II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
25. srp 2009

Týnko já už jsem na to zvyklá,jen nevím,proč mě to opět vždycky tak vytočí 😀 😠 Já jsem si všimla,že Ráďa má dneska svátek,tak to hezky oslavte a popřej mu i za mě 😉

salikova
25. srp 2009

berryl: tak dobře nakup!

Peťul: tak di někam na procházku, provětrat hlavu a nechat to všechno vychladnout...

petule83
25. srp 2009

Sali asi půjdu,já vím že bychom se chytli zase jak dojede domů.Tak to nechám trochu uležet a půjdu pak ven.

salikova
25. srp 2009

Hm.. Taky bych měla jít - se psem. Ale táák strašně se mi nechce! ☹

berryl
25. srp 2009

ahoj holky, tak jsem byla na ty nákupy, po cestě se mi udělalo zle, polel mě takový ten studený pot, tak jsem se musela napít a posadit se, no bylo mi hrozně, tohle už nechci zažít!!!

Rádovi jsem koupila třičko, no uvidíme jak mu bude sedět, mám ho poměřeného a všude chodím s metrem :o) on totiž za 2 roky co je se mnou přibral 17kg :o), kdysi hodně chodil do posilovny a málo jedl, no a teď :o) však víte

dandulka1
25. srp 2009

Ahoj holky, máme plno práce tak nestíhám napsat. Ležení na houby, kyčle bolí, žebra taky, nadechuju se vzpřímeně jinak je mi těžko. Dneska jsmee vybrali sedačku a židle do jídelny, zítra nám přijdou namontovat vert.žaluzie. Kluk marodí, má náběh na zápal plic tak má antibiotika. Děs. Ubývá mi síla. Venku hnusný vedro, už jsem 5 dní nevylezla, jen večer zalévám zahradu. Naštěstí tam kde makáme máme příjemně. Jdu vše s Petrem vystěhovat a zítra začne pokládat podlahu. Jenže je to 63 m čtvereečních a nikdy to nedělal tak studuje internet jak a co. Včera jsem gruntovala pokojík a připravovala věci do školy, když se nekoukal tak jsem vyhazovala krámy co vždycky nasyslí 🙂 a přebrali jsme hračky. Zkončili jsme večer v půl 10. Tak zatím papa

salikova
25. srp 2009

Ahoj, dan! Ty se taky nikdy nezastavíš, co? Chudák synátor... ten z těch nemocí nějak ne a ne se dostat, co?

berryl
25. srp 2009

ahoj holky,byla jsem venku a šíleně mě bolí nohy,jo a narostl mi zadek ach jo, jinak Rada má tričko super,tak jsem moc rada,že jsem mu udělala radost! Teď dělám plněné papriky a jeste mi zbylo tak zítra udělám karbanátky. Dan malého mi je líto! Petul už je to doma lepší?

kaleilah
25. srp 2009

Ahojky, Dan ten tvůj bobeš má teda smůlu, chudák je pořád nemocnej, ani prázdniny si pořádně neužil ☹ ☹ Sal na ten přebalovák jsem kdysi taky koukala,nakonec máme komodu,přišlel mi totiž nestabilní, ty máš i s tou vaničkou? Já si jdu lehnout, od odpoledne zvracim, teď už jen žluč 😲 😠 jedla jsem to co manža a děti, tak nevim z čeho mi je tak zle 😕

petule83
25. srp 2009

Dandulko šetři se trochu,vždyť ty pořád makáš!Tvého syna mi je líto,moc si ty prázdniny neužil,pořád něco že? 😒 Bobek,ať se brzy uzdraví!

Týnko teda Ráďa se má 😉 Já jsem předtím dostala od Toma na svátek čokoládu a krásného velkého plyšového medvěda,s kterým spím 🙂 Jinak mezi náma už dobrý,vysvětlili jsme si to 🙂 A děkuji za optání! 😉
A plněné papriky i karbenátky bych si taky dala 😲 Meleš si maso doma sama,nebo kupuješ mleté?

Kalei tak ať je ti brzy zase dobře!Nemáš to podrážděný žlučník?Třeba ti prcek leží na žlučníku a máš nějakou koliku,to se v těhu stává.

berryl
25. srp 2009

petul maminka pracuje v řezníku tak mi maso nosí,ale jinak bych si asi mlela. Jsem rada,že jste si to vyříkali a je čistý vzduch,já takové napnuté situace nemám rada. Ve čtvrtek jdeme?já sice nebudu cvičit kvůli nohy,ale šla bych zároveň s Tebou. Kalei teda ty mě děsíš! Snad Ti bude brzo dobře a nebude to nic horšího!

