II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
9. zář 2009

Endie děkuju.
Bleško já jsem ráno slyšela ve snídani s novou že dnes není vhodné datum pro svatby, o dětech tam teda nebylo. Tak když už se mimiškovi nechce ven tak a je dnes to nepříznivé datum tak raději ať počká ještě do zítřka ne? Já blázen teď dostudovala v Ostravě jednu školu a jdu na další víš do Olomouce Sociální prácí. Já taky říkám, že pokud bude miminko hodné po mě tak není co řešit 🙂

blecha001
9. zář 2009

no vidíš to.. já tomu věřím tomu pozitivnímu myšlení .. takže tomu taky věř... a s tou školou ti budu fandit.. kdy nastupuješ?

nika
autor
9. zář 2009

berryl já jedu na návštěvu ke kamarádce, s druhou kamarádkou a její malou. za chvíli vyrážím

adellaide03
9. zář 2009

Já taky věřím pozitivnímu myšlení tak snad to všechno dopadne dobře. Měla jsem jít teď na zápis v pátek, ale psala jsem paní na studijní že mám zlomenou nohu a že jdu na kontroly 14. nebo 17.9. jestli bych nemohla přijet tehdy ať si přítel nemusí brát zbytečně tolik dovolené nebo ať nemusí tolik nahrazovat a ona byla velice vstřícná a řekla, že bohužel ty dny nemůžou, ale že to vyřešíme až při nástupu do školy 2.10. tak jsem ráda.

petule83
9. zář 2009

Ahojky 🙂 Porodní sál je super,ale mrazilo mě z toho a jak jsem to doma vykládala Tomášovi,tak nějak blednul 😀 Bude to zajímavé 😀

Endie moje kámošky taky rodily v Havru a spokojené 🙂

Bleško,tak miminku se nechce ven?Teda tak sexovat,sexovat,sexovat 😀

Adel gratuluji že jsi se dostala na školu! 😉

Holky já taky nevím,co dneska,teď peru a navařeno mám,tak nevím.

nika
autor
9. zář 2009

holky já jsme dneska nějaká unavená, snad se venku zvetím

petule83
9. zář 2009

Holky já se asi zcvoknu,už nemám v čem chodit ☹ Mám takovou smůlu na ty kalhoty.Troje džíny mi leží doma a dvoje mám malé a ty třetí velké a poslední černé sportovní kalhoty co mám super pohodlné mám flekaté a nevím z čeho,po vyprání to nepustilo ☹ Já už fakt nevím,v čem jako budu chodit.Týnko a tobě pořád dlužím za ty rifle co jsem dala mamce a pořád ti to zapomínám dát!!!!!!!

adellaide03
9. zář 2009

Petul díky
Niky to já mám dneska zase nějak moc elánu. Na mě to padne zase po obědě.

nika
autor
9. zář 2009

já jsem asi unavená ze včera, udělla jsem kus práce, a taky jsem se moc nevyspala, tak to pociťuji, unavu.

já už obídkuji, když za chvíli vyrážím.

petul ty jo naštěstí takové problémy nemám 🙂 jedny jedinné těhu kalhoty mám velké a chodím v normálních.

adellaide03
9. zář 2009

Já mám taky jedny těhu krásné laclláče jenže v těch teď ještě nechodím je v nich moc horko a pak mám jedny ryfle co mám speciálně koupené jako velké a pak jendy pololetní s gumou a je to.

nika
autor
9. zář 2009

holky papa ukážu se večer papa

berryl
9. zář 2009

ahoj teď jsem přišla z venku byla jsem s holkama vozit kočárky, teda ony vozily a já venčila Báru

Peťul já na to úplně zapoměla tak příště :o)

petule83
9. zář 2009

Berryl tak zítra!Kdyžtak mi to připomeň,ale já na to budu myslet 😉 Já jsem dneska nějaká při chuti 😅 Asi na Tomáše skočím až příjde z práce 😀 Ale nesmím porodit dřív,tak nevím nevím 😕

blecha001
9. zář 2009

adel: no tak aspon že tak 😉
petul: a nechceš si to se mnou vyměnit?? 😅

petule83
9. zář 2009

Bleško na jednu stranu jo a na tu druhou po včerejší prohlídce porodního sálu ani ne 😅

berryl
9. zář 2009

hodila jsem foto do alba

petule83
9. zář 2009

Hezké Týnko! 🙂 Máš to bříško takové malinké,aspoň oblečeš trička,já moc ne 😠 Jdu si lehnout,nějak divně mě bolí břicho.Ale mám zase zácpu,tak to bude z toho 😝

berryl
9. zář 2009

to je tričko ještě před těhu :o)))

endie
9. zář 2009
endie
9. zář 2009

berryl pěkná těhulka 😀

berryl
9. zář 2009

endie byla ses podívat dneska v té porodnici???

