II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
1. črc 2009

ok holky, jdu na kutě, prosím Vás písněte mi zítra někdo email v kolik teda, Adel ty v kolik přijedeš a kde se teda potkáme. tak to nechávám na vás.

adellaide03
1. črc 2009

Niky OK

kaleilah
1. črc 2009

Tak píšu odkaz na brumlu: www.brumla.cz, chodí to tam stejně jako na laclíkovi, mají tam jen častěji slevy 50% na starší zboží a i v kategorii slevy bývají super věci

kaleilah
2. črc 2009

Dobrý ranko, dneska byli na brumlu vložený nový věci, jsou noinkách a hlavněmimi holčičí úplně super kouzelný 😉

endie
2. črc 2009

dobrí rano holky tak co na kolik ten dnešní srazík vidíte?

kelly1983
2. črc 2009

Dobré ráno holky. Holky chci se Vás zeptat budete se chodit v létě koupat? Já bych chtěla jet o víkendu do LA ale mám z toho docela strach, opalovat si bříško nemůžu,ne?

endie
2. črc 2009

ne opalovat bříško nesmíš měj přes něho aspon ručník a nebo něco a moc na sluníčko nelez, sice píšou že sluníčko je pro mimi prospěšné ale nesmí se to prěhánět, já budu chodit na bazén ale k našim 😀 a možná jednou zajdem do Aquaparku s manžou. Moje mamina když mě čekala tak se chodila koupat do rybníku a jaká jsem zdravá 😀 a plavání je dobré na záda a klouby

kelly1983
2. črc 2009

endie no jo plavání je dobré, ale já nosím ten pod půrnej pás aby mě nepadalo bříško tak s toho mám trochu strach s toho plavání.

endie
2. črc 2009

aha to jsem njevěděla že nosíš ten potpůrnej pás, si myslím ale že ti ta vodá ho bude právě nadzvédávat ne?

kelly1983
2. črc 2009

endie - no já právě nevím, jako myslíš to bříško, že mi bude nadzvedávat??

endie
2. črc 2009

no to bříško, protže voda jako by nadlehčuje, počkej podívám se na netu jestli něco nepíšou o tom

kelly1983
2. črc 2009

endie děkuji

adellaide03
2. črc 2009

Ahoj holky,
tak to já taky budu chodit plavat a už se nemůžu dočkat. Opalovat asi bříško moc ne i když moje mamka čekala bráchu v létě a opalovala se a brácha je zdravý jako řípa.

endie
2. črc 2009

kelly tady něco http://www.rodina.cz/dotaz149.htm ale když si najedeš na seznam a do vyhledávače zadáš plavání v těhotenství tak ti najede hodně odkazů, jdu hledat dál

kelly1983
2. črc 2009

endie děkuji moc jsi hodná

kelly1983
2. črc 2009

no když bude hezky tak pojedeme a uvidím, však když to nebudu přehánět tak by to mohlo být v pohodě🙂

endie
2. črc 2009

jasně, podle mě voda neuškodí 🙂

jsem byla se psem a jsem splavená 😝 si jdu dát sprchu jinak umřu

berryl
2. črc 2009

ahoj kočky.teď jsem dorazila domů a jsem úplně vyplivnuta!Risa je v pořádku a to tvrdnutí břicha je ok pokud to není 10x denně což já mám tak 2x. Endie dneska mi říkala,že snad budou fifejdy zavřené září,říjen porodní tak to musíme zjistit,ona tam taky chtěla jít rodit. Jinak mám úplně rozhozené záda z těch rehabilitaci,takže se omlouvám,ale nepříjdu i tak nám přijede majitelka bytu a sepíšeme smlouv na 3roky a musíme projednat plno věci. Jo a v lase ve 3p.je sam baby ruší to tam a je tam 30%sleva na vše od oblečení, postýlek, matraci atd.tak kdyz tak mrkněte já od nich ze skladů beru tu postýlku a komodu

berryl
2. črc 2009

jo a přibrala jsem mám už celkově nahoře 5kg. Jinak já si bříško a nic opalovat nebudu, kdyz se opálí strie, tak pak jde jeste více vidět a vypálí se to světle místo a pak už nezmizí a navíc mám strach z těch pigmentovych skvrn aby mi náhodou nějaké nenaskakaly!

adellaide03
2. črc 2009

Holky já už jsem psala Niky taky bohužel nepříjdu mám tu na návštěvě nečekaně kamarádku s miminkem tak se jí věnuju. Tak snad příště to vyjde už nám všem. Jinak si to hezky užijte.

berryl
2. črc 2009

tak snad jste holky moc nezmokly! Byli jste se podívát v tom lase? Niky a co ty testy ráno? Já jdu 30.7 a dělá to můj doktor tak se nemusím nikde objednávat,taky dobrý.

adellaide03
2. črc 2009

Tak to já jdu příští středu.

berryl
2. črc 2009

jsem zvědavá jestli to je tak hrozné jak to ostatní popisují 🙂

nika
autor
2. črc 2009

ahojki holky,tak jsem doma. nakonce jsem se sešly jen s Endie, díky berryl byly jsme nakoupit v tom samababy v Lasu, krásné, fajn, já mám spirálu an postýlku, povlečení, a dudlíka.

ještě tam zavítám, na vše mají slevu 30% krom kočárků některých a toho co už je slevněné jinak.

nika
autor
2. črc 2009

zmokly jsme trochu ale nerozpustily .-)

jinak testy na cukrovku, jdou přežít, já to měla na půl sedmé nalačno, vzali krev a moč, pak vypít cca 0,4 l sladké vody -- chuť jak umělé sladidlo, po hodině znovu krev a moc a pak zase ještě jednou.

krev z prstu tak mne bolí polštářek jak píšu.

nika
autor
2. črc 2009

ne povlečení, prostěradlo do postýlky, vše dokupy za 310,-

salikova
2. črc 2009

Ahoj,holky! Pekny,i kdyz dusny vecer!

nika
autor
2. črc 2009

ahojki sali na tebe jsem tu dlouho nenarazila, jakááááá

berryl
2. črc 2009

:o) manžel tam jel pro tu matraci a jeste koupil frote prostěradlo nepromokave a dudlik a já tam zítra pojedu pro ty kojenecke nůžky a vložky do podprdy no a jeste určo něco koupím 🙂