II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
28. čer 2009

děkuji

nika
autor
28. čer 2009

tak jsem okoupaná, mluvila jsem s manžílkem, zrovna chystá dětem na táboře noční hru.

berryl
28. čer 2009

juj já bych hned jela na tábor jen to počasí stojí za houby, no já se chystám do postele ráno brzo vstávám k mudr,
dobrou noc všem

nika
autor
28. čer 2009

šikula já to mám někde v práci nechtělo se mi s tím hledat.
dobrou a zítra ať vše dobře dopadne. papa

taky valím paček

endie
29. čer 2009

ahojík holky dneska mě čeká 3D ale jdu sama tak je mi to moc líto 😒

petule83
29. čer 2009

endie ahojky a kde na to jdeš?

endie
29. čer 2009

na Fifejdy, stojí to 7 stovek

petule83
29. čer 2009

aha,no já pořád uvažuju,jestli mám jít,co když bude malý blbě otočený 😖 Dáš tady pak fotečky?

endie
29. čer 2009

když bude blbě otočený a nepůjde vidět tak tě přeobjednají na jindy, taky se bojím že malá nepůjde vidět, jasně že dám 😀

petule83
29. čer 2009

Minule na obyčejném utz na nás házel záda,tak nevím 😀

dandulka1
29. čer 2009

Ahoj holky, asi jsem tu jediná negramotná 🙂 Jediné co jsem pochopila že se mám domluvit s účetní co bude s dovolenou jestli mi jí proplatí a že mám 6-8 týdnů před porodem odevzdat nějaký papír na PPM. No budu dále sledovat vaše informace 🙂
Jsem trošku zabržděná, celý víkend jsme makali, vyklízeli půdu, pálili co se dalo (11 kusů starých dveří), trámy, no prostě vše co se schovávalo kdyby se to hodilo. Manža konečně dospěl a pochopil že vše skladovat nejde. Už by to bylo pryč ale vedle si rekonstuují baráček rodiče a pantáta vše hromadí tak musíme opatrně 🙂
Dnes už jsem v 6 ráno běhala po dvoře, přivezli uhlí na zimu. Jenže pánovi kleklo auto tak jsem mu nosila nářadí aby to mohl opravit. Jde na mě spaní po obědě ale musím vypravit kluka, jede s tátou na dovolenou.

Žáha mě ted pálí hodně často ale mám od doktorky léky které zabírají hned a na dlouho.
Co jste vařili? Já dělala kuře, br.knedlík a zelí.

berryl
29. čer 2009

ahoj tak mi dovolenou prý proplati. No a na oběd jsem měla cockovou polévku a halusky se zelím. Není mi moc dobré kdyz je tak dusno

endie
29. čer 2009

holky malá je v albíčku a uplně jsem u toho brečela je tak nádherná 😵

nika
autor
29. čer 2009

endie je krásná .-)
já se chtěla dneska objednat a mají dovolenou tak v uterý hned volám, snad se tam na další týden vlezu.

nika
autor
29. čer 2009

s dovolenou, já dneska zjišťovala co já atd. takže je to tak že za zákona se o dovolenou po ukončení PPM se žádá a je to vlastně že si ji jako vyberete. nevadí to současně s pobíráním rodičáku. takže pohoda.
jen mne personální překvapila zprávou že dostanu za příští rok za dva a půl měsíce PPM proplacené 4 dny. kdybych měla termín porodu o 14 dní později tak mám PPM do konce března a pak by mi náleželo 25 dní.
no co mimi si vybralo tak s tím nic nenadělám. že..

berryl
29. čer 2009

ahoj holky,tak kdyz jsme se vydali ven začalo pršet :o( už mě to počasí sere!!!endie malá je krásná! Petul budu chodit na kurz asi tady v Porubě nechces se přidat?

nika
autor
29. čer 2009

berryl jojo prší všude jen u nás teď ne.

endie
29. čer 2009

děkuji, můžu jenom doporučit je to užasnej zážitek 😀

nik kde jsi prosím tě koupila ty dupky stím hrošíkem jsou užasné

nika
autor
29. čer 2009

endie s hrochem???? nevím které. máme s koníkem, myší, .... ale hroch? keré to jsou an které fotce.

nika
autor
29. čer 2009

endie malá je oravdu krásná ten 3D je zážitek, ta představa se uplně naplní, že.

já se moc těším. u nás dělaj fotečky za 700 a i nahrávku ale nevím zakolik tak uvidíme.

endie
29. čer 2009

aha tak to je koník, já furt vidím hrocha 😅

fakt je to takové jiné, krásne, úplně citím štěstíčko , unás taky 700,- nahrávka 15 min + 3fotky

nika
autor
29. čer 2009

koníka mám z druhé ruky z aukra tuším ale někde jsem ho viděla nového ale byla to pálka stály nové cca 230,- značka Sofija jestli ti to pomůže.

nika
autor
29. čer 2009

štvem ne že se nemůžu objednat, chtěla jsem se i objednat ke kadeřnici a tak nevím na kdy utz a na kdy kadeřnici ach jo,

endie
29. čer 2009

děkuji, no to je pěkná palba 230,- 😖 se mi to zdá jak majlant sjem zvyklá max 120,- za dupačky a to už se mi kroutí ruka 😀

tak to ej teda dilema 😀 já bych šla v jeden den 😀

nika
autor
29. čer 2009

já taky ale jak to zařídit, když zavolám na utz až příští úterý tak asi bude mít už kadeřnice plno, no zítra zkusím alespoň ji, třeba ma dovolenou a bude po stříhání, a basta.

endie
29. čer 2009

🙂 a bude to vyřešené, uvidíš že ani bys chtěla tak ti to přeně výjde 😀

jiank dík za e-mail, jsou super ty mimoušci 😵

dandulka1
29. čer 2009

Endie je úžasná !!!!!!!! 🙂
Holky u nás už je třetí den horko a svítí sluníčko, úplná prádelna a začala mi zase alergie tak nevím co je lepší.

nika
autor
29. čer 2009

dandul tak trochu slunka pošli k nám pro zatopené povodněmi,potřebuje eto tu jak sůl. horko je ale jinak pořád něco padá z nebe. teplo a dusno a vlhkost děsná.

endie není zač, dala jsem si toho prvního i na plochu v práci, pro navození atmosféry.

dneska jak jsem byla za personální tak se mne ptala kde to mimi mám, že to na mne není vidět. 😀

berryl
30. čer 2009

dobré ráno holky, tak dneska to na sluníčko opět nevypadá!!!

http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/ostra...