II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
12. čer 2009

tak se má prcek na co těšit, jo a on už dostal vysvědčení? nebo mu pro něj půjdeš?

petule83
12. čer 2009

Dandul tak to si teď odpočineš 🙂 A co teda budeš mít za léky na tu alergii,už víš?
Berryl prosím tě jak jsi byla nakupovat v té hypernově,nevšimla sis jestli někde měli nějaké né moc drahé legíny?

berryl
12. čer 2009

Peťulko měli hodně dobré věci a terranově a hlavně né moc drahé, tak tam zajdi

dneska jsem si v teranově koupila tričko za 239,- je delší a moc pěkné, na bříško super

dandulka1
12. čer 2009

berryl - já pro něj půjdu, on přijede až po něm v neděli. Vůbec nevím co dostane. Včera byl naposledy ve škole a přinesl zase poznámku - přes veškerá napomenutí uklízečky plive do mušle. Dělá ostudu. 🙂 No co bys mu na to řekla.....
petule - nevím, musím si přečíst příbalový leták zirteku a flonidanu, to máme doma.

petule83
12. čer 2009

Jééé tak děkuji 🙂 Já potřebuju nějaké legíny a možná i sukni,tak uvidím.Ty těhotenské věci jsou děsně drahé 😖 a zbytečně,když je pak už nemůžeš nosit.

berryl
12. čer 2009

já těhu nekupuji jen rifle mám těhu z obchodu a jedny ze sekáče a teď mi dorazil balíček oblečení 2 dl. kalhoty z litexu jsou parádní jsou od jedné maminky a k tomu 2 těhu halenky 😀

berryl
12. čer 2009
dandulka1
12. čer 2009

TO SI DĚLÁŠ LEGRACI!!!!! Koukni kdo přihazoval do aukce 🙂 Já jí nestihla tak jsem nemohla bojovat dál. Ty potvoro 🙂

berryl
12. čer 2009

jéééééééééé sranda, tak já Ti je pak pošlu až porodím ať si je taky užiješ :o)))
ne jsou fakt skvělé sedí mi, jen ty halenky mám veliké a to hodně

dandulka1
12. čer 2009

Dala jsem do alba moje 3 kluky 🙂

berryl
12. čer 2009

šikulky :o)

petule83
12. čer 2009

Berryl to je hezké 🙂 Teda ale holky do aukcí byste si neměly fušovat 😀
Dan jsou šikuláci 🙂
Holky jak moc jíte?Já jsem začla hrozně jíst poslední dobou a jak jsem musela mít od začátku všechno ostré a kyselé,tak teď mi děsně chutná sladké a hlavně mléčné věci.

berryl
12. čer 2009

peti tak na tom jsme stejně nejdříve jen a jen kyselé a teď valím sladké od 5měsíce

holky jak je to se sexem, někde jsem slyšela, že od 7m by se už sexovat nemělo!!!

petule83
12. čer 2009

Berr tak to máme stejně 😅 Se sexem nevím,my ani teď moc nemůžem,závádím si mastičku,takže nelze 😖 A stačí mi jeden pohl.styk a kvasinky jsou opět tady 😠 Ale prý je sex dobrý pokud pak přenášíš.

berryl
12. čer 2009

aha tak to jo

dandulka1
12. čer 2009

Já mám taky větší chut k jídlu ale hlídám se-. Ze sladkého mi bylo zle a ted si občas i něco malého dám ke kafi. Ted se cpu, udělala jsem lečo 🙂 Sex je dobrý na vyvolání porodu, kamarádce to doporučila doktorka. Sperma obsahuje látku která ho může vyvolat. Jinak tady je info http://www.sexus.cz/clanek/1156-sex-v-tehotenst...

