II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
23. zář 2009

ahojki a krásné ráno Verusinku 🙂 jojo mám toho v plánu dost, kdo ví jak to stihnu, ale jsem sama, tak co.

verusinek
23. zář 2009

Niky ty to stihneš určitě s přehledem, já teda jako například měla v plánu je s manžílkem ráno do práce a jít do města, potřebuju si koupit ještě pantofle do porodky, no ale komu by se chtělo vstávat 😅 , takže vyrazím na 12,00, protože v jednu máme být na kontrole..... 😅

nika
autor
23. zář 2009

veru to je ok, hlavně že to zařídíš, ne.
já musím koupit pantofla manžílkovi, a´t nemusí chodit v těch jejich lodích co dávaj.

neboj večer ti písnu co vše jsem nestihla, nebo toho bude hodně.

verusinek
23. zář 2009

Niky no snad to zmáknu no, budu na to mít asi 10minut 😅 , no to já nechápu na co jsem myslela, my kupovali manžílkovi minulý týden pantofle, fakt nechápu, proč jsem si je nekoupila rovnou taky 😅
No tak to jsem zvědavá co ty nestihneš 🙂 🙂 určitě nahlásíš plno udělaných věcí a pak ještě něco navíc

verusinek
23. zář 2009

Berryl se asi mučí s mantinelem 😀 😅

nika
autor
23. zář 2009

veru to už tak někdy je, 🙂 taky nechápu když jsem je kupovala já sobě, proč jsem je nevzala i chlapovi, no ani vlastně nevím jesli chce takové, no něco mu kupím, vím že má v práci do sprchy nějaké tak je snad pak užije.

veru kdo ví, třeba se s někým potkám na prohlídce porodnice a půjdem na kafe, kdo ví. 🙂 a nestihnu nic

nika
autor
23. zář 2009

já mám kontrolu až v uterý, ale to je za chvíli že.

ty o teď se dívám, že mi skočil 38 TT dle MS, fakt se blíží konec 🙂 mého bříšánka.

berryl
23. zář 2009

tak já mám asi nějakou hnízdící nemoc, od rána uklízím jako praštěná :o)

nika
autor
23. zář 2009

berryl to mne snad ještě chytne 🙂 ale určitě jo, musí, v příštím týdnu chci poprosit mamku o umytí oken, ať es s tím nedřu sama.

verusinek
23. zář 2009

Niky až za týden 😀 on to už ani týden není 😉
Já jsem z toho přiskakování týdnů taky taková jako nervózní, dneska jsme začali 35tt a jelikož podle mudra budem rodit dřív, tak bojim bojim 😅
Berryl a tak to by jsi mohla tu nemoc poslat i k nám 😅

nika
autor
23. zář 2009

no jo no. 😀

nika
autor
23. zář 2009

no nic je půl desáté, čas jít něco dělat, zatím pa, já se sem tam kuknu co tu plkáte 🙂

berryl
23. zář 2009

Veru posílám, je 9.30h a už jsem hotová :o)

verusinek
23. zář 2009

Niky tak se měj a v klídku jo 😉
Berryl děkuji, tak snad jako něco zvládnu udělat, než odjedu 😅

berryl
23. zář 2009

Veru dívám se, že jsi na mé narozeniny zjistila, že jsi těhu :o)))

verusinek
23. zář 2009

berryl jéééé vidíš to, to je náhodička 😵 , tak doufám, že jsi dostala taky nějaký krásný dáreček jako jsme dostali my 😵 😵 😵

berryl
23. zář 2009

jo jo, ale já jsem ho dostala už 13.2 // :o)

verusinek
23. zář 2009

No tak ty jsi měla dárekček už před narozeninama 😉 😵
Jdu teda alespoň utří prach a pak už pomalu vyrazím, ať alespoň něco zvládnu 😅
Tak se zatím měj moc krásně 😉

petule83
23. zář 2009

Ahoj holky,hlásím že se něco děje,ale nechci strašit...Hrozně mě bolí břicho,poslíčci proběhli před chvílí.Asi si půjdu dát sprchu a uvidíme...

