II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
22. zář 2009

No vidíš Niky takže je to individuální, ale člověk by to asi nejraději nechal na přírodu.
Dan mě se líbí tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24761934&tab=0 pro holčičku úplně úžasná.

nika
autor
22. zář 2009

s tím vyvoláním nám to zrovna včera popisovala porodní asistentka, 🤐

endie
22. zář 2009

nazdar baby 😀

hele třeba by i náš mladej soused chtěl ale hoeší by to bylo s manželem kdyby zas přijel nečekaně 😀 bych se musela vymluvit na porodní asistentku že mi to doporučila 😀 😀 😀

adellaide03
22. zář 2009

Niky a co vám popisovala, že je to OK nebo ne?
Endie no však se máš na koho vymluvit 🙂

nika
autor
22. zář 2009

endie to teda jo. ale neboj nejsi v tom sama, i já jsem bez chlapa. kdy se vrátí nevím 🙂

dandulka1
22. zář 2009

nika - já jsem to tušila. Mě právě taky zaujala. Oblečení máme hodně růžové tak abych neměla v kočárku cukrkandl. Dík 🙂
Jdu vyfotit břicho a pár drobností a vložím, jo?

endie
22. zář 2009

včera porodila holčina z jiné diskuse po 10 dnech přenášení, museli jí to vyvolat a porodila až po24 hodinách má holčičku 2710g 48 cm

nika
autor
22. zář 2009

spíše vysvětlovala co která obsahuje a proč a kam se zavádí. a co následuje pak, atd atd. samoto není hračka, říkala že většinou jsou kontra tak hned okolo 3 minut, postupně od přírody si člověk asi zvykne. jinak mám od ní nové přirovnání k fyzické námaze při porodu - vynesní 100 nákladu do 3 patra - tak jdem trénovat ne.
probíraly jsem toho hodně.
třeba byla poučená jak je to s tím že můžete odmítnout třeba protržení vody - stejně nám řeknou že to urychlí tak na to 99% mamin kývne, ikdyž nemusí.

adellaide03
22. zář 2009

Holky já mám sice přítele doma, ale sexovat s tou mojí nohou taky moc nejde

endie
22. zář 2009

jinak ve čtvrtek jdu jenom na povídání, cvičení bych nezvládla bolí mě furt stydká kost a dneska v noci jsem citila celou váhu malé a přeně vím kde má ramínka a hlavičku to byla bolest 😝

nika
autor
22. zář 2009

dan, je taková jiná, není zaprvné růžové a není s medvěděm. sice mám asi tisíc věcí s medvěděm ale mám raději jiné zvířátka.

holky já včera usnílala tak spokojeně, z té p ráce pro mimiska, jdu do zkusit vyfotit.

adellaide03
22. zář 2009

Já taky chtěla chodit na ten kurz jenže bohužel moje nešikovnost mi to překazila tak se aspoň trochu informuju od vás. Co pěkného jste se tam dozvěděly.

endie
22. zář 2009

já taky pak pochlubím jo? 😀

nika
autor
22. zář 2009

adel to věřím, jinak co nám pořád vtloukaj obě co vedou kurz - vše máte v hlavě, 95% co si naprogramujete, a zbytek je kus přírody a pak doktoři 🙂

nika
autor
22. zář 2009

já se holky rozhoduji jestli jet v pátek, nebo v sobotu na tu chalupu i bez chlapa. to je dilema 🙂 uvidím podle počasí a basta. pokud by mělo pršet tak to asi vzdám, pokud bude hezky tak pojedu.

endie
22. zář 2009

jo já si naprogramovala že to budu mít bez bolesti a budu se u toho smát 😀 😀

niki pěkný no jo no prostě jsi šikovná 🙂

adellaide03
22. zář 2009

Niky o víkendu se má trochu ochladit, ale má být hezky. Chceme vozit dřevo tak se každý den dívám jestli se to nemění a zatím to tak vypadá.

nika
autor
22. zář 2009

tak nevím jestli se mám radovat nebo ne, adell, na počasí jsem se mohla vymluvit, to asi nepůjde. ael asi pojedu no. bude sranda, ikdyž bez chlapa mne to fakt moc nebaví.

adellaide03
22. zář 2009

Niky jednou za čas se to i bez chlapa dá přežít ne?

nika
autor
22. zář 2009

adel jednou za čas, hmmmm tak to jo, na to jesm zvyklá ale já jsem teď už půl roku sama skoro pořád. a takové jsme měli plány. no jo práce a závazky chlapa jsou bohůžel v dnešní době důležitější. přežiju to.

ael je fakt tento měsíc jsem měli i celý společný víkend.

nika
autor
22. zář 2009

a taky přiznávám, že to přeci jen kus cesty, a pak hodně velkej kus pěšo nakopečky. no co nakážu našim aby vzali zásoby i pro mne a já si vezmu jen náhradní triko, svetr a ponožky. a bude.

adellaide03
22. zář 2009

Jasně to chápu. Můj má naštěstí práci 13km od baráku a poměrně dobrou tak jsem ráda.

nika
autor
22. zář 2009

dan ty jo máte krásnou stěhu v obýváku, ten odstín se mi líbí. moc a jídelna je skvělá.

dandulka1
22. zář 2009

Holky tak jsem vložila pro představu fotky jak jsem trávila prázdniny když jsem vám psala že jsem vyřízená. Linka je zatím stará, musím našetřit a sedačka přijde každým dnem vínovo - béžová k tý tapetě. No a až vyhraju miliony tak na té stěně bude velká televize 🙂 máme vše propojené takže je to v jedné místnosti. A vložila jsem pupík který mám hrozně nízko.

dandulka1
22. zář 2009

Ještě chybí moc věcí - lustry, obrázky, krb, strop v kuchyni....ale můžem bydlet.
nika - děkuju, ta tapeta mě uhranula ještě když jsme měli všude lešení a řekla jsem že tam bude. 🙂

dandulka1
22. zář 2009

Ten chlap na foto není můj, je to zedník 🙂

dandulka1
22. zář 2009

Jo jinak mi včera přišly peníze - doplatek od 1.-11.9. než jsem nastoupila na PPM, tak mám radost že to jde tak rychle. Holky prý když dostanu PPM např. 5000,- tak si mám zažádat a dostanu doplatek do těch 7 800,- nebo jak to je, víte o tom něco?

berryl
22. zář 2009

holky já pořád váhám do které porodnice jet jako první jestli do Poruby nebo Vítkovice to je fakt mazec 😠

petule83
22. zář 2009

Týnko proč,už rodíš? 😀

adellaide03
22. zář 2009

Dan pěkně se vám bude bydlet.