II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
23. srp 2009

už to mám z letáku, 72 kusů,
holky kdy bude ten globus i v Ostravě?

petule83
23. srp 2009

Niki já vím 😖

Dandulko už se šetři!Ty plínky to je super akce,u nás se otvírá Globus 4.9.,to tam bude lidí jak sraček 😝 Ale jsem ráda že tady bude,mám to kilometr od baráku 🙂
Holky jakou velikost plinek kupujete do porodky?

nika
autor
23. srp 2009

petul díky, to bude. já do Globu jezdím vždy jak jedu k Bráchovi jak frčím přes Brno, asi se stam stavíme.
ale tím že chci jen něcomálo tak jsem se rozhodla že vezmu balík Haggies a Pampers vše newborn,
do porodnice brát u nás nemsuím ale určitě newbornky

nika
autor
23. srp 2009

petul když jsme u toho, bude Globus ta stavba u Klimkovické ulice, nad křižovatkou s Rudnou? nebo jinde?

petule83
23. srp 2009

Niki ty jo to já nevím? 😕 😅 My bydlíme v Porubě směr na Opavskou a jak pojedeš pořád směr na Opavu,udělali tam nový kruhový objezd a hned za ním stojí Globus.Já ti to neumím líp vysvětlit 😀 Víš aspoň trochu?

nika
autor
23. srp 2009

jo vím neboj 🙂
no na Klimkovické stojí taky něco ale asi to bude nějaká fabrika 🙂

no já jsem zvědavá jak budu v po hledat ten obchod s kořárky, Porubačky, má být na Hlavní třídě, někde u nějakého prodejny elektra, víte?,?????

petule83
23. srp 2009

Jo já už vím co myslíš na té Klimkovické,to není on 🙂 To je fakt nějaká fabrika 🙂 A s tím obchodem ti poradí Berryl,ona hlavní třídu zná líp než já,bydlí kousek pod ní 🙂 Jé vidíš,to jsme mohly udělat sraz,když tu jedeš 😀 Jenže já budu v Orlové,jdu na 12.30 na kontrolu 😒

nika
autor
23. srp 2009

petu asi nebudu moc stíhat, ae můžeme klidně jiný den.
ráno jdu do poradny, pak odvést papíry k mateřské do práce, vyzvednu kočárek a vracím se dom. odpoledne odjíždíme na dovolenou. ale jak se vrátím můžu do ovy kdykoliv, už budu mít volníčko.

petule83
23. srp 2009

Jo tak to spácháme až se vrátíš 😀

nika
autor
23. srp 2009

100 budu v ově 4.9. v pátek, jdu se rozloučit s holkama z práce 🙂 to asi ne, ael i před tím v tom týdnu kdykoliv. jsem mobilní tak to bude pohoda.

jeden pryč jen an týden, a nebojte kuknu na vás.

petu máš Dr. bude velkej utz?
já jo, těším se jak malá. dneska jsem si dala zeleninový den, právě jsem dojedla houbovou polívku, mňam mňam, byla to dobrota - jen je mi z ní horko,,,,, 😀

nika
autor
23. srp 2009

jinak pro pobavení, naše mimi mělo včerra škytavku, a i dneska ráno, je to šílené, jak je to cítit. fakt super. chudák malé že.

petule83
23. srp 2009

Tak se pak domluvíme i s Berryl 🙂 Endie nevím 😕

Já ti nevím,jestli bude velký utz,sestra minule nic neříkala,jen že nabere krev 😕 Můj prcek má zrovna teď škytavku 😀 Někdy mi tiká celý zadek jak malý škytá 😀 Jak se ti dýchá Niki?Mě docela blbě 😝

nika
autor
23. srp 2009

petul já jsem v poho, jen často při řízení auta mám zapřené nožky o žebra a to docela bolí, s dýcháním jsem v poho.

nika
autor
23. srp 2009

mi krev brala minule 🙂

petule83
23. srp 2009

Já jsem asi hypochondr 😝 Blbě se mi dýchá,jako by mi někdo přilehl plíce.Nejlépe se nadechnu,když si sednu a úplně se vyrovnám,ale jakmile se shrbím,tak se mi úplně blbě dýchá 😝 Já jsem hrozná 😀

nika
autor
23. srp 2009

myslím že by i Endie mohla, stejně se s ní musím pak sejít, mám pro ni nějaké věci.

nejsi, prostě jsme každá jiná. klidek,

petule83
23. srp 2009

Jo to by bylo fajn,kdyby šla taky 🙂 No nic,já budu na chvilku končit,papa,večer tady mrknu 😉

nika
autor
23. srp 2009

ok já taky jdu dělat štrůdly pro manžílka dneska se mi vrací 🙂

salikova
23. srp 2009

Ahojte! Tak já sem opět na netu 😀
Jak se máte? Čtu tu o samých zraněních a nevolnostech, tak snad se to den po dni lepší!