adellaide03
23. zář 2009

Ahoj holky,
Veru vítám Tě mezi námi.
Tak já dnes byla v poradně a vše je OK na porod to není hlavička je ještě vysoko čípek 2cm tak snad aspoň trochu tu nohu procvičím než tady bude bude mrňousek.

berryl
23. zář 2009

Peťul fakt??? drž se když tak zavolej

nika
autor
23. zář 2009

petul, co jak to vypadá?

petule83
23. zář 2009

Holky zatím dobrý,po sprše je mi fajn.Asi fakt jenom ty hnusné poslíčky 😠 Půjdu si lehnout a dát nohy nahoru ať jsem ještě chvilku kinder vajíčko 🙂

nika
autor
23. zář 2009

uf, to je fajn, vůbec ti ty poslíčky nezávidím. ikdyž u mne se sem tam taky ukážou, ael zatím jen tak aby se neřeklo.

za chvíli vyrářím do města a pak do porodky na obkuknutí, manžel říkal jak se mnou telefonoval, jestli tam fakt chci jít, ať se nevylekám 🙂

fifi01
23. zář 2009

Ahoj holky, přišla jsem si k vám opět pro radu 🙂
Chtěla jsem se zeptat, zda jste kupovaly plínky i s tím výřezem na pupík, co používají v nemocnici........ Díky a držte se.........už to máte zapár 😉

dandulka1
23. zář 2009

Ahojky. Hlásím spánek celou noc (4x wc) ale hned jsem pak usnula, žádný čučení do stropu. Byla jsem v tom německu, utratila jsem 70 eur ale mám 5 tašek + 9 L gelu na praní. Když stihnu dátmalou do pasu tak pojedu ještě před Mikulášem, ale není to nutný, nakoupila jsem dost. Vlhčené ubrousky, kosmetiku a 5pack bodýček kus za 17,-kč. Vyfotím. Malýmu Kinder řezy, jsou tam o půlku levnější, chleby do pekárny, no prostě paráda. Eliška asi miluje nákupy, bylo mi fajn až ted se mi chce zvracet tak na chvilku zalehnu.

fifi - já ani nevím že takové pleny existují a to jsem už dost stará a čekám druhé dítě. Takže já je určitě mít nebudu.

nika
autor
23. zář 2009

teda dandul taky bych zajela 🙂

fifi já vím že jsou, tuším že Belly co se daj koupit v kauflandu. já ne, mám jen pár, žádné velké zásoby, koupit se dá kdykoliv ne., chci látkova,

nika
autor
23. zář 2009

fifi a kde chceš rodit? já jsem taky z okresu NJ? zrovna jsem se vrátila z prohlídky porodnice v NJ, byly jsem tam jen dvě maminky, sranda. je to tak fakt pěkné a opravené, staniční skvělá.

fifi01
23. zář 2009

Já jsem si říkala, že je asi taky kupovat nebudu.......mají v kauflandu od zítra akci na pleny Happy (nebo tak nějak se to píše), a právě mají i ty s tím na ten pupíček.........
nika.......já ještě nevím kde budu rodit............uvažuji o NJ, ale zase moje gynekoložka má dceru a ta je momentálně ve fakultce na porodním.....(už je taky dr.), tak uvažuji, že tam..........preci jen by byla protekce po známosti....)je to skoro rodina :o)))) A odkud přesně jsi? Já jsem ze Studénky :o))

nika
autor
23. zář 2009

já jsem přímo z NJ.
ze Studénky to máš vylej nalej na vzdálenost. když protekce tak protekce.

já NJ a když náhodou nebude volno tak buď FM nebo nevím. ale NJ je doma, všichni to maj blízsko a vypadá to tam hodně dobře. a hodně kamarádek tam teď rodilo a byly spokojené.