II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. črc 2009

ahoj holky Dan jak Ti je? Já jsem v noci jeste špinila,ale výsledky mám ok a mimi je v pořádku,mudr moc nechtěl ale pustí mě domů kdyby něco musím zpátky,ale mi je úplně dobře,spíše tady jsem byla pod stresem jo a pokud tady bude místo tak jdu rodit tady do Poruby všichni mudr super i sestry

petule83
5. črc 2009

Holky neblněte,ještě chvíli to vydržte!
Dan a nechceš si zajít pro jistotu k doktorovi?Já mám ale dny,kdy mám pocit že mi dítě vypadne z břicha,jakoby mi tlačilo na spodek a chtělo ven
Berryl drž se!Myslím na tebe,je dobře že je miminko v pořádku 😵 Já jsem taky rozhodnutá rodit v Porubě,i když tam mám jednu špatnou zkušenost na pohotovosti.

Já jsem ve středu celý den špinila,ale moc jsem to neřešila,protože ve čtvrtek jsem šla k doktorovi.Řekl mi že mám hodně prokrvený čípek a taky na něm trochu zaschlé krve.A je to vyvoláno těmi záněty a momentálně zase jeden mám 😠 Tak mi vzal stěr a nasadil nějaké globule na zavádění,protože krémy už mi nepomáhají.A prý se bude někdy stávat,že budu špinit.Tak hlavně že mimi je o.k.

Holky myslím na vás! 😲

dandulka1
5. črc 2009

Berryl ležím. Když jsem v klidu tak je to dobrý, jakmile se zvednu tak mě to tlačí dolů a mám křeče.

Petul - k doktorovi nechci dokud nebudu krvácet nebo se to nezhorší, jsou povini tě tam nechat aby byli krytý, to radši budu ležet doma. U kluka jsem vždycky plašila a pak jsem tam pokaždé ležela týden na pozorování.
V nemocnici je to dlouhý a stresující.

endie
5. črc 2009

holky moje to snad není pravda sváma ☹ , tak ležet nehýbat, odpočívát jasný 😀 si myslím jestli to nebude i tím počasím hnusným 😠

berryl
5. črc 2009

dan to máš pravdu mě si tady taky chtěli jeste nechat na pozorování,ale já budu raději ležet doma,navíc to máme kousek do nemocnice,tak je to ok. Tak pěkně lež. Já jsem právě dostala oběd styl školní jídelny, bez chutí no hnus fialovej :o)

salikova
5. črc 2009

Tyjo,holky-neblbnete!Hodne odpocivat a zadny stresy!berryl:Hlavne,ze je Risa OK.dan:Ja nevim no,ale radej bych k doktorovi zasla..Ale chapu,ze chces byt radej doma.Setrete se!

berryl
5. črc 2009

sal děkuji určite se budu mnohem více šetřit jo a máme zakázány sex :o) i kdyz jsme dlouho žádný neměli! Tak prý pro jistotu

salikova
5. črc 2009

A pro pobaveni pridam historku-sme ted s manzou na chate,je tu i jeho sestrenice se 7 ovcakama! A 2 peginezama,my tu mame naseho Marleyho(viz album).Jeli sme nakoupit a sestrenka zustala v chate se psama.Jak sme odjeli,Marley vyskocil z okna,podlezl branku a zdrhal.Hned mi to volala a ja infarktovej stav-kolem chaty sou lesy a kousek silnice!Nastesti se rozhodl vratit,ale nedal se chytit.Stejne ale skoncil v chate zavrenej,vyjici az do naseho prijezdu.A ovcaci-pohoda.No ostuda pro me jak tram!!!

dandulka1
5. črc 2009

Tak jsem celý den ležela, jen ve 4 jsem jela s klukem na koupaliště, brečel že všichni ze vsi tam jsou a tam jsem taky ležela. Bojím se ho pustiti samotnýho, ostatní děti jezdí, ale ještě jsem tu odvahu nadostala. Máme to kousek. V 6 jsme přijeli. Křeče už nemám, ležím s podloženou pánví. Ale budu dál polehávat, tlak do spodku mám pořád.
berryl už jsi doma?
Těším se do postele, jsem unavená z toho vedra, vůbec jsem odpoledne neusnula.

kaleilah
5. črc 2009

Ahojky holky, to je teda něco, mimískům se asi nelíbí vedro tak zlobíkujou 😖 Mě začali hrozně otékat nohy a začalo se mi dělat mlezivo, a dost, tak jen doufám že budu mít i hodně mlíka.

nika
autor
5. črc 2009

ahojki holky, jsem doma,
teda berryl a dan odočívat, miminka něják zlobí co? nebojte budete ok a vydržíme to společně co nejdýl.

my byli na chatě a dneska šílená bouřka a posuny tlaku vzduchu, taky mne bříško táhlo ale je to ok. našli jsem dva koše hřibů tak budu zítra vyvařovat, těším se. sice bych nejraději zůstala tam ale manžel musí zítra do práce.

jinak já ťukám že vedro zatím zvládám, ani otoky, uf, ale co není může být že. ale kéž by ne.

