II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
30. črc 2009

Ahoj, endie! Tak super 🙂 A manželovi všechna čest!

endie
30. črc 2009

tak pak dej vědět jestli to ted a zvládly 😀
jdu dát sprchu a konečně si umýt vlasy jsme jak paní mastnáková 😀 😀

nika
autor
30. črc 2009

utíkej a užij si vanu,
já si tu užívám bince a taky se těším na vanu, ty kachle od barvy mi daly zabrat.

nika
autor
30. črc 2009

😀 😀 😀 mi je tu horko, ach jo máme v bytě pořád nad 27 stupňůůůů

jojinak už půjdu do práce jen 15x se mám co, díky zítřejší dovolenéééééé, a z toho ještě jeden den k doktorovi takže vlastně jen 14,5 dne .... už mi hrabe co. 😀 😀 😀 😀 😀

salikova
30. črc 2009

nika: Už můžeš stříhat metr 😀

nika
autor
30. črc 2009

sali skoro malé pravítko, ne, 🙂

ach jo, já už chci zítra, hotovou skříň uklizený byt, hahaha kéž bych se probudila do hotového.

jo jinak do Polska jedeme až příští týden, manžel má něco neodkladného 😀 😀 😀

právě tu počítám, prohlížím plínky, pořád mne to nepustilo - látkování, to bude víkend, chci už objednat abych měla něco nakoupeno.

salikova
30. črc 2009

no jo vlastně spíš pravítko - metr už by byl zbytečnej! 😀

nika
autor
30. črc 2009

jo to jo, musela bych stříhat skoro po 10 cm za týden to pak jo. 😉 😉

nika
autor
30. črc 2009

dneska jsem zaplatila šátek na nošení dětí - mohla jsem mít půjčený ale našla jsem si na mmb krásný přihodila azapoměla, a mám jej za 150. dobrý ne, a taky španělskou deku neodolala jsem, budu mít jednu deku bez práce no.

petule83
30. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Tak my jsme dneska byli v poradně a jsme v pořádku 🙂 Říkala jsem doktorovi o tom tvrdnutí břicha,tak mi dal magnesko a prohlídnul mě,ale jsem v pořádku a předčasný porod prý nehrozí 🙂 A ta děloha se tak normálně stahuje a proto to břicho tvrdne a pokud to není moc,tak je to v pohodě.A nabídnul mi,že mě může porodit,pokud budu rodit na fakultce v Porubě 😀 A cukrovku nemám 🙂

Berryl teda tys to vychytala s tou cukrovkou 😀 Tak ať je krev v pořádku! 😉

Endie super že už je ti dobře!A manža je šikulka!Já něco podobného zažila když jsem byla s přítelem loni poprvé na dovči v Chorvatsku,taky mi bylo děsně zle a on se o mě taky tak hezky staral 😉 A to jsme spolu teprve byli tři měsíce 😀

Niki tak hurá do práce,už jen chviličku! 😀

Holky jdu spát,jsem utahaná z toho vedra.Tak pa a dobrou 😉

nika
autor
30. črc 2009

petu, jak huráááá, jo ej to síla, s kolegyní v kanclu budu jen příští týden, ona pak má dovolenou.

jiank díky za popis, a dobrou noc.

dandulka1
30. črc 2009

Ahoj holky, endie jsem ráda že je ti líp, už jsem myslela že jsi v nemocnici. Já mám toto také za sebou a myslela jsem že porodím tak vím jak ti je. Nika jakto že máte takové vedro? Já mám na sobě svetr, tady je chladno.
Dneska mi pne břicho a svědí kůže. Postýlka je hotová, natřená ale nafotím až nám jí někdo pomůže odnést do ložnice. Je tak velká že musíme ložnici přestěhovat 🙂
Ted jsme probírali co vše ještě musíme zvládnout - vymalovat 63m čtverečních, vyrobit schody do patra + zábradlí, osadit parapety, zavěsit žaluzie(už jsou objednané), položit na celou plochu podlahu a napsat diplomovou práci. To vše do konce září.....asi budu muset manžela muset naklonovat.
Koupila jsem v Tescu brindáky a jsou tak hezké že mi bude líto je rozbalit 🙂 a přikládám fotky krtka v kalhotkách.

nika
autor
30. črc 2009

dandul tu bylo dopolende 31,5 ve stínu, tak se nediv, je to vyhřátéééé

dandulka1
30. črc 2009

aha, u nás bylo 24.

nika
autor
30. črc 2009

dandul koukám taky toho nemáte málo co.

připadám si jako doma, naštěstí jen ta diplomka nás nečeká, zato manžel rozjíždí nový projekt v práci a nové zakázky, to se vyrovná, a jen jiné upravy v bytě, vymalovat, dodělat, atd atd atd, a dovolená, en tu se těšííím.

