špatně, musela rodit přirozeně ☹

endie
27. kvě 2009

to je hrozné fakt, že se tohle vůbec děje

dan: berou to jako potrat

dandulka1
27. kvě 2009

To je strašný, já si vůbec neumím představit že by mi za 3 týdny řekli že tam něco našli a měla bych to porodit. 5 měsíců to nosíme pod srdíčkem, kope to ...no děs, nechci na to vůbec myslet. Asi bych potřebovala dlouho marodní abych se psychycky zotavila. Kdyby to šlo aspon porodit pod narkozou aby to neviděla a neslyšela. Hrůza.

petule83
27. kvě 2009

Ahoj holky,teda to je hnusné ☹ Celé těhotenství se musíme bát 😖 No jo,ale příroda je mocná čarodějka 😔
Dandul:to s tím kočárkem je moc hezké 😵 Já taky včera houpala kočárek,na tržnici v Polsku 😀
Niki:auau,co prst?to bude asi naražené co? 😠

adellaide03
27. kvě 2009

AHoj holky,
teda holky to je fakt hrůza člověk se asi teď už bude bát celý život.
Já pořát čekám, že zavolají z té Olomouce a nevolají ach jo ☹

dandulka1
27. kvě 2009

Holky přišly jsme o Julinku (kočku) volala mi včera sousedka že je přejetá na silnici tak jí šel manža uklidit. Nikdy neběhala ven ☹ Nevím co jí to popadlo.

petule83
27. kvě 2009

adel:čekáš na výsledky tripple testů?
Dan:to mě mrzí ☹ bobek malá ☹ Ony rády vběhávají do vozovky,už jsem si toho párkrát všimla 😖 Ale proč to dělají?

adellaide03
27. kvě 2009

Petul ne tripple testy jsem právě měla pozitivní tak jsem v pátek byla v Olomouci na velkéím ultrazvuku a i když je prý miminko zdravé tak jsem si pro jistotu nechala vzít plodovou vodu a tak na ní čekám.
Dandul to je smutné ☹

petule83
27. kvě 2009

Adell:aha,to bude dobré,neboj 😉 Já jdu v pondělí na ten velký utz a taky se bojím,protože na tu plodovku moc nechci 😖

adellaide03
27. kvě 2009

Petul já na ní taky moc nechtěla když mi říkali, že se mimišek vyvíjí tak jak má, ale pak pan doktor řekl, že stoprocentní je plodovka a přímo když jsem tam ležela se mě ptak jestli to teda má odebrat tak jsem nějak moc na výběr neměla a musím říct, že to nic není. Teda ten pak doktor byl opravdu moc šikovný takže jsem fakt skoro nic necítila a vůbec nic mi nebylo ani slabost, prostě nic. Ale pokud Ti dopadly dobře tripple testy tak Ti plodovku brát nebudou.

berryl
27. kvě 2009

Dan to je mi líto, nám Bára prozvracela noc a měla i průjem, něco venku olízala, no hrůza měli jsme šílený strach, ale už tu běhá a kostičkou tak to bude ok

no kamarádka porodila to miminko mrtvé a ani nechtěla vědět co to bylo, je to strašně kruté

petule83
27. kvě 2009

Adell:to já nevím,jak mi dopadly.Sestra mi brala krev 9.5. a objednala mě na utz na 1.6. na vývojové vady.To jsem nevěděla proč,když jsem na těch vadách byla už ve 12tt a tam jsem měla vše dobré.Takže teď toho 1.6.se dozvím jak mi dopadly ty tripple testy?chápu to správně? 😕

berryl
27. kvě 2009

teda Peťul mi vzali krev na trip. testy ve čtvrtek a v pondělí byl svátek a v úterý mi sestřička poslala sms, že to je ok, tak jsem aspoň byla v klidu

petule83
27. kvě 2009

berryl:tak já nevím.Počkám,v pondělí jdu na ten utz.A byla jsi se už zaregistrovat na té fakultce?

adellaide03
27. kvě 2009

Petul tak to sis měla zavolat pro výsledky ne? Já aspoň volala týden po odběrech.