blecha001
9. zář 2009

petul: aha tak to nic no 😀 a papáš ty lactobacily? Mě to nějako pomáhá a ještě je dobré na zácpu kompot ze švestek nebo sušené švestky a merunky.. ale na mě zabírají ty švestky jak jsem zjistila.. každý si musí zjistit co na něj zabírá nejvíce no.. a taky je na zácpu dobrý banán.. a ten je i pak na průjem. .. tak zkoušej 😉

endie: no fakt super článek 😠

berryl: jééé ty máš krásné bříško 🙂 sluší ti to.. 😉

blecha001
9. zář 2009

holky, co říkáte na to EPI-NO... ??

nika
autor
9. zář 2009

ahojki holky, tak jsem zpět z výletu bylo tosuper. paráda, malý od kamarádky je kus chlapa.

zuzac01
9. zář 2009

Ahoj holky 🙂
jsem Vás tu přišla pozdravit, aspoň na chviličku, protože sedět u pc mi moc nedělá dobře 😀 bolí mě prdel a bříško 😖 snad jste na mě nezapoměly, jsem si s váma nepsala už strašně dlouho.

Endie - ty už to máš taky za pár 🙂

Niki - jak je doma? pereš, žehlíš? nějak jsem nestihla nic dočíst, tak nic nevím.....

nika
autor
9. zář 2009

zuzac ahojki neboj nezapoměly,

jo snažím, se ale k mimi věcem jsem se ještě nedostala. něják jsem se zasekala na uklidu bytu po předělávání, ale brzo se do to ho pustím. dneska jsem se dokonce vrátila z výletu a je už připravená ložnice na malování a přiděláné nové garnýže. 🙂

a jak ty? zvládáš? s kluky v bříšku nezlobí moc?

nika
autor
9. zář 2009

zuzi koukala jsem do albíka, máš problémy s tlakem, ouvej, ale neboj, ustálí se to a ubidíš kluci budou fajn. už maj dvě kilča, tak ještě pár týdnůa budou macíkové

zuzac01
9. zář 2009

no mám zvýšený tlak, beru léky, ale zatím to vypadá lépe, kluci jsou hodní, o Áčku skoro nevím, ten je tam dole bobek namačkaný, nemá ani místo, aby mě kopnul nebo něco 😀 a Béčko, ten se rozvaluje maximálně, ten je nahoře napříč, přímo pod prsama, hlava vlevo, tělo vpravo a totáálně se rozvaluje 😀

ale nijak extra mě nezlobí, je to ok, akorát jsem hodně unavená, snažím se co nejvíce ležet, skoro nic už nevydržím dělat 🙂 hned musím odpočívat, no hlavně že máme všechno už nachystané, hotové, tak jsem trochu klidnější, už mám i tašku sbalenou kdyby náhodou něco 🙂 ještě musím nachystat Radimovi oblečení pro kluky do porodnice, aby věděl, co má potom dovést a vše je hotovo 🙂

no každý týden už budu chodit do porodnice na toho Dopplera, na kontroly, ale zároveň i ke své doktorce.... budu se snažit vydržet co nejdéle, soufám, že do toho 36tt to zvládneme.

Ještě mám v plánu zajet někdy za bráchou do Hodslavic a dát si pizzu z Bludovic - ji úplně miluju 🙂 - tak jsem myslela, že bych tě cestou pozdravila 🙂 i Radim říkal, že by jsme vás mohli podzravit, když pojedeme kolem, ale vůbec nevím kdy to bude, my všechno plánujem tak nějak ze dne na den, z hodiny na hodinu 🙂

A kde jste byli na výletě?

nika
autor
9. zář 2009

to věřím, uvidíš vydržíš, kamarádka je těď 36 a snaží se vydržet do 38TT čeká holčičky.

chápu tvoje plánování z hodiny na hodinu, já jsem v poho, pořád někde lítám, výletuji a tak. ael musím taky začít chystat. blíží se to kvapem.

dneska jsem byla až u Vsetína za spolužačkou z výšky, má 4 měsíčního kluka, krásné odpoledne 🙂

zítra zase podělám práci doma, a budu čekat na pošťáka má mi dovést nějaké věci co jsem objednala na mimi - konečně. a o víkendu jedeme na sruby, těším se, pak se tam dlouho nedostanu tak si to chci užít.

já pořád někde lítám, za 14 dní chci ještě jet na chalupu na Vsetíny k našim, tak snad neporodíme v lese 🙂 v klidu si vyšlápnu kopec a užiju si to. zatím na to mám odvahu 🙂 a i mít budu.

jsi šikovná že máš vše nachystané, já zatím vyprala jen věci co se miminku nežehlí - flaušové atd, takže deku, zavinovačku do autoedačky, tu taky, atd. ale pomalu se na to vrhnu.

nika
autor
9. zář 2009

máš moc krásný zákoutí pro kluky, i ty postýly jsou super, ta tmavá barva, fakt paráda.