nika
autor
30. črc 2009

dandulko krásné fotečky, moc ti to slušíííí

salikova
30. črc 2009

Jéé - konečně vím co je to "krtek v kalhotách" 😀 😀 😀 Ale moc ti to sluší a detail bříška - je nádherny! Já ho třeba nemám vůbec tvarovany - prostě od prsou dolů je to natekly 😅 A nádherny bryndáčky! Úplně škoda je použít...

dandulka1
30. črc 2009

To mi povídej. Opravujeme starý dům a pořád byl jakoby čas, najednou jsem otěhotněla a čas ubíhá. Už rok nemáme obývák, máme jen vrchní patro - ložnici a pokojík a takový kumbál mi manža udělal kde mám vše (ale velký 6x5m)- sezonní věci, vánoční, prostě co mají jiní v bytě ve skříních a tak už bych si obývák přála, jsem celý den nahoře nebo dole v provizorní kuchyni kde není ani okno ani televize. Ta diplomka mě štve, jinak je to dobrý, bude mít 14 dní dovolenou, ale pak školu a 3 dny školení. Naštěstí má jednu diplomku za sebou už předloni tak doufám že mu to půjde rychle.

dandulka1
30. črc 2009

Holky díky, hezky se to poslouchá. 🙂 Jste fakt kámošky 😉
sali - no neboj, nejdřív použiju ty bez obrázku 🙂
Jdu se osprchovat a lehnout, budem s manžou navrhovat zábradlí jaký má vyrobit. Chtěli jsme koupit hotový schody a nejlevnější 60 tisíc bez zábradlí tak si je vyrábí pomalu sám a vyjdou na 8 tisíc, to je sakra rozdíl. Přeju hezký večer. Zítra začnu prát mimi oblečkyna první měsíc a ukládat do pytlů protože pak budu zařizovat dole byt a musím manžovi něco pomoct. Tak papa kočky.

salikova
30. črc 2009

Moc to nepřeháněj a šetři se! Dobrou noc!

nika
autor
30. črc 2009

dan nemáš to jednoduché,
já prát budu až po 2.9. jak budu doma, dříve nestíhám a bude ještě reorganizace a škatule - pokojík, šatna, komora, takže do té doby zůstanou oblečky kde jsou 😀

berryl
31. črc 2009

dobré ráno holky, já včera byla odpoledne venku a dorazila jsem po 21h a už jsem neměla sílu psát
Endie jsem moc ráda, že Ti je lépe!!!
Dan krásné bříško a celkově Ti to moc sluší a Ty bryndáčky jsou parádní.

No jinak my budeme příští týden dělat tu koupelku, musí se to všechno vysekat atd, takže bude hodně bordelu, prachu, tak budu asi u rodičů, tady být s pejskem stejně nemůžu. No holky už ať je to hotové a můžu si taky pomalu dělat pořádek a vše chystat, protože v tom 9 měsíci už nebudu mít sílu a budu ráda že budu 🙂

mám nakoupeno plno věcí, všechno různě postrkané ve skříních, tak už ztrácím přehled, jak bude hotová koupelka, přiveze se i nová skříň. Já už bych to chtěla mít hotové všechn nejlépe za jeden den 😕

nika
autor
31. črc 2009

krásné ráno 🙂
jojo berryl to znám. právě dochystávám pro dělníky, jdu ještě nakoupit a pak se bude pracovat, a vůbec se mi nechtělo z postele, vzhůru jsem od půl páté ale ležla jsem ještě a povídala si s bříškem.

berryl
31. črc 2009

😀 no já tady teď taky nějak nemůžu udržet hlavu a možná si půjdu ještě lehnout uvidíme

nika
autor
31. črc 2009

tak jdi, třeba ještě zabereš a dospíš se. já utíkám pro čerstvé pečivo a něco na zub pro chlapy. doufám, že to budou mít brzo hotovééééé.

v noci jsem pořád počítala, a prohlížela ve snu plenkové webovky, už mi fakt hrabe 🙂

berryl
31. črc 2009

:o) mi dá nakonec plenky švagrová a takové ty s obrázkem mám ze sam baby

nika
autor
31. črc 2009

ok, já chci ale používat plínky i na přebalovaní látkovky, jednorázovky minimálně, 😵 nadchlo mne to u kolegyně a mám pro to své důvody. chci to zkusit, třeba to pak vzdám, ale asi ne 🙂 nejlepší že i manžel je pro látkovky. sám s tím přišel a ptal se mně na to.

nika
autor
31. črc 2009

utíkám, zatím pa

ale budu tu s vámi skoro celej den tak paapapapa

berryl
31. črc 2009

aha tak to jo, no žádná hrůza to nebude dělalo se to tak vždycky, že? tak mi pak napiš co tě na tom tak nadchlo jo