petule83
25. srp 2009

Jé ty se mnou půjdeš na cvíčo? 🙂 Já myslela,že už nebudeš chtít chodit 🙂 Já jdu 100%,je třeba zase protáhnout tělo a kila a dozvědět se zase nějaké novinky 😅 Jo já jsem taky ráda,že se to mezi náma pročistilo,já taky nemám ráda tyhle stavy mezi dvěma.To máš moc fajn,že más mamču v řeznictví 🙂 Já mám zase mamču ve zdravotnictví,je zdrav.sestra 🙂

berryl
25. srp 2009

no maminka celý život podnikala a pak to bylo horší a horší,teď je v klidu práci má před domem,plno kamarádek,jen peněz málo. Jo jo půjdu taky se těším,jen cvičit nemůžu,ale dýchat budu 🙂 no půjdu hodit sprchu a spinkat dobrou noc a hlavně příjemnou noc

petule83
25. srp 2009

Tak jo,tak se těším na čtvrtek 😉 Tak papa a hezkou noc 😵

salikova
25. srp 2009

kalei: Tak snad bude zítra líp!Já chtěla taky komodu, protož etyhle plastovy pulty se mi zdály nestabilní, ale jak sem už psala - komoda by se nám do našeho bytu nevlezla ☹ . Mám ten s vaničkou a není zas tak špatnej - jednak je nižší a já sem malá a stabilní je vcelku taky.. No, dřevo je dřevo..., ale dobry... 😉

Peťul, tak to je dobře, že je mezi váma už všechno dobře 😀

salikova
26. srp 2009

Tak včera poslední a dneska první 😅 ... Dobré ranko všem!

My šli spát s prckem o půlnoci a ve tři už sme byli vzhůru a zatímco on si vesele kopal, já nemohla usnout kvůli zádům, takže hurá na balon.. potom sem sice usnula, ale vzhůru už sem do šesti - to sem se zase vzbudila hlady... No, těžký život těhotné.......... ☹

berryl
26. srp 2009

dobré ranko, já spala celou noc, to půjdu asi oslavit 🙂 🙂 🙂

kaleilah
26. srp 2009

Dobré ranko, tak jsem po ránu dostala pusu od loupežníčka, celou mě oslintal a pomazlil a je mi líp 🙂 vlastně už úplně dobře, nevim co to včera bylo za přeháňku, zvracela jsem i v noci 😠 Berryl takgratuluju k pořádně prospaný noci,takových už moc nebude, minimálně rok 😀 😀 😀 Sal tak to je fajn že je stabilní, zase máš vpohodě že máš všechno hezky po ruce, leší než přebalovat na posteli 😉

salikova
26. srp 2009

kal: Tak hlavně, že už je dobře!

berryl
26. srp 2009

kalei jsem ráda, že Ti je dobře a děkuji za přání !!! 😀

petule83
26. srp 2009

Hezké ránko 🙂 Týnko já se přidávám k tobě,spala jsem celou noc! 😵 Sice dneska jak jsem vstala,tak jsem myslela,že mi praskne močák,ale dobrý 😀
Sali já pořád nevím,jestli koupit komodu,nebo ten pult co máš ty... 😖
Kalei to je fajn,že už je ti lépe 😉

berryl
26. srp 2009

jééééééééé Ty jsi opička já to samé, tak tak jsem doběhla na wc, ale pak to byla úleva 🙂

kaleilah
26. srp 2009

Tak jsem si udělala radost že už mi je dobře 😀 teda súíš loupežníkovi, i když tomu je to fuk, ale nějak moc vyrost a nemá v čem chodit 😀 musim se pochlubit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25702369
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25182709
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25701148
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25753615
😀 😀 😀

kaleilah
26. srp 2009

berryl ta je kouzelná 🙂

berryl
26. srp 2009

no jo, ale nás Ríša by ji asi nosit nechtěl

petule83
26. srp 2009

berryl proč ne? 🙂 Já mám i růžové trička 😀

kaleilah
26. srp 2009

Holky co máte kluky, nechtěli by jste potom na jaro nějaký věcičky? Na MMB jsem to ještě nedávala, mám super vestu i kalhoty, laclíky, bundičku džínovou atd..na holku to nevyužiju, jestli budete chtít tak hodim fotky 😉

berryl
26. srp 2009

Peťul !!! :o)

kalei určitě se ráda podívám

berryl
26. srp 2009

ahoj holky tak už máme postýlku, nakonec úplně jinou než tu pro kterou jsme si jeli, tu co jsme chtěli stojí na netu 1250,- a tam 890,- celkem hodně sleva

koupili jsme tuto:

http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060...

stála 1400,- a vybral ji Ráďa, už nám dokonce stojí v ložnici složená 🙂

zítra jdu na 10h k mudr, tak se i těším, že uvidím prcka
teď jdeme do řecké restaurace, kamarádka slaví narozeniny, tak papa