II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
6. srp 2009

tak to mě všechny kamarádky taky odrazovala, že to je zbytečné a tak, no jdeme dneska s Peťulkou na první hodinu a uvidíme jak se nám tam bude líbit, pořád se tam podle mě dozvíš hodně věcí, seznámíš se a tak ne :o)

salikova
6. srp 2009

No já si taky myslím! Tak ať se vám to líbí a pak dejte info! 😉

berryl
6. srp 2009

jo jo určitě napíšeme
ty už máš vybraný kočárek a sedačku atd,?

salikova
6. srp 2009

No - mám vybrany 4 torjkombinace (v - cross, atlantic espiro, x-lander, i´coo_Esprite 2008) - i když sem všechny viděla naživo, tak se furt nemůžu rozhodnout... Teď je chcem obejít v obchodech a uvidíme, no...

salikova
6. srp 2009

Jéé - berryl! Ty už seš 30tt! A já budu zítra 😲 To nám to letí...

berryl
6. srp 2009

utíká to rychle ještě se párkrát vyspíme(pokud to půjde) a budeme tři 😲
no máš z čeho teda holka vybírat :o))) tak ať veberete dobře !!!

kaleilah
6. srp 2009

sal nejsem 😖 jsem pražanda, ale před dvěma rokama jsem tam prodala byt a přestěhovala jsem se na západ ☹ 😉 jinka dobré ranko 🙂

berryl
6. srp 2009

kale dobré ranko

salikova
6. srp 2009

berryl: No, vybírání bude boj - sem strašně nerozhodná...

petule83
6. srp 2009

Hezké ráno 🙂 Já jsem dneska spala bezvadně a kdybych se nevzbudila teď,tak spím ještě a zdálo se mi,že začlo sněžit 😀

Dandulko to je krásné,žes dostala prstýnek 😵 Syn je kabrňák 😀 To je od něj fakt milé 🙂

Sali a ty ještě zvládáš chození po hradech?Já už jaksi moc ne ☹ A to bych ještě moc chtěla.

Holky já už kila raději neřeším,já si budu muset koupit už "třetí rifle" ☹ Oboje mám malé,asi mi děsně roste prdel nebo co 😠 Ještě jsem měla v záloze černé kalhoty těhotenské a ty jsem měla od začátku velké a teď jak jsem je oblíkla,tak je mám úplně natěsno ☹ Ach jo 😔

salikova
6. srp 2009

Peťul: Já sem v tomhle v poho 😎 My strašně rádi lozíme po zříceninách a tak a letos sme to omezili jen na takovy kratičky výlety, tak mi to strašně chybí... Já třeba miluju rozhledny a letos sem byla jen jednou, tak mám celkem absťák... Ale včera mě potěšila taková mladá holka se svou mamkou - jak sme šli dolů, tak sme je skoro na začátku potkali a ptali se jestli je to daleko, že už nemůžou (!) - no, ten největší kopec je ještě čekal 😀 Tak pak mi řekly, že mě obdivujou, že sem to vyšla - tak sem na sebe byla pyšná 😉

salikova
6. srp 2009

A stěma kalhotama - ještě, že je teplo: mám pořád tu jednu těhu sukni, která je teda pěkná, ale už mi leze na nervy, jak ju furt nosim...

berryl
6. srp 2009

mi zase všichni říkali, že mi stačí pár věcí a že to budu střídat, ale přes to léto chodí člověk ven pořád, potí se a taky chce nějak vypadat, takže minulý týden jsem si koupila riflovou sukni už jsem to taky v té jedné Sal nedávala :o)

petule83
6. srp 2009

Sali tak to je v poho,jak ti to ještě jde 🙂 To my jak jsme byli na Hukvaldech,tak jsme měli během toho výstupu několik zastávek a všichni na mě koukali,jak funím 😀 A to jsem byla v 5.měsíci,co teprve teď? 😝 No já chodím v jednich elastických legínách a ty jsou fakt úplně super a pohodlné,ale to je tak jediné co oblíknu 😠

salikova
6. srp 2009

No, ještě mám pláťáky na zavazování 😀

berryl
6. srp 2009

to já když chodím dlouho tak mi tvrdne bříško, takže mám bohužel smůlu

včera mě tak tlačilo břicho, že jsem říkala manžovi že už asi rodím a on mi na to řekl ,,už zase,, 😀 😀 😀 já až budu fakt rodit, tak on mi nebude věřit 😲

salikova
6. srp 2009

No, tak to já musím říct, že mě netvrdne - občas mě teda sem tam píchne - ale to je momentka... Peťul, já taky funím...Jako udýchám to, ale funím...

berryl
6. srp 2009

jde to s nám z kopce :o) místo do kopce

salikova
6. srp 2009

berryl: Myslím, že až budeš opravdu rodit, tak manžel uvěří 😉

berryl
6. srp 2009

to doufám
jsem zpět mám dekorace na stěnu medvídka pu a toho růžového čuníka i oslíka a jsem max spokojená :o)

salikova
6. srp 2009

Já se ještě nikam nedostala - ale za chvilku vyrážíme ven 😎

kaleilah
6. srp 2009

Tak právě mi odešla poviná návštěva, moje babička 😝 berryl to bude mít Ríša krásnej pokojík, já mám záclony-závěsy s medvídkem pu a vypadá to moc pěkně, sal já to ty hrady závidim, u nás v okolí toho moc není, s dvěma dětma to taky moc nejde a hlavně nejsou korunky ☹

nika
autor
6. srp 2009

ahojki holčiny 🙂

kaleilah
6. srp 2009

ahojky niko, tak jak dneska bylo?

nika
autor
6. srp 2009

jo dobrý už bude pátek, takže pohoda, jen teplo jak předpovídali, u nás je uplně azuro.

nika
autor
6. srp 2009

jen zítra to bude v práci trochu smutnéééé, jsem poslední den s kolegyní v kanceláři, od po má dovolenou 2 týdny a já ty dva týdny tam budu poslední. ach jo. těším se na mimi ale bude mi chybět. ale těším se jak tam budu jezdit na návštěvy 🙂

kaleilah
6. srp 2009

☹ ale je zase super že jste spolu měly dobrý vztah, to se pak pracuje taky jinak. U nás v práci kolektiv nic moc 😒 po rodičáku se tam už nevrátim

nika
autor
6. srp 2009

tak my tam jsme jako rodina, opravdu, nebýt to tak dobré tak už sedím asi dlouho doma. ani se mi s nimi nechce loučit. bude to boelstivé. i v tom že se tam po rodičáku nevrátím, je to přeci jen tam 45 km a zpět taky, hooodně daleko na dojíždění s dítětem ve školce.

ale kdo víííí, že.

berryl
6. srp 2009

ahoj holky,tak my byly dneska cvičit a jsem hotová, po 15min ze mě úplně lilo, byla jsem celá červená 🙂 pak jsme byli na balónech a učili se dýchat no a nakonec si povídali,mi se to moc líbilo,ale jak mě teď bolí břišní svaly a stehna,se zítra nepohnu :( za to se mi určite dneska bude dobře spát

petule83
6. srp 2009

Kristýn já jsem jak mrzák,všechno mě bolí,nemůžu chodit 😀 Takže zítra to bude masakr 😝 Au au 😢