dandulka1
12. čer 2009

Jinak mi jsme od začátku bez. Jen u ruční metody 😉

berryl
12. čer 2009

Dan děkuji, no i tak to raději v posledních měsících riskovat nebudu.To já jsem teď pořád při chuti :o)

petule83
12. čer 2009

berr já jsem taky šíleně "při chuti" 😀 jenže nemůžem no.Tak ale taky ruční metody 😀

dandulka1
12. čer 2009

To se máš 🙂 Já si připadám neohrabaná, tlustá 🙂 Ale u nás je to kvůli tomu zákroku, nechci riskovat. Jdu s manžou koukat na telku. Zítra hodím fotku pupíku. Hezké sny, papa

berryl
12. čer 2009

:o) nějak se to vždycky udělá

jdu si lehnout, mějte se papa

petule83
12. čer 2009

Hezkou dobrou noc maminy 😵

berryl
13. čer 2009

ahoj holky, tak z počasí jsem pěkně zklamaná!!! takové kecy, že má být hezky a zatím tam je zima jako v Rusku

salikova
13. čer 2009

Ahojte! Tak po dlouhé době jsem tu 🙂 Jen sem vás tak prolítla, co jste tu napsaly... Sem zase nějak nemocná - mám úplně ucpanej nos a bolí mě hlava. Ach jo!

endie: Tak ten doktor je hustej, teda! A už je líp???

adellaide03
13. čer 2009

Ahoj holky,
můžu se zeptat proč nemžete provozovat sex? Já teda nesexovala jen když mi brali tu plodovku, ale jinak jsem neslyšela o žádném omezení, které by muselo být v těhu.
Jinak já byla včera v ostavě na večírku ze školy bylo to bezva. 🙂 Dnesaka je u nás opožděné kácení máje tak asi na chvíli půjdeme, ale po obědě si asi ještě chvíli zdřímnu.
Berr ohledně počasí mám pocit, že vždycky předpovídají jen pro Čechy (bez urážky nechci se dotknout holek z Čech), ale já poslouchám Slovenské počasí a to je tady k nám blíž takže většinou vychází spíš tohle.

berryl
13. čer 2009

my jsme to jen probíraly, já jsem slyšela, že od 7m by se nemělo sexovat, ale prý to není pravda
my sexujem pořád 😀
Peťule nesexuje má výtoky a problémy

dandulka1
13. čer 2009

Ahoj maminy...... tak tady je krásně. Peru a obědvali jsme venku v kr.rukávu. Nebe úplně modré. Dnes mi přišel balíček, vyměnila jsem s paní svetr za těhu kalhoty a jsou super. Lehké plátáky a padnou jak ulitý. Pokud mi vše plde už jen do bříška tak je budu mít až do konce. A vyhrála jsem v aukci kytky, už jsou v záhonu 🙂 Jinak jak jsem psala o švagrové - má to zhoubné a metastázi, musí na chemoterapii, bude nosit paruku a kousek nádoru se trhnul a putuje po těle. Děs.

Jinak snad už začíná léto, tak at ho máte všechny krásné a v poho. Kluk ráno volal, dorazili s babi do chorvatska a je to tam prý krásný.

Včera prcek tak kopal že se mi hýbalo pyžamo 🙂

Manža dodělá sádrokartonový strop a jedeme na narozeniny, tak papa a hezké odpoledne.

Jinak alergie to asi nebude, od noci jsem na paralenu, bolí mě hlava a čelo a smrkám žlutou rýmu ☹

adellaide03
13. čer 2009

Berr my právě taky sexujeme pořát jen jak jsem byla po té amnio tak to ne ale jinak ano 🙂
Dandul mě prcek včera strašně kopal na večírku asi se mu líbila hudba a chtěl si taky zatančit 🙂

dandulka1
13. čer 2009

No jo, je hezky a nikde nikdo 🙂 Přejedla jsem se jahod a udělala jsem dřeně do mrazáku. Těším se do postele. Přeju všem dobrou noc.

berryl
13. čer 2009

ahoj holky,tak jsem se krásně osypala s jahod, stehna,záda no síla,tak mě manžel maže panthenolem šíleně to svedi. Tady už bylo od 15h taky pěkně,ale v kr.rukávu mi bylo celkem chladno, mimo sluníčko. Uvidíme zítra měli bychom jít grilovat. Kdy se začíná nejvíce přibírat? To je asi různé co?