endie
5. črc 2009

nik ahojík

nika
autor
5. črc 2009

ahojki endie koukám že jsi byla nakupovat znovu 🙂

já tam asi skoknu v uterý zamluvit jednu postýlku, snad se s nimi něják domluvím.

nika
autor
5. črc 2009

jsem zralá do pelíšku ale ještě chvíli vydržím, sice odpoledne na hřibech to byla tůra cca 10 km, ale nevadí, abych v noci spala jak špalek 🙂

endie
5. črc 2009

😲 10 km 😲 by mě to zabilo 😀

jo byla ale jenom něco málo jsem vzala, pak tam půjdu až příjdou penízky, pro kalhotky do porodky atd

endie
5. črc 2009

jo a mám nové bžuško v galerce, mamina mi říká že jsem jak kysňa ☹ 😠

berryl
6. črc 2009

ahoj holky,není nic lepšího než se vyspat ve své postely vedle manžela :o) včera mě jeste bolelo břicho,ale dneska už je lépe. Jeste špinim. Musím se objednat do 5dní ke svému lékaři at to pohlídame. Modlím se at je vše v pořádku. Jo jinak si myslím,že by si měla jít každá maminka lehnout na jednu noc do porodnice,byla jsem na pokoji s nastávající maminkou plno dalších rodilo. Dostala jsem plno rad a tak nějak už nejsem vůbec nervózní a moc se na porod těším.

berryl
6. črc 2009

no vypadá to dneska opět na pařak takže vylezu ven az někdy večer a pres den budu polehavat. Strasne mě láká bazén,ale určo nepůjdu možná celé těhu mám strach už fakt ze všeho. Jinak mi prostě praskla nějaká cevka protože mám prcka hodně dole a buď tím jak tam skace nebo mě kopnul těžko říct! Malý atlet :o)

nika
autor
6. črc 2009

berryl jojo vlastní postel, souhlasím.
jsem ráda že je ti líp, prcek pěkně straší, atlet, co atelt třeba tam nacvičuje gymnastiku, co ty víš 🙂
takže krásný odpočinkový den a opatrně.

já mám dneska uklízecí, do čtvrtku musíme odstěhovat pokojík, tak jdu nato.
a aby jste věděly tak skříň už je vyrobená, safra rok a půl čekáme a teď je udělaná za týden.

adellaide03
6. črc 2009

Ahoj holky,
Endi to teda nevím co maminka vidí. Mě se Tvé bříško zdá tak akorát.
Berryl jen na sebe dávej pozor a určo mimišek vydrží až do konce.
Niky tak to si řáda, že už je skříň co?
U nás asi taky dneska bude vedro, ale ještě stále nemáme v provozu bazén tak snad dneska už se dá do kupy a já si konečně zaplavu jsem na t o úplně natěšená.

berryl
6. črc 2009

endie mi se Tvoje bříško líbí a nepřipadá mi nijak veliké!!!
niky tak to je super bude skříň!!!
adel to je paráda bude bazén :o)

berryl
6. črc 2009

tak jsem hodila do alba ten můj páteční nákup :o)

adellaide03
6. črc 2009

Teda Ber Ty toho máš já se úplně stydím s tím mým málem. Taky bych měla začím už něco kupovat kromě věciček, kterých mám teda dost.
Já dala do alba bříško a fotku z promoce

berryl
6. črc 2009

tak já už mám vše kromě postýlky a komody, kočárek je u švagrové
juj krásný pupíček

nika
autor
6. črc 2009

jo ráda jsem ale zrovna je tho něják moc, na udělání.

musí se to ještě připravit - vybourat, no tento týden zabalím co jde, odstěhuji pokojík k našim, a do pokojíku stávající vybavení komory a celou spíž. příští týden budu na chalupě s malým od bráchy a manžel bude rourat a montovat, tak snad přijedu a bude hotovo.

jen ten bordýlek co tu bude už to vidím.

berryl
6. črc 2009

to jo ten bordýlek Ti vůbec nezávidím, ale pak to bude super

no my jedeme do futura na oběd a koupit manželovi tenisky, tak tady budu později i se těším na vzduch, celkem i fouká tak jsem ráda

endie
6. črc 2009

ahojík holky

tak už mám vše hotovo a ted doělám oběd a půjdu k našim na bazen čvachtat se 😀

niki: ty jsi nezmar fakt 😀

Berryl: tak to je super že už je líp 😵

berryl
6. črc 2009

no teď jsem zjistila, že pořád špiním, ale to prý bývá, bříško trochu bolí, ale je o 100% lépe než předevčírem :o)

tak si to Endi pěkně na bazénku užij

manžel šel ještě do sprchy tak mám chvilku času

berryl
6. črc 2009

adel na promoci Ti to moc slušelo 😅

endie
6. črc 2009

a vy nakupte pěkně ve Futuru, a kdyby jste jeli do Shopingu tak tam jsou prý všude slevy i v chicoo
tak se hlavně moc nenamáhej, uvidíš že zítra už nebude ani stopa po špinění 😉