II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
18. čer 2009

ahoj holky, tak vše je v pořádku, srdíčko nám bije jako zvon a máme ukázkovou páteř :o)

ale zapotili jsme se, protože jsem si lehla, doktor mě pomazal a začal jezdit a najednou říká ,,to není dobré,, ty jo krve by se ve mě nedořezal, manžel celý zblednul a mudr dodal,, jak já se k němu dostanu,, prcek totiž špatně ležel, tak se nám ulevilo
jo a celou dobu mě ten raubíř kopal

no a čekáme chlapečka 😀 😀 😀 tatínek i maminka jsou nadšení

nika
autor
18. čer 2009

beryl tak taky velká gratulace 🙂

sice jsem psala že nestihnu dneska net ale nemohla jsem to nechat nenahlídnout.

berryl
18. čer 2009

oooooo ty jsi prostě báječná 😀 😀 😀 děkujeme

adellaide03
18. čer 2009

Berr tak moc gratuluju ke zdravému chlapečkovi.

berryl
18. čer 2009

adelko děkuji moc :o)
přidala jsem do alba fotečky oblečení a teď přidám bříško 😀

berryl
18. čer 2009

holky tak kde dneska jste? a já jsem si chtěla tak moc povídat ☹

adellaide03
18. čer 2009

Berr asi všichni koukají na telku. Já koukala na telku a opakovala jsem si některé věci do školy. Zítra jedu do Olomouce na přijímačky tak ať tam nejsem úplně blbá 🙂

berryl
18. čer 2009

budu na Tebe myslet!!!

endie
19. čer 2009

ahojík děvčata

Gratulace k Chlapečkovi 😀

berryl
19. čer 2009

:o)

Dobré ráno. Endie už je Ti dobře?
Endie teď v sobotu je v avízu ten bazar?

dandulka1
19. čer 2009

Hezké ráno...dneska je úžasně, byla jsem venku pověsit prádlo a je zataženo, fouká větřík a není zima ani vedro.
berryl - gratuluji k chlapečkovi 😉

endie
19. čer 2009

Jo jo už je mi líp ale ty bolesti mám od páteře a ne od ledvin

V kulturním domě Vítkovic je a taky se tam zítra chystám 😀

berryl
19. čer 2009

Endie tak o tom bych mohla povídat, celkem hodně se teď trápím s páteří v místech kde mě operovali,tzn.krční páteř, někdy to je i k nevydrření. V pondělí jdu k mudr a budu chodit na rehabilitace, budu ležet na boku a budou mi dělat nějaké měkké masáže, tak uvidíme. Plavání mi moc nedoporučují, aby se mi ulavilo, tak bych musela plavat jedině na zádech.

Holky děkujem 🙂

salikova
19. čer 2009

Ahojte!

berryl: Taky gratuluju k chlapečkovi! 🙂

S těma zádama - mám skoliozu a vždycky mě strašně k nevydržení bolívá bederní páteř a občas i ta krční...Teďka nic (ťuk ťuk), ale jak se mi zvětšily prsa, začalo mě strašně bolet mezi lopatkama - už týden se toho nemůžu zbavit! Asi s tím budu muset něco začát dělat...

kelly1983
19. čer 2009

Ahojky holky, může se mezi Vás zapojit? 🙂

berryl
19. čer 2009

ahoj kelly vítej 🙂

kaleilah
19. čer 2009

ahojky, můžu taky k vám? 😉

adellaide03
19. čer 2009

Ahoj holky,
zdavím a vítám nově příchozí.
Tak jsem dnes byla v Olomouci na písemných přijímačkách a asi před dvěmi hodinami jsem zjistila, že jsem je udělala tak musím jet do Olomouce zítra znovu na ústní 🙂

berryl
20. čer 2009

adel tak to je super a teď už jen Ty ústní a je to!!!

tak jsem ráno chtěla jít na ten mimibazar do kulturáku, ale nějak se rozpršelo, tak jsem to vzdala, psala jsem Endie a ta jela, tak jsem zvědavá co si doveze za krásné úlovky

ahoj holky, tady je to o víkendu zabité, chodíme tady spíše přes týden a nebo podle počasí :o)

berryl
20. čer 2009

kaleilah dívala jsem se už máš krásné miminko :o)

kaleilah
20. čer 2009

berryl: děkuju, už se nemůžu dočkat holčičky 🙂

berryl
20. čer 2009

takže pohlaví už víš? to je super budete mít páreček :o)

kaleilah
20. čer 2009

původně jsem nechtěla,ale byla jsem na amnio a tak jsme se rozhodli že si to říct necháme 🙂 a ty teda ještě nevíš kdo v tobě bydlí? 😀

berryl
20. čer 2009

no já jsem to vědět nechtěla, ale manžel pořád chtěl a moc, pak jsem ho zpracovala, že si to nenecháme říct a pak jsme byli na vyšetření a já byla na měkko a nechali jsme si to říct a v bříšku mám malého Ríšu 😅

salikova
20. čer 2009

Ahoj!!!

adel, tak ať i ústní dobře dopadnou!

berryl
20. čer 2009

holky co dneska vaříte?

kaleilah
20. čer 2009

berryl jéé, tak gratuluju k chlapečkovi 🙂

berryl
20. čer 2009

děkuji

holky já mám celkem často pořád dole ty kreče v bříško, ani moc nepomáhá ten hořčít, dneska mě bobolívá bříško jako před měsíčky
ach jo jdu si lehnoout