II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
22. srp 2009

kal není zač. ceny má paní skvělé a ty látky, taky, už jsem pokukovala i po látce na naše cíchy, ale těch máme tolik, že nene, zakázalajsem si to. pěkně budeme šít jen na miminko 🙂

jinak krásné ráno, u nás teda jen velmi lehce zataženo , teplota je někde na 20 stupních a já mám po snídani a vypravení manžílka na služebku.

berryl
22. srp 2009

ahoj holky,tak tady je pod mrakem, jinak dnes večer opět ve 3h vzhůru,teď už se mi to nestalo skoro týden. Spala jsem celou noc no škoda teď se zase budu budit.

nika
autor
22. srp 2009

tady už jsou taky mraky, a je lépe, ale jak pracuji tak se potím stejně jako kůň.

nika
autor
22. srp 2009

berryl co nožka už poslouchá?

🙂

berryl
22. srp 2009

děkuji za zeptání! Vypadá to moc dobře, už tak moc nekulham. a ani to tak neboli,tak jsem moc rada fakt bych nerada měla nějakou dlahu. Začíná mě,ale trápit vytok a svědění. Petul mi radila tu aktivii,ale mám z toho trochu strach. Tak buď vydržím do čtvrtku to jdu k mudr nebo navštívím lékárnu,ale není to vůbec příjemné :o(

nika
autor
22. srp 2009

to věřím, já musím zaťukat, že nic.

hm neporadí, aktivii jsem četla ale nevím nevím.

petule83
22. srp 2009

Ahoj holky,tak mě se blbě spalo ☹ Bolí mě v noci děsně ty kyčle 😝 A na zádech už taky ležet nemůžu,začlo se mi blbě dýchat,když tak ležím.Tak nevím,asi jedině koupit ten kojo polštář.Ale moc se mi nechce objednávat z netu,Berryl poraď kde ho koupím tady v Ostravě?Pokud možno dnes 😀 Mají ho ve šparu,ale zdá se mi nějaký málo naplněný za 550,- 😖 Jinak je fajn že nožička se uzdravuje 😉 S tou activií tomu věřím,ale taky se bojím tam strkat tampon abych řekla pravdu 😅 Ještě říkala Vlaďka jakousi lázeň,ale teď nevím jakou,myslím že heřmánek,ale to si nejsem jistá.Nebo se rovnou zkus zeptat v lékárně 😉
No my skočíme na oběd a fičíme do moebelixu nakoupit nějaké věcičky.

nika
autor
22. srp 2009

je petul tak to tam okoukni taky se tam chci někdy zastavit. potřebuji závěsy a nějaké maličkosti.

kaleilah
22. srp 2009

ahojky holky, tak jsme se vrátili z německa, cesta bez problémů a i na blešáku se nám dařilo 😀

nika
autor
22. srp 2009

kal to je super, co jste vše nakoupili na blešáku?

nika
autor
22. srp 2009

tak tady začalo konečně více pršet, zrovna jsme byly s Bessi na procházce, jen je škoda že mi nebude schnout prádlo 🙂

kaleilah
22. srp 2009

niko až tak moc jsme toho nenašli, ale mám spací fusak pr Danýse za 1 euro, a ještě jeden větší za 3 , a pak 4O těch velikých pěnových kostek na zem-puzzle za 3 eura, takže super, můžeme mít ppěnovej koberec po celým bytě 😀 manža si koupil půllitry a ještě nějaký lbinky, ale já mám radost z těch fusaků, ale hrozně velikou 😀

nika
autor
22. srp 2009

tak toje superní, ono se vždy něco najde.
já pořád řeším věci pro mimi, tak něják uvažuji že jsem si toho naplánovala něják moc, co musím stihnout udělat. včera jsem si vzpoměla že jsem měla kdysi doma obří koš na prádlo - ael děsně starý, tak jsem uvažovala kde je, no byl v garáži, je teda na dně z venku trochu poškozen, ael asi ho opravím - u kamaráda vyčistím vapkou a nechám nastříkat - má stolárku nějakým nezávadným mořidlem a budem ho používat v obýváku pro mimi. ušiju na něj potah, z něčeho vyymslíem matraci.

druhou postýlku tak zatím nebudeme brát a basta. fakt toho mám málo. ještě uvažuji jeslti na něj dělat konstrukci s kolečk nebo se na to vykašlat. to uvidím jak to schválí manžel.

nika
autor
22. srp 2009

teď tu sepisuji seznam věcí které chci koupit v ikea a jiném obchodě s nábytem.
je toho teda dost .-)

kaleilah
22. srp 2009

jé a co všechno ti ještě chybí? já nekupuju vůbec nic 😀

nika
autor
22. srp 2009

kaleilah hooodně věcí vlastně jsem za poseldní 3 TÝDNY krom kočárku nic nekoupila. teda jo potvrdila jsem dneska koupi autosedačky a příští neděli jak se budeme vracet z dovči ji vyzvedneme.

jinak chybí, moc věcí. matrace do postýlky, povlečení (mám na dvě látku, ještě koupit další - plus věci na ušití - molitan a vatelin na rychlozavinovačku, mantinel.), kosmetika (tím myslím i návštěva lékárny . teploměr, líh,......, plenky - něco je objednáno něco koupím na dovči - budeme v Brně tak jdeme na posezení o látkovkách tak tam nakoupime co chybí. i jednorázovky ale chci jen pár, do začítku. podložka na přebalovák, ještě jednu deku - ale to velkou a budou z ní dvě, mám jen španělku s medvídky.
mi věci do porodnice - skoro všechny.

