II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
4. čer 2009

no jo, ale doma je to lepší mamko víš!!! já zase byla hujer ve škole první, celou rodinu jsem pobudila, abych náhodou nepřišla pozdě, si nevybereš

dandulka1
4. čer 2009

On je flegmatik po bejvalím víš, ten mi zavolá že si kluka vezme v 9 a ještě v 11 čekáme. Já to nesnáším. Hlavně jde o autobus, jsme na vesnici a navíc kdybych musela do nemocnice tak Petr jezdí do práce o hodinu dřív takže by se musel vypravovat sám, to by asi nechodil do školy nebo co. A ještě mě dorazil když si začal nazouvat kolečkové brusle že do školy dojede. Máme to 7 kilometrů, no nemám slov. Počkej, za pár let si vzpomeneš 🙂 a to mě to čeká ještě jednou 🙂

berryl
4. čer 2009

:o) tak můj manžel je taky flegmoš, tak uvidíme po kom prcek bude jestli po mě nebo manžovi, mohl by si z náš vzít jen to nejlepší :o)

na bruslích, ale má smysl pro humor :o)

dandulka1
4. čer 2009

Holky co je dneska za den, není pátek 13. ? Další jobovka, švagrová byla v pondělí na operaci , našla si bulku v prsu, včera jí prý řekli že je to zhoubný. Jak se člověku rychle změní život, co? A my se tu zabýváme striema a váhou. Hrůza.

adellaide03
4. čer 2009

Dandul to je fakt hrůza. Máš pravdu my tady řešíme státnice, problémy s dětmi, ale pokud jsou to jen tyto starsoti dá se to zvládnout (i když my si myslíme že ne)Kolik je švagrové let?

dandulka1
4. čer 2009

37 let. Moderní ženská, moc hezká. Měla smůlu protože jí život dopřál jen jedno dítě (je mu 17) jinak celý život se léčila se spodkem a ted tohle.
No musíme myslet pozitivně. Jen nevím jak se tvářit a o čem se bavit až jí uvidím. Všichni z manžovo rodiny se točí kolem mě protože to bude vnouče po 17 letech tak se bojím aby jí to nebylo líto. Už když zjistila že jsem těhotná a pantáta na narozeninách mi podstrkával dobroty tak bylo vidět že jí to není vhod ale zase si říkám že na to nemůžu koukat.

adellaide03
4. čer 2009

Ne Dandnul to tak nemůžeš brát, je to fakt strašné co se jí stalo, ale když bude bojovat tak to třeba zvládne. Ze začátku určitě nebudeš vědět jak se k ní chovat, ale uvidíš, že za chvíli to přejde a budeš vědět, uvidíš.

berryl
4. čer 2009

dan to je mi líto, mamince našli minulý rok na vaječnících 2 cysty veliké jak pomeranč a celou dobu nevěděli jestli zatím nahodou není nádor, tak jsme byli jako na trni, ale nakonec vše dobře dopadlo, ale najednou se mamince změnil život a bylo jí to tak líto, že si nic neužilla a měla strach, že umře atd. na ťukám vše je zatím ok

ach jo budu na ní moc myslet !!!

dandulka1
4. čer 2009

bojíš se státnic? Sousedka je dělala včera v Ostravě, jela 500 kilometrů pro titul ing. Můj chlap dělal předloni bc. a ted začíná psát diplomku a na jaře končí taky jako ing. Obdivuju vás. Já jsem si loni dodělala maturitu a dál mě nikdo nedostane. 🙂 Kdybych byla mladší tak možná. Fakt vám fandím.

berryl
4. čer 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3371458

vyhrála jsem pro synovce bude štěstím bez sebe

endie
4. čer 2009

ahojík děvčata

dan: to je mi líto taky bych nevěděla jak se k ní chovat, tak koukám že malej je humorsta 😀

berryl : super malej bude nadčený

berryl
4. čer 2009

to bude jinak uvidí :o)))

berryl
4. čer 2009

endie v těch tmavých vlasech bych tě nepoznala

dandulka1
4. čer 2009

Holky neberte to jako vnucování, ale jsem na aukcích ID 45029, třeba se vám někdy bude něco líbit.

endie
4. čer 2009

😀 jo to je moje normální barvička, ted mám melír ale už mi hodně odrůstá chci si nechat zas moje tmavé protože až bude prcek tak nebudu mít čas lítat po kadeřnikovy

berryl
4. čer 2009

tak to je pravda na to pak nebude čas, ale ty tmavé jsou fajn, no ale nemůžu soudit z fotek však se uvidíme
dan jdu na to mrknout 😀

endie
4. čer 2009

jdu mrknout

endie
4. čer 2009

menší tam nemáš? 😀

dandulka1
4. čer 2009

Mám, ale ještě nevím co čekám tak musíš do 16.6. počkat 🙂 mám na holčičku 2 velké tašky převážně značkového i šatičky ale musím počkat až se ukáže tak to malé mám na straně.

endie
4. čer 2009

tak já teda počkám akdyby něco tak dej vědět 😉 děkuji

berryl
4. čer 2009

tak jsem si nacpala pupek a jdu si lehnout :o)

dandulka1
4. čer 2009

BERRYL - TAKŽE BUDEŠ LEŽET BŘICHEM NAHORU 🙂 🙂 🙂
endie - pak se spojíme meilem, pošlu ti fotky. Teda jestli se prcek ukáže. Pořád jsem chtěla kluka ale když ty věcičky vidím tak si docela přeju holku. 🙂
Pojedu nakoupit. Dneska mám focení a vkládání plný zuby. hezké odpoledne.

salikova
4. čer 2009

Dan:To sou strasny zpravy s tou svagrovou!Tak snad to dobre dopadne.

nika
autor
4. čer 2009

ahojki holky, jsem z5 z návštěvy kamarádky a její malé, je kouzelná 🙂

salikova
4. čer 2009

A ja sem na ceste domu-teda k nasim🙂Zitra a v pondeli mam volno.Juchuuu!

nika
autor
4. čer 2009

je k nám domů jako na Moravu, to se máš.

berryl
4. čer 2009

ahoj kočky, jsem nějaká unavená, odpoledne jsem si lehla a pak mě vytáhla kamarádka ven a jelikož jsme se dlouho neviděly, tak pořád mluvila a mluvila a mě třeští hlava:o)

nika
autor
4. čer 2009

já jdu péct buchtu, M do práce zítra má narozeniny 🙂

berryl
4. čer 2009

jéééééééééé a kolik Ti bude jestli se můžu zeptat?
já se odpoledne patlala se štrůdlem a manžel ho během 15min spucoval. no má to cenu?

salikova
4. čer 2009

nika:Puvodne sem kousek od Olomouce.Tak vzdycky popadnu psa a sednu do vlaku a jedu.Potom s brichem a pozdejc s mimi to bude komplikovany,protoze mam velmi zamestnaneho muze.Je,vy vsechny furt pecete!Snad mamka taky pekla.Za dve hodky sem v Olomouci.