Já byla 17. na velkym ultrazvuku a jak sem ležela na zádech, udělalo se mi tak špatně, že sem tam vleže omdlela!!! 😅 Tak se tam o mě postarali a dobry. Mně se taky dělá dost špatně, když ležím na zádech... Prej je to normální - říkala doktorka a mám říkat, ať mě vyšetřují zásadněna boku nebo vsedě...

Berryl: Taky mě teď chytlo svědění a výtok a cytolka ohlásila kvasinky 😖

nika
autor
23. srp 2009

ahojki sali, je a kolik měl Filípe váhu a velikost?

a jak jinak co nákupy a kočárek už jste to rozsekli?

salikova
23. srp 2009

S nákupama sme tak pořád nějak na mrtvym bodě - ale už sme prošli pár obchodů a dejem tomu, že máme asi představu už jasnou - Icco ne ☹
No, Filípek měl 1832g - ale zase se nechtěl skoro vůbec ukázat, tak sme v podstatě viděli jen krásně hlavičku a ručičky... No a pak nám doktorka řekla, že to naše miminko asi nebude moc fotomodelka 😲 No, prý tam toho pindíka prostě neviděla! A pak už se to zase nedalo. Takže to ještě bude velky překvápko - aby to nakonec nebyla Sára! 1.9. jdu k doktorovi, tak se musí ještě podívat on.

Jó a jinak tě vítám v nepracovním procesu 😀 Já byla v pátek v práci zanyst papír na mateřskou (nastupuju 26.8.) a zůstala tam 3 hodiny... když sem odcházela, bylo mi strašně smutno!

nika
autor
23. srp 2009

teda to je ale nadělení, proto já říkám raději nevědět a je to lepší. pak se seknou a co s tím, no nic, hlavně že je mimi zdravéééé.
neboj bude to Filípek 🙂

jojo já se balila, zítra se tam zastavím s papíry na mateřskou - to hlavně abych viděla kolegyni měla teď 2 týdny dovču. a loučící akci mám až 4.9.neb ted mělo hodně kolegyněk volno.

já nastupuji na mateřskou až 2.9. šest týdnů před. ty jo jak to tak člověk napíše je to síla co.

je alespoň něco, uvidíš že vyberete dobře. já pro kočík jedu zítra, pro autosedačku příští neděli při cestě z dovolené, to povezeme i přebalovák, a hodně věcí si myslím tedy. _
🙂

salikova
23. srp 2009

No, to já už se loučila na konci školního roku, ale stejně se tam budu ještě čas od času objevovat... Na vítání prvňáčků nám letos příjde Klaus, tak se pudu podívat 😵

petule83
23. srp 2009

Ahoj sali 🙂 Neboj,bude to Filípek 😉 A když ne tak neva,hlavně když to bude miminko 😀 A co ty?Jaký je u tebe zdravotní stav mezi námi lazary? 😀 Teda kromě Niki,té je taky fajn 🙂

nika
autor
23. srp 2009

petul teda, lazaři, holky nebojte nejste lazaři, věř mi.

nika
autor
23. srp 2009

já se tu balím na dovču a nemůžu najít plavky, ach jo kdepak jsou holky schovaný.

salikova
23. srp 2009

nika: Třeba už jely napřed 😀

Peťul: Mně je celkem fajn. Ale břicho mi zavazí - při ležení, při zohýbání.... A občas ta žáha... Ale jinak OK. Jo - ale do schodů funím víc jak lokomotiva...

petule83
23. srp 2009

Sali tak přeci aspoň něco 😀

Niki tak bez plavek 😀 😉

petule83
23. srp 2009

Sali ty máš úplně krásné břuško! 🙂 Fakt ti to moc sluší! 😉 Já si pořád nemůžu pomoct,ale já tě odněkaď znám 🙂 Jen vůbec nevím odkaď 😕

nika
autor
23. srp 2009

už se našly 🙂 zůstaly v druhém baťůžku od doby co jsem byla na chatě, mám několikatery ale tyto nejraději.

jojo sali to moc sluší, s tím souhlasím.