není toho moc ale zdá se to.
a to je jen nahrubo napsáno.

nika
autor
22. srp 2009

další ještě uvidím, o dovči pojedu ke švagrové, tak uvidím co mi půjčí či dá, má 10 měsíčního prcka, a něco mi přislíbila i sestřenice - ta zase 14 měsíční holčičku u ní budeme na dovolené. mám strach že na cestu zpět nám náš kombík ani nebude stačit. 😀

nika
autor
22. srp 2009

spíše máme ještě spoustu práce na bytě, ale to vše se zvládne, a nevím totož jestli bude manžel doma nebo celé září na služebce.
když tak to zařídíme s mamkou, ta se nabídla že pomůže.

dandulka1
22. srp 2009

Ahoj holky, dnešní noc stála za houby, bolí mě kyčle od ležeení, na zádeech nemůžu, to see mi blbě dýchá a brní mi ruce. Co hodinu jsem byla vzhůru. Celý den jsme makali, už máme i vytapetovanou tu neejvětší stěnu v baráku a ted jsmee byli nakoupit a vybrat světla. Jsem k.o. Už týden trpím se žáhou, už mě to až bolí tak jsem na suchém rohlíku. Ještě jsmee museli pro kluka, na koupališti bylo rozloučení s létem tak tam byla pro děti diskotéka a atrakce, byl tam 3 hodiny a nechtěl domů. 🙂 Jdu si leehnout, dneska už lezu po čtyřech. Papa

nika
autor
22. srp 2009

dandul ty se teda nešetříš. s manožou jde práce od ruky, co, já jsem na vše sama, takmi vše trvá 4 x dýl, ale jde to i pomalu.
pěkně odpočívej a zítra pěknou neděli,

já žehlím 🙂

petule83
22. srp 2009

Ahoj holky,Dandul já mám to samé s těma kyčlema 😖 A žáha taky,už druhý den 😝 A dneska mi celkově bylo blbě,malý divně leží,na žaludku i na střevech či co,bylo mi děsně těžko celý den.V tom Mobelixu mě tak kopnul,že jsem Tomášovi úplně zmáčkla ruku a musela jsem si na chvilku sednout,ještě že jsme zrovna byli v oddělení sedaček 😀 Koupila jsem tam ten kojící polštář,170cm za 550,-
Jinak Niki mají tam akci na závěsy,za 59,-ale nevím,jestli se ti budou líbit,ale nejsou špatné,my jsme vzali.A mají tam děsné vedro,myslela jsem že padnu 😝 Já jsem taky žehlila,ale zvládla jsem jen 6 plínek a víc ani náhodou,cítím se jak nafouklý balon 😝 Přítel maluje obývák a prý si ho i sám pak uklidí,no zlatý chlap 😀
Kalei dobře jste nakoupili 😉
Tak já půjdu pomalu do postýlky vyzkoušet ten kojo polštář 😅 Papa a hezký večer všem!

nika
autor
23. srp 2009

krásné ráno,
tak dneska se mi teda na to že bylo chladno spalo děsně zle. pořád jsem měnila polohy, ikdyž jsem docela fit na to vše. venku je krásně sluníčkově a fouká, paráda.

berryl
23. srp 2009

ahoj holky,tak my včera přijeli az kolem 21h z toho grilování a bylo super i kdyz pršelo,tak nám to nezkazilo náladu a přesunuli jsme se do garáže. Měli jsme plno jídla nejlepší byla kyta mnam. Jsem se přecpala az mě bolelo břicho. Spala jsem celou noc. Svědění je už lepší,ale mám i trochu vytok :o( teď čekáme na rodiče mají přijet a maminka už mi včera vyvarovala dobroty ach to se mám ! Jinak tohle počasí mi vyhovuje neprší,ale nejsou žádné paraky :o))) petul jak se spalo s polštářem?dan už je líp?

kelly1983
23. srp 2009

Dobré ráno, jak se máte?

nika
autor
23. srp 2009

berryl ty jo ty se máš grilovačka, hm dala bych si říci 🙂

nika
autor
23. srp 2009

ach jo, právě mi utekly dvě věci na mmb, ☹

petule83
23. srp 2009

Hezkou neděli 🙂 Teda Týnko ty se máš,grilovačka,mňamky od mamči 😉 Jenom papkej pokud můžeš,nemáš tolik kil nahoře,tak doháněj 😀 No sice se mi s polštářem spalo fajn,kroutila jsem se kolem něj jako had 😀 Ale stejně už se blbě spí a když najdu vhodnou polohu pro sebe,tak se to zase nelíbí prckovi 😠

Kelly jak se máš? 🙂

nika
autor
23. srp 2009

petul s tím spaním to lepší nebude 🙂 už to musíme vydržet.

dandulka1
23. srp 2009

Ahoj holky, spaní na houby, žádná poloha mi nesedla. Dneska chodím od ničeho k ničemu. Manža pomáhá pantátovi a zedníkovi betonovat podlahu v jejich kuchyni a mě nic nebaví. Bolí mě chodidla za ten týden práce. Jdu žehlit, ještě 150 kusů trik vyžehlit a nafotit a mám hotovo.S dalším zbožím počkám až po porodu, už fakt nemůžu. Včera jsem koupila v globu plíny na 4-9 kilo - 189,- kč Huggiees a k tomu zdarma 80 kusů vlhčených kapesníků Huggies ke každému balení, to jee super.
Přeju hezkou neděli.

nika
autor
23. srp 2009

dandul to je superní cena, za kolik kusů?