II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
17. kvě 2009

Ahoj holky, dlouho jsem chodila na snažilky a teď bych se ráda přesunula sem mezi Vás🙂

nika
autor
17. kvě 2009

lucajdak a kelly ahojki.
lucaj, todle netuším. ale od jednoho nabízejícího to jde v pohodě. myslím si že kombinovat spolu ne.

kelly ahojki, jak je v Brně? klidně mezi nás.

kelly1983
17. kvě 2009

Ahoj nika, děkuji.....v Brně je krááááááááááásně, svítí sluníčko a je teplo🙂
Vy se teda necháte překvapit co to bude?? To já bych asi nevydržela...já jsem v 16tt a řekl mi dr. že to bude holčička, ale za měsíc to může vidět i jinak 😉

nika
autor
17. kvě 2009

kelly jo, já chci, sice je to napínavé ale přeci jen je to první dítko.
právě jsem narazila na super nabídku kočárku taky u nás, starší ale za dobrou cenu, ach jo. to jsem ho chtěla kupovat až později, no počkám až se M vrátí a uvidím co řekne.

kelly1983
17. kvě 2009

To je hodně napínavé....a kde jsi to objevila na netu nebo někde u Vás v obchodě??

lucajdak
17. kvě 2009

Nika diky za info,musim si to tam poradne prostudovat.Jinak my se chceme taky nechat prekvapit.Kelly ty jsi z Brna?Ja taky.Je tady krasne.

kelly1983
17. kvě 2009

luca - ano jsem z Brna🙂

nitenka
17. kvě 2009

ahojky holky nakukuji 🙂 chci se zeptat na pohyby mimča já ješte necítím víc než bublání 🙂 tak nakukuji jak to mají jiný maminky.
když už jsem u ptaní dneska jsem měla v noci křeče na pravé straně v břiše dost velké ale odeznělo to a je klid na netu jsem se dočetla,že se to stáva a že to je normální mate některá zkušenost ?
díky za rady zase nakouknu 🙂

kelly1983
17. kvě 2009

nitenka - ahoj no já teda nemám křeče ale taky mě dost pobolívá bříško a někdy i píchá, ptala jsem se na to dr. a on říkal, že to k těhu patří, tak snad to tak má být

kelly1983
17. kvě 2009

jo a ty pohyby kdy to má vlastně být někdy v půlce, ne??

nitenka
17. kvě 2009

kelly ahojky mě právě nic nebolelo 🙂 v noci jsem šla na WC a dostala takové křeče že jsem tak seděla nehnutě pak to přešlo a v noci dvakrát znovu..dočetla jsem se že mimčo už asi tlačí na nervy tak se to občas přihodí když to rychle odezní bez krvácení tak je to normální..
už jsem v klidu ale v noci mě to vylekalo 🙂 atyk čekám vymodlené miminko tak jsem vystrašená ze všeho 🙂

nitenka
17. kvě 2009

kelly já už první bublání převalovaní cítila v 17 tt dodnes je to hodně stejné takové bubliny v břiše

kelly1983
17. kvě 2009

no tak hlavně že to odeznělo, když nekrvácíš můžeš být v klidu

nitenka
17. kvě 2009

já už krvácení mám za sebou nejdřív jen špinění a pak krvácení rozjezd byl dost divokej 3 hematomy ale od 12tt je vše ok ani šoatně mi není nic výsledky krve i ultrazvuku máme na 1

kelly1983
17. kvě 2009

nitenka no a takové jsou ty pohyby ne, jak popisuješ? Já jsem 16tt já zatím pohyby nemám

nitenka
17. kvě 2009

každným dnem už ti začne to bulání 🙂 ano to jsou pohyby 🙂 já jsem 2Ott a zatím cítím jen ty bublinky už se těším na kopance 🙂

kelly1983
17. kvě 2009

🙂 🙂 to se těším už mooooooooooooooc

nitenka
17. kvě 2009

holky koukám na ty vaše krásné věci co už máte pro mimčo já jsem posera zatím nemám jedinou věc 🙂 jen okukuju,ale na nákup se moc těším ale odvahu začít nakupovat ještě nemám

kelly1983
17. kvě 2009

proč nemáš odvahu nakupovat? Abych teda pravdu řekla, stojí u toho v obchodě půl hodiny a stejně nic nekoupím....pořád si říkám ještě je brzo...atak

lucajdak
17. kvě 2009

Nazdarek,tak ja citim taky pohyby od 19tt,ale taky bych to prirovnala k bublani,i kdyz nekdy je to i takove necekane stouchnuti.

