II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
21. črc 2009

jet te 17 trojka objíždí celou Ostravu- bere to přes marianky u telecomu zahne do prava ajede přes Vítkovice na dubinu

berryl
21. črc 2009

aha tak to raději tou 17 😎

petule83
21. črc 2009

já bych musela na 3 za tebou berryl k vozovně,já jedu ze 17.listopadu 🙂 Ale jako je mi to jedno,ale jestli to 3 celé objíždí,tak radši tou 17 ne?

berryl
21. črc 2009

sejdeme se teda na vozovně jo

hele naušnice se dají píchnout už tak brzo??? 😲 😲 😲
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petule83
21. črc 2009

já nasednu o zastávku dříve na 17 a ty na ní nasedneš na vozovně jo?

endie
21. črc 2009

no dají ale lepší je prý až po očkování

berryl
21. črc 2009

jo jo snad se poznáme 😀 😀 😀

no já si taky myslím, že to je moc brzo, ale kdo ví, zase proč by to dělali že?

petule83
21. črc 2009

já ale nevím v kolik to jede a dívala jsem se tady na netu a nevyznám se v tom 😀 Já radši dojedu k tobě na vozovnu tu jednu zastávku a tam už pojedem spolu.V kolik?Radši dříve ne?Tak něco málo po 15 h.na vozovně?

petule83
21. črc 2009

berryl už to chápu,ta 17 je v 15.01 u tebe na vozovně,tak já teda pojedu normálně tou 17 a prozvoním jak budu nastupovat,sednu si do druhého vozu jo? 😀 To jsou domluvy 😀

berryl
21. črc 2009

ok takže 15h už budu na vozovně a přistoupím k Tobě :o)))

berryl
21. črc 2009

vložila jsem aktuální fotku

petule83
21. črc 2009

o.k.tak domluveno 😉 No jseš hubená,máš jen bříško 🙂 Já jdu vařit,papa zatím
jo berryl prosím tě kde tady v Porubě se otevřel ten obchod s kojeneckým?nevíš?

berryl
21. črc 2009

no obchod s kojeneckým je na hl,třídě tam mají všechno a pak je ještě jeden a tam mají ty dřevěné věcičky na zeď nevím co myslíš přesně?

berryl
21. črc 2009

jeden je kousek od točené zmrzliny na hl,třídě a druhý naproti kousek výš

salikova
21. črc 2009

Holky,a myslite,ze kdyz moje mamka a ani jeji mamka nekojily,ze taky nemusim?No a pejsek uz je OK-lita tu za tenisakem jak cvok,na to,ze byl vecer na umreni a zvracel..On je takovej nacvik na miminko🙂Mame chalupu tak trochu na samote,tak sem v premyslela,kde tu sezenem veterinare.Ja dnes delam bolonske spagety.Dobrou chut tem,kteri uz obedvaji!

petule83
21. črc 2009

tak asi spíš ten na hl.třídě.Já ještě nemám věci do porodky,kojící podprdu a tak...a nevím jestli to objednat z netu,nebo koupit někde 😖 V tom sam baby už nic nemají.Ty kojící prdy jsou na nic,já chci vystuženou.

Sal já myslím že to není dědičné,že klidně kojit můžeš 🙂

berryl
21. črc 2009

podprda se má kupovat až týden před porodem a tak o číslo až dvě větší, tak to já ještě nekupuji!!!a když tak ji koupím až po porodu, tady na hl. třídě je obchod se spodním prádlem a ty podprdy tam mají

sal já si taky myslím, že to není dědičné!!!

berryl
21. črc 2009

ta kojící je dobrá hlavně když jsi někde mimo domov, jednoduché ovládání, ale první týden budu doma určo tak můžu mít svojí a nebo si zajdu hned koupit, mám totiž tušení, že se mi prsa určitě nalijou tak o 2 čísla 😕

petule83
21. črc 2009

aha,tak super,děkuji za info berryl 😉 Takové věci já prostě ještě nevím no...první mimi,tak jsem z toho kapánek vyplašená 😅

berryl
21. črc 2009

to já jen sbírám rady od zkušenějších 😀

nika
autor
21. črc 2009

ahojki teda vy jsem toho nakecaly.

jo s cukrovkou taky mi nebylo dobře ale až jsem přijela do práce, protože hlady do jedenácti je hnus. je dobrý s někým jiít, nebo alesoň zajímavou četbu.

naštěstí jsem mohla pít čistou vodu ale až po první moči a krvi nalačno. tak se to dalo, ale nesměli jsem odcházet jen před budovu, protože fyzická zátěž - tedy i delší chůze ovlivňuej spalování cukrů tak proto je nutný klid, aelspoň u nás.

holky venku je děsně, mraky a dusno, jsem zvědavá jak přežijy ty vedra v práci 😨

endie
21. črc 2009

ahojík niki 😀
je to děs umírám vedrem

nika
autor
21. črc 2009

počkej zítra to bude teprve sranda.
já tu měl amamku se synovcem, a teď dělám steaky, hm voní to tu, bo bude bašta.

nika
autor
21. črc 2009

koukám že jste probíraly naušničky, kamarádka nechávala píchnout uška do 2 měsíců, chodí k dětské lékařce co dělá i akumpresuru, ta ji říkala že do dvou měsíců je to nejlepší, mimi nevnímá tolik boelst a ryhle zapomene, a taky si tolik za ouška netahá.

berryl
21. črc 2009

ahoj kočky, tak jsem teď dorazila domů úplně hotová, byla jsme v hypernově a pak v ikea, už to prostě nedávám tak dlouho chodit tvrdne mi břicho a moc toho neuchodím, takový malý hypochondr 😀

všude je tolik slev trička po 139,- paráda tak jsem si 2 větší koupila ať mám do zásoby

nika
autor
21. črc 2009

šikovná berryl, jojo to chození je na prd. mi to dělá jen ve městě, na chatě ani jednou, spíše je to z toho spěchu, ať člověk chce či nikoli toto asi vnitřně neovlivní.

trička jsou fajn, budeš kočenka určitě.

berryl
21. črc 2009

no dneska mi ujela tramvaj kdybych mohla běhat tak ji stihnu, no rozeběhla jsem se a pak jsem si to rychle rozmyslela, když mě píchlo v boku 😒

berryl
21. črc 2009

asi si ty pařáky ještě užijeme

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/119296...

nika
autor
21. črc 2009

😀 to věřím, hele musíš na sebe dávat pozor.
četla jsem že jsi slaměnka, neboj uteče to. venku je krásný západ slunce

berryl
21. črc 2009

no, ale zatím se teda nenudím
zítra příjednou rodiče a pak kamarádka
ve čtvrtek jdu cvičit a pak už je manžel doma :o)