II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
28. kvě 2009

juj tak to mě mrzí to se Ti asi nebude dneska moc dobře učit co? budeš unavená

hele tohle dneska zkusím udělat na oběd:

http://www.dama.cz/vareni/recept.php?d=5133

adellaide03
28. kvě 2009

Budeš se divit, ale zatím mi to učení celkem jde a když to nepůjde tak se chvíli natáhnu třeba po obědě a bude.
No recept je to zajímavý, určitě by chutnal mému příteli. Já teda špenát nemusím, ale dala si mi inspiraci co mu někdy udělám 🙂

berryl
28. kvě 2009

tak to já mám špenát ráda :o)

tak ať Ti to jde pěkně do hlavy 😀

endie
28. kvě 2009

zdravím za chvilku razím k zubařce, bojim bojim,

nevím co tam dneska ta moje adelajda dělá ale jemi blbě od žaluku a furt hlad a to už jsem toho tolik snědla

adellaide03
28. kvě 2009

Berr děkuju snad to půjde.
Endi možná je Ti špatně kvůli tomu zubákovi.

endie
28. kvě 2009

a nebo s toho zubaře at už je to zamnou, oufám že se jí tam nepočůram, bůhví jak dlouho tam budu

adellaide03
28. kvě 2009

Endi tak držíme s mimišek pěsti ať to máš rychle za sebou.

adellaide03
28. kvě 2009

Holky tak mi před cvhíli volali z té genetiky, omlouvali se, že nezavolali dřív, ale že byli na nějakém kongresu. Tak miminko je zdravé a downův syndrom je vyloučený. Jupíííí já jsem tak ráda 😀

endie
28. kvě 2009

super gratuluji 😀

berryl
28. kvě 2009

adel tak to mám velikou radost!!!

Endi tak ať to máš rychle za sebou!

adellaide03
28. kvě 2009

Holky díky. Ani nevíte jak jsem si oddychla. 🙂

salikova
28. kvě 2009

Ahojte!Ad:Tak super zpravicka🙂Gratuluju!Ber:Tak to my deme driv.V devet.Ju,uz se tesim ted!

adellaide03
28. kvě 2009

Sali děkuju.
Holky a co ten srazík platí stále 10.6.?

berryl
28. kvě 2009

já určo příjdu

adellaide03
28. kvě 2009

Berr já se jen ujišťuju, že to teda platí. Pak se ještě musíme domluvit na kolik hodin a kde. I když já už se trochu domlouvala s Niky, že by mě vyzvedla na UANu už se těším. 🙂

berryl
28. kvě 2009

já se podřídím už se taky těším

dandulka1
28. kvě 2009

Ahoj holky..... od 8 hod.jsem žehlila, mělä jsem 3 koše. Uf. Taky u vás leje? Tady je zima a slejvák.
berryl - to jídlo vypadá dobře 😉 já jsem dělala guláš a kolínka. berryl nějak tě začínám chápat, už jsem zase unavená. Už druhý den, ale hrozně. Šla bych okamžitě spát, ale přijde pošták tak nemůžu usnout ☹ Dala jsem si kafe tak uvidím.

adel gratuluji!!!

berryl
28. kvě 2009

dan a vyspala ses dneska lépe? mě už nebolí břicho, ale opět mám výtok, si fakt člověk nevybere

gulášek bych si taky dala mňam

tady je pěkně

dandulka1
28. kvě 2009

Jo, vyspala, od 10 do 6.40, s jedním vstáváním na záchod. A spala jsem tvrdě. Ptala jsem se známé co má před porodem a říkala že od 5 měsíce spala každé odpoledne. Mě už taky břicho nebolí a přišel výtok, to jsem ti psala, mám to tak pokaždé. Včera prcek manžu poprvé kopnul, úplně se lekl jak to nečekal. 🙂 Tady je podzim....
Tak já ti dám do ešusu guláš a ty pošli experiment 🙂
Holky začínám si přivydělávat. Dřív jsem přivydělávala na MMB a musím začít znova. Dostala jsem výplatu za prvních 14 dní - 1790kč a od sociálky zatím nic. Jedeme pro 55 kilo tepláků, ty jsou hodně žádaný. Musím, peníze chybí.

berryl
28. kvě 2009

tak to jsem ráda, že ses vyspala
mě prcek teď nějak nekope, tak doufám, že je vše ok
super dám si ho zítra k obědu

ta výplata je šílená, to je super, že se dá takhle přivydělat

dandulka1
28. kvě 2009

Holky nechcete některá toto těhu triko? Koupila jsem ho na MMB ale paní mi nenapsala že je s 3/4 rukávama já je nemám ráda. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3335844 jinak je moc hezké.

berryl
28. kvě 2009

ahoj taky nemám 3/4 rukávy ráda

endie
28. kvě 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3358059 mám v merku toto tak držte pěsti at to vyhraju 😀

berryl
28. kvě 2009

endie to je parádní

berryl
28. kvě 2009

tak jsem si v obchodě koupila mandarinky, jsou jak vánoční, dobře se loupou, nemají pecky, koupila jsme si kilo a ještě si pro další doběhnu :o)

petule83
28. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
Dandul:já spím každý den odpoledne 2 hoďky s přítelem,jak příjde z práce.Taky jsem v poslední době děsně unavená,stačí mi uvařit oběd a jsem hotová 😅
Berryl:moooc gratuluji k Adélce! 😵 A ty šatičky jsou bomba,doufám že je vyhraješ! 😉
Berryl:já si taky myslím,že budeš mít chlapečka 🙂
adell:gratuluji že je ta plodovka v pořádku a mimi zdravé! 😵
Holky já vyhrála tohle 🙂 :
http://img.mimiaukce.cz/3/2/090521/21/b3323963.jpg

petule83
28. kvě 2009

Teda mělo tam být Endie že gratuluji k Adélce 😀 Omlouvám se! 🙂

berryl
28. kvě 2009

Peťi taky pěkný kompletek

adellaide03
28. kvě 2009

Petul děkuju jsem strašně šťastná, že to dobře dopadlo.
Holky vy jste mě s těma aukcema zase úplně navnadily 🙂