kelly1983
17. kvě 2009

luci dělali ti tripl test?? Na které vady to je??

nika
autor
17. kvě 2009

kukám že se to tu rozjelo.
já sem tam bublinu cítím. ale moje bříško je trochu více obaleno tuky tak si budu muset ještě počkat.
těšíte se na kopance, jo, já taky .¨¨nitenko já nakupuji pomálu, postupně, mám měsíční limit na mimouše na nákupy a na spoření. tak se to snažím nepřešvihnout 🙂

nitenka
17. kvě 2009

nika ahojky já jsem hubenour a taky cítím jen bublinky 🙂a to jsem o týden víc než podle Ms mám zavedené už 5 dení emryjko takže jsem o 5 dní dřív .
já nenakupuji z pověry čekala jsem na miminko mnoho let a povedlo se až na 5 pokus umělého oplodnění jsem prostě vystrašená a furt nemůžu uvěřit takže zatim si dávam čas,ale mám prase a do toho si dávám penízky aby to pak nebyla rána cpu tam papírovky tak jsem zcědava co pak vytřesu 🙂
od 6:6 budu bez internetu stehujeme se na domeček a netuším kdy si tam pořídím internet tady se fakt super nakupuje

endie
17. kvě 2009

nazdar holky

dandulka1
17. kvě 2009

Ahoj holky, vítám nové.....
luca - většinou nakupuju jen na MMB ale nerozumím tvýmu dotazu. Vysvětli mi jak to myslíš.
berryl kde se touláš? 🙂
Vyprala jsem kočárek, posekala trávu, zasadila kytky a asi budu spát jak dřevo a zbudím se zítra až na oběd 🙂
nitenka - první kopnutí jsem měla 16+1 ale od té doby jen lehké a jen občas. Většinou když si lehnu a jsem v klidu ale jsem druhorodička, ty to cítí dříve. Jinak mám bolest břicha od včera. na levé straně dole úplně křeč, ale nekrvácím tak je to snad růstem miminka.
Holky v úterý se možná dozvím co to bude jestli se ukáže, jsem tak zvědavá.

nitenka
17. kvě 2009

ahojky endie koukala jsem na fotečky to je nadhera to jsou 3D fotky? fakt je hezky videt..máš stejný termín porodu jako já 🙂

nitenka
17. kvě 2009

luco díky za přivítání moc dlouho nepobydu 🙂 stěhujeme se a budu bez internetu od čeervna 🙂 já se kvám koukla protože mě zajímalo zda se tu nedočtu o křečech taky jsem je dneska v noci chytla a byla z toho vyklulena,ale už jsem v pohodě je to nové a máme strach.. tak držím palce na zítra já jdu na kontrolu ve středu tak snad tam taky zjistíme co čekáme..jsem zvědava

endie
17. kvě 2009

já už taky citím kopanečky od 19tt 😀 , jojo jsou to 3D fotečkky

nika
autor
17. kvě 2009

ahoki holčiny, tak jsem dneska dělala druhý třídící výběr věcí po malých od bráchy, no hodně jsem toho vyřadila a vyhodila. ale taky hodně nechala. probrala co je neutrální, protože je tam spousta modrého - maj dva kluky. nevadí na doma i když to bude holka bude fajn.

berryl
17. kvě 2009

ahoj holky mám novinku, dneska mě miminko poprvé koplo, bylo to super, osprchovala jsem se odpoledne, pak jsem se namazala kremem a čekala jsem az se to vsakne seděla jsem a najednou koplo nebo poskočilo, tak jsem se lekla, dala jsem na to místo dlaň a už nic tak jsem to místo zmáčkla, celkem silně a zase bylo to nadherne az mi vyhrkly slzy. Pak jsem mačkala asi jeste 20x ale už nic. Ach jo parada. Mám radost. Právě jsem došli já se zase prezrala. Nakrekly maso parky zelenina no všechno možné :o) vítám nové kočky! Kdyz si něco objednáš na mimi bazaru tak se můžeš podívát na další nabídku prodávajícího a objednat dále jinak nevím jak